δυναμισμος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    δυναμισμος

    εχετε δυναμισμο στην ζωη σας?κατι που ενω εχετε πιασει πατο να σας λεει ξυπνα δεν θα σε παρει απο κατω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Πατο?
    Δεν τον εχω δει ποτε λολ...ολο στο ταβανι χτυπαω:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    απο δυναμισμο αλλο τιποτα.
    Εδω σκεφτομαι να τον χαμηλωσω καπως...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ΤΡΕΛΟΠΑΙΔΑ!:D

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Κοιτα, ειμαι της λογικης οτι ακομα και να πιασεις πατο μπορεις να σκεφτεις \"το καλο ειναι οτι δεν υπαρχει πιο πατος απο εδω ωστε να ανησυχω\" , οποτε μετα μπορεις να αρχισεις να σκεφτεσαι τροπους να ξανανεβεις στην επιφανεια ^^

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Originally posted by Boltseed
    Κοιτα, ειμαι της λογικης οτι ακομα και να πιασεις πατο μπορεις να σκεφτεις \"το καλο ειναι οτι δεν υπαρχει πιο πατος απο εδω ωστε να ανησυχω\" , οποτε μετα μπορεις να αρχισεις να σκεφτεσαι τροπους να ξανανεβεις στην επιφανεια ^^
    Εγώ μεν συμφωνώ, αλλα δυστυχώς ξέρω πολλά άτομα που, όταν πιάσουν πάτο, σκέφτονται \"ok δεν υπάρχει πιο πάτος από αυτό, οποτε ο,τι και να κάνω, χειρότερα δεν γίνεται\" και αρχίζουν τις καφρίλες, έστω και περιστασιακά, μέχρι να βαρεθούν τη μιζέρια τους και να ανεβούν ξανά προς επιφάνεια μεριά.

    Όσο για εμενα, νομίζω ότι έχω δυναμισμό όπου αισθάνομαι σίγουρη ότι έχω καλύψει τις βάσεις μου η δεν με νοιάζει το αποτέλεσμα. Αν αισθάνομαι αβέβαιη η με καίει ένα ζήτημα, δεν θα πάω να μπω με τα χίλια, αλλα θα κάνω πιο προσεκτικά βήματα... Αν και μερικές φορες με πιάνει ένα \"εγώ είμαι και κανένας δεν είναι\" και παίρνουν τα μυαλά μου αέρα... εκεί να δεις δυναμισμός!
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Originally posted by sunset
    εχετε δυναμισμο στην ζωη σας?κατι που ενω εχετε πιασει πατο να σας λεει ξυπνα δεν θα σε παρει απο κατω!
    Δεν ειμαι σιγουρη οτι ειναι δυναμισμός...αλλα οσες τουμπες και να φάω ,σηκωνομαι.
    Ακομα και οταν ξέρω οτι θα ξαναπέσω..
    Κάποτε το θεωρούσα βλακεία,τωρα το εχω βαφτίσει επιμονή.:)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •