ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    5

    ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ.

    Σας παρακαλω βοηθηστε με.Στο νοσοκομειο Πατρων οπως μπορει καποιοι να γνωριζετε ο κ.Καλφαρεντζος στον προεγχειριτικο ελεγχο ζηταει μια εξεταση Ενεργειακες Αναγκες Ηρεμιας (εμμεση θερμιδομετρια).Μηπως ξερει κανεις που γινεται αυτη η εξεταση στη Θεσσαλονικη ή στην Αθηνα? Εαν γνωριζεται δωστε μου στοιχεια και πειτε μου εαν μπορειτε και τος κοστος αυτης της εξετασης.Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    Γεια σου νικολα...μπες εδω
    http://www.eatingdisorders.gr/forum/...d.php?tid=1274
    καποιος θα βρεοει να σου δωσει μια απαντηση........σε περιπτωση που δεν προσεξουν αυτο το τοπικ.....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Νικόλα νομίζω το έχεις ζητήσει ξανά αυτό, μα γιατί δε ρωτάς το γιατρό σου να σε παραπέμψει κάπου?
    Η ρώτησε το ταμείο σου ...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη & Αθήνα
    Posts
    447
    Πιο εύκολα θα το βλέπαμε αν το έβαζες στο τόπικ του 'πανεπιστημιακό νοσοκομείου ρίο'.Καταλαβαίνω την αγωνία άμα ψάχνεις κάτι,αλλά μην βιάζεστε,ψάξτε λίγο πρώτα γιατί απλά ίσως ποτέ να μην πάρεις απάντηση.Αν ρωτήσεις το γιατρό θα σου πει για Αθήνα όπως μου είχε πει εμένα για Θεσσαλονίκη.Αν είσαι από Θεσσαλονίκη έλα για καφέ,Στανόπουλος λέγεται,Λ.Νίκης 41-43 τηλ 6944867643,2310280976.Κόστος 80-100? αν θυμάμαι καλά.
    Παίρνεις χαρτί από το φορέα σου ότι δεν γίνεται πουθενά αυτή η εξέταση,κάνεις αίτηση αποζημίωσης και αν δεν στα δώσουν όλα κάνεις ένσταση και παίρνεις και τα υπόλοιπα.Καλυμμένος;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •