Ενεργειακες Αναγκες Ηρεμιας εξέταση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    5

    Ενεργειακες Αναγκες Ηρεμιας εξέταση

    Σας παρακαλω βοηθηστε με.Στο νοσοκομειο Πατρων οπως μπορει καποιοι να γνωριζετε ο ****** ζηταει στο προεγχειριτικο ελεγχο ζηταει μια εξεταση Ενεργειακες Αναγκες Ηρεμιας (εμμεση θερμιδομετρια).Μηπως ξερει κανεις που γινεται αυτη η εξεταση στη Θεσσαλονικη ή στην Αθηνα? Εαν γνωριζεται δωστε μου στοιχεια και πειτε μου εαν μπορειτε και τος κοστος αυτης της εξετασης.Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    38
    Γεια σου! Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο το γιατρο σου που τα ζηταει να σου συστησει αυτος καποιον που εμπιστευεται στις πολεις που αναφερεις? Σιγουρα θα ξερει που να σε στειλει...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    5
    Originally posted by Θέληση
    Γεια σου! Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο το γιατρο σου που τα ζηταει να σου συστησει αυτος καποιον που εμπιστευεται στις πολεις που αναφερεις? Σιγουρα θα ξερει που να σε στειλει...




    εχεις δικιο σαυτο που λες τον εχω ρωτησει μου ειπε εναν στη θεσσαλονικη που τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι ειναι ο μοναδικος στη θεσσαλονικη αλλα δυστυχως το μηχανημα που κανει την εξεταση ειναι χαλασμενο.....

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    27
    nicola θα σου προτεινα να το ψαξεις στο google.. γραψε στην αναζητηση " εξεταση Ενεργειακες Αναγκες Ηρεμιας¨και δες τι θα σου βγαλει.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •