1η Πανελλήνια Ημερίδα για την Οικογένεια και τις Διατροφικές Διαταραχές- Συμμετοχή Δωρεάν
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253

    1η Πανελλήνια Ημερίδα για την Οικογένεια και τις Διατροφικές Διαταραχές- Συμμετοχή Δωρεάν


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    athens
    Posts
    258
    πολυ ενδιαφερον το ποστ σου/ Ευχαριστω, δεν ειχα παρει ειδηση για ενα τετοιο γεγονος

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    173
    ευχαριστουμε για την ενημερωση

    αλλα προβληματιστηκα πολυ.
    πρεπει να δηλωσουμε οπωσδηποτε προκειμενου να παρακολουθησουμε;
    δεν καταλαβαινω γιατι χρειαζονται το ονομα μου,τη διευθυνση μου,το τηλεφωνο μου,το email μου,τη σχεση μου με τις διατροφικες διαταραχες...
    ειναι σαν να κανουν μια ημεριδα δωρεαν για να προσεγγισουν τα 'θυματα' στα οποια θα αποστελλουν στη συνεχεια ο,τιδηποτε κανουριο κανονιζουν κ πουλιεται...

    και αντε αφηνω το οικονομικο του θεματος απ εξω...
    αν ηταν ειδικοι στις διατροφικες διαταραχες,βρε παιδια,θα ηξεραν οτι ειναι πολυ πιο ευκολο καποιος με διατροφικη διαταραχη να παει να ακουσει και να φυγει οντας ενας απο το πληθος παρα να δηλωσει επωνυμα την οποια σχεση του με τη διατροφικη διαταραχη.

    δεν το καταλαβαινουν;αν ηθελαν να βοηθησουν οντως αφιλοκερδως,δε θα ζητουσαν δηλωσεις συμμετοχης.
    για να μη βαζουν ανωτερο οριο συμμετοχης σημαινει οτι σε αμφιθεατρο θα γινει,ειναι προφανες αυτο κι απ το μερος που θα γινει,αρα δεν τιθεται θεμα,χιλιοι καλοι χωρανε.

    αλλα ακομη κι αν υποστηριζε καποιος οτι θελουν να ξερουν περιπου ποσοι θα παρακολουθησουν ωστε αντιστοιχα να φροντισουν για τα σνακ κλπ κλπ,θα αρκουσε ενα ονομα,αντε το πολυ ενα τηλεφωνο.
    αυτοι ζητανε διευθυνση κατοικιας,τηλεφωνο,email,ποια η σχεση με τις διατρφικες διαταραχες,μονο ταυτοτητα δε ζητησαν.
    δεν το καταλαβαινω.
    εχω χαλαστει τωρα.
    γιατι ενω ηθελα πολυ να παρω τη μαμα μου και να παμε,με χαλαει πολυ το γεγονος οτι θελουν πληρη ταυτοποιηση προσωπων.

    ποια η γνωμη σας;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •