ΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΩ 'Η ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩ...ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    οοοοοοκ

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    Originally posted by click
    Originally posted by LoLi.Pop
    Μην αρχίσω να σου ρίχνω warnings και σε αυτόν τον λογαριασμό.
    Κρίμα είναι να ταλαιπωρήσε και να φτιάχνεις συνέχεια καινούριους λογαριασμούς.
    Καλή συνέχεια.
    ελα τωρα λολιποπ, ο αντμιν αποταν επεστρεψε ξεκαθαρισε οτι δε συμφωνει με αυτο που κανατε με τα εντιτ και τα warnings. μην απειλεις δημοσια για πραγματα που ξερεις οτι δε γινονται ετσι.
    το ξερω οτι η λιλιθ ενοχλει καποια μελη, αλλα και μενα με ενοχλουν αυτες οι απειλες
    εγω παλι θεωρω ότι οσο την αφηνετε ανεξελεγκτη θα λεει χειροτερα...κ παλι καλα που μιλησε η LoLi.Pop... τοσο καιρο την εχετε αφησει να κανει οτι θελει... δεν μιλαμε για ελευθερια λογου, μιλαμε για παραβιαση ολων των κανονων που αφορουν τα μελη. δηλαδη ποιος ο λογος να υπαρχουν κανονες αν ο καθενας κανει οτι θελει?

    κ δεν μιλαω καν για ψιλοσχολιασμους κ τετοιου ειδους θεματα...βριζει τους παντες .

    την αλλη φορα απαντησε σε μια κοπελα που ζηταγε βοηθεια ότι θα "πεθανει χοντρη"... (κ δεν χρειαζεται καν να αναφερω τι κινδυνους φερει αυτο). η κοπελα μπηκε σε ενα φορουμ διατροφικων διαταραχων να ζητησει βοηθεια απο συμπασχοντες κ η πρωτη απαντηση που πηρε ήταν "θα πεθανεις χοντρη".αν ειναι δυνατον. κ καθομαστε κ συζηταμε αν την προειδοποιησε η LoLi.Pop καλως ή κακως με μπαν?????

    ή σημερα που γυρισε κ ειπε σε μια κοπελα "πεταχτηκε και κ χαμουρα με το κομμενο στομαχι χαχαχαχαχα " όταν ενα μεγαλο ποσοστο του φορουμ εχει υποβληθει σε βαριατρικα χειρουργια?

    για να μην σου υπενθυμισω ολα οσα εχει πει για το φορουμ κατα καιρους.

    δεν καταλαβαινω λοιπον γτ επιτρεπεται σε ένα μελος που δεδηλωμενα κ ολοφανερα παραβιαζει ολους τους κανονες να συνεχιζει να ειναι μελος.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by click
    Originally posted by LoLi.Pop
    Μην αρχίσω να σου ρίχνω warnings και σε αυτόν τον λογαριασμό.
    Κρίμα είναι να ταλαιπωρήσε και να φτιάχνεις συνέχεια καινούριους λογαριασμούς.
    Καλή συνέχεια.
    ελα τωρα λολιποπ, ο αντμιν αποταν επεστρεψε ξεκαθαρισε οτι δε συμφωνει με αυτο που κανατε με τα εντιτ και τα warnings. μην απειλεις δημοσια για πραγματα που ξερεις οτι δε γινονται ετσι.
    το ξερω οτι η λιλιθ ενοχλει καποια μελη, αλλα και μενα με ενοχλουν αυτες οι απειλες
    Κλικ μου αυτά τα θέματα καλό θα ήταν να τα συζητάμε στο τόπικ της διαχείρησης.
    Δεν την απείλησα, απλώς την προειδοποίησα.. δεν είπα ότι θα της κάνω warnings χωρίς την συγκατάθεση σας..
    Το μόνο που ήθελα ήταν να την ταρακουνήσω λίγο μπας και σταματήσει κάτι που δεν εγινε.
    Εχει προσβάλει πάρα πλ κόσμο..και έχω δεχτεί πολλά παράπονα για το συγκεκριμένο μέλος..
    συγγνώμη για την αναστάτωση.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    Originally posted by konina


    δεν καταλαβαινω λοιπον γτ επιτρεπεται σε ένα μελος που δεδηλωμενα κ ολοφανερα παραβιαζει ολους τους κανονες να συνεχιζει να ειναι μελος.

    :thumbup::thumbup::thumbup:

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    δεν καταλαβαινω τι δεν καταλαβαινετε.

    εφοσον ο μοντ ΔΕΝ εχει αρμοδιοτητα να κανει μπαν, δεν εχει ΚΑΝ τη δυνατοτητα να το κανει, απο πού κι ως πού να απειλει δημοσια?
    εχει ξεκαθαριστει οτι ΔΕΝ εχει αρμοδιοτητα η μοντ να δινει warnings ή να επεργαζεται μηνυματα. Αν αυτο δεν αλλαξει, σε τι εξυπηρετουν οι απειλες?

    για την ακριβεια η λολιποπ ειχε ζητησει συγνωμη απο το Νικο για τα warnings που ειχε δωσει χωρις να ρωτησει. αρα ποιο το νοημα να καταφευγουμε σε τετοιες απειλες?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by click
    δεν καταλαβαινω τι δεν καταλαβαινετε.

    εφοσον ο μοντ ΔΕΝ εχει αρμοδιοτητα να κανει μπαν, δεν εχει ΚΑΝ τη δυνατοτητα να το κανει, απο πού κι ως πού να απειλει δημοσια?
    εχει ξεκαθαριστει οτι ΔΕΝ εχει αρμοδιοτητα η μοντ να δινει warnings ή να επεργαζεται μηνυματα. Αν αυτο δεν αλλαξει, σε τι εξυπηρετουν οι απειλες?

    για την ακριβεια η λολιποπ ειχε ζητησει συγνωμη απο το Νικο για τα warnings που ειχε δωσει χωρις να ρωτησει. αρα ποιο το νοημα να καταφευγουμε σε τετοιες απειλες?
    Κλικ μου το εξήγησα πιο πάνω..
    Δεν χρειάζεται να ανακυκλώνουμε το συγκεκριμένο ζήτημα..
    Σε παρακαλώ ας επανέλθουμε στο θέμα της ασπαρτε..
    Εχω θέσει το θέμα του ban στο τόπικ στον Νίκο, οπότε όταν μπει θα κάνει αυτό που θεωρεί σωστό.. :)

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by click
    δεν καταλαβαινω τι δεν καταλαβαινετε.

    εφοσον ο μοντ ΔΕΝ εχει αρμοδιοτητα να κανει μπαν, δεν εχει ΚΑΝ τη δυνατοτητα να το κανει, απο πού κι ως πού να απειλει δημοσια?
    εχει ξεκαθαριστει οτι ΔΕΝ εχει αρμοδιοτητα η μοντ να δινει warnings ή να επεργαζεται μηνυματα. Αν αυτο δεν αλλαξει, σε τι εξυπηρετουν οι απειλες?

    για την ακριβεια η λολιποπ ειχε ζητησει συγνωμη απο το Νικο για τα warnings που ειχε δωσει χωρις να ρωτησει. αρα ποιο το νοημα να καταφευγουμε σε τετοιες απειλες?
    συμφωνω απολυτα με την κλικ.
    εφοσον δεν υπαρχει αρμοδιοτητα για μπαν, οι παρατηρησεις ειοναι μονο για φασαρια.
    το θεμα ειναι οι μοντ να ειναι αθορυβοι και αποτελεσματικοι.
    εφοσον το τρολ ξερει οτι ο μοντ δεν μπορει να το διωξει, τι σημασια εχει να παρακολουθουμε μια κλωτσοπατιναδα απειλων?
    απολυρτως καμια.
    ελπιζω οτι ο αντμιν θα φροντισει το θεμα του τρολ
    διοτι ουτε και το να διαιωνιζεται μια τετοια κατασταση ειναι λυση

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    βασικα δεν νομιζω ότι κανεις γνωριζε οτι οι μοντ δεν μπορουν να κανουν μπαν....το μαθαμε σημερα που το ειπε η κλικ...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Originally posted by konina

    ή σημερα που γυρισε κ ειπε σε μια κοπελα "πεταχτηκε και κ χαμουρα με το κομμενο στομαχι χαχαχαχαχα " όταν ενα μεγαλο ποσοστο του φορουμ εχει υποβληθει σε βαριατρικα χειρουργια?
    το ομολογώ εγώ είμαι αυτή :P αλλά προσωπικά την έχω γραμμένη εκεί που δεν πιάνει μελάνι.Αλλά δεν βλέπω σωστό να έχει τόση ελευθερία και να λέει ότι της κατεβάζει η κούτρα της!Η οποία παρεπιπτόντως για τα δικά μου δεδομένα είναι άδεια!

    εγώ,η sweet και ο Κλεάνθης είμαστε από τα παλιότερα μέλη εδώ μέσα,δεν νομίζω ποτέ να είχαμε να αντιμετωπίσουμε ένα τέτοιο άτομο,Οκ διαφωνίες υπήρχαν πάντα και μικροπαρεξηγήσεις,αλλά το να μπαίνει ένα άτομο και να προσβάλει σωρρηδόν,να μοστράρει τον εαυτό της με "καλλιτεχνικές" φώτο (τι αναζητά άραγε?μου θυμίζει τις σελίδες με της ροζ αγγελίες και τις ολοσέλιδες καταχωρήσεις),και γενικά να γράφει ότι γουστάρει...τι να πω.Ναι η lbp όντως ίσως είναι το μόνο μπαναρισμένο άτομο που θυμάμαι αλλά από όσο θυμάμαι επίσης είχε διαπλακεί σε τσακωμό που και οι 2 πλευρές δεν ήταν και τόσο ευγενικές ενώ τώρα κανείς δεν την έβρισε ή την έθιξε!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by konina
    βασικα δεν νομιζω ότι κανεις γνωριζε οτι οι μοντ δεν μπορουν να κανουν μπαν....το μαθαμε σημερα που το ειπε η κλικ...
    ειναι προτιμοτερο να το ξερουμε, παρα να νομιζουμε οτι ενω μπορουν, καθονται και χαζευουν ενα τρολ και το μαλωνουν...

  11. #41
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    29
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    304
    τι αποκλεισμος κ βλακειες. διαγραφτε αυτα τα δυο νικ. θελω διαγραφη κ των δυο τωρα.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    304
    NIKOS D ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΤΗ LILITH KAI THN ASTARTE

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    Originally posted by konina
    συμφωνω για ολα αυτα που ειπατε περι εθισμων, αυτοεικονας, αυτοπειθαρχιας, αγχους, συνηθειων κτλ...

    υπενθυμιζω ομως ότι ΑΚΡΙΒΩΣ επειδη το σωμα θυμαται, βγαινοντας απο τον κυκεωνα αυτο εχεις αποκτησει νεες εμπειριες κ γνωσεις...στο χερι μας ειναι να τις αξιοποιησουμε...τι εννοω...

    οκ ξερω ότι χανοντας 28 κιλα (μιλω για μενα) ειναι πολυ πιθανο να ξανακυλησω στον "εθισμο" μου κ να ξαναπαρω καποια..εχω ομως ηδη τη γνωση οτι:

    1) πρεπει να τσεκαρω το βαρος μου σε εβδομαδιαια βαση κ μετα τη διαιτα ωστε να προλαβω "το κακο", κ οχι να ξυπνησω μια μερα κ να ειμαι +10
    2) τα 2 κιλα χανονται πολυ πιο ευκολα απο ότι τα 5 (επιτηδες χρησιμοποιω κοντινους κ μικρους αριθμους)
    3) ΜΠΟΡΩ να χασω 28 κιλα, αλλα δεν μου ειναι ευχαριστο να το κανω κ δεν θελω να ξαναμπω σε αυτην την διαδικασια, οποτε ΘΕΛΩ κ ΜΠΟΡΩ να το αποφυγω
    4) ειναι πανευκολο να ξαναπαρω κιλα όπως πανευκολο ειναι κ να τα ξαναχασω
    5) πολυ απλα όταν δεν εισαι σε φαση διαιτας κ ξεκινησεις χανεις τουλαχιστον 2 κιλα την πρωτη βδομαδα... οποτε και να παρω 2 κιλα (όταν το αντιληφθω νωρις) αρκει 1 βδομαδα διατροφικου μαζεματος, για να μου εξασφαλισει την ψυχικη μου ισορροπια σε αυτον τον τομεα....
    το ξαναανεβαζω για να συνεχισει η συζητηση μας πριν την διακοπη της

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •