Originally posted by MeroPony
Γεια σας κοριτσια....
ολα τα ωραια λογια του κοσμου ειναι ωραια και η αληθεια ειναι πως ολες οι γυναικες θα επρεπε να αισθανονται ομορφες και μοναδικες γιατι ειναι! αλλα οταν παιρνας διατροφικη διαταραχη τιποτα δεν ισχυει, τιποτα δεν βοηθαει...εισαι εσυ αντιμετωπη με ενα πιατο φαι...
Ειμαι και εγω φανατικη εχθρος της ανορεξιας, αφου καποτε εφτασα στα ορια της και μου κοστισε την σωματικη μου υγεια...
Στενοχωριεμαι για την κοπελα που δεν προλαβε να νικησει την εμμονη της με το φαι και το αδυνατισμα, αφου την πηρε αυτη η παλιοαρρωστια!!
Ελπιζω ολες οσες γραφουμε εδω να καταφερουμε να αποκαταστησουμε τις σχεσεις μας με το φαι πριν να εχουμε ασχημα αποτελεσματα...εγω προσωπικα το παλευω ακομα και υπαρχουν φορες που ομολογω πως ευχομαι να γυρισω στην εποχη που ζουσα με 1 μπωλ κορνφλεικς και 1 φρουτο τη μερα αλλα παλι...το ξερω πως οδηγει στην κατστροφη...
τεσπα, mariann καλη τυχη και καλο κουραγιο σου ευχομαι και να αγαπας τον εαυτο σου...α, και τα γλυκα αποτελουν καθημερινοτητα και για μενα...κρεπα για μεσημεριανο, σοκολατοπιτα για δεκατιανο...:P

αχ και να ξερες΄ποοοοοοόσο σε ζηλεύω που μπορείς να φας γλυκά!!! εγώ αν φάω μετά νιώθω τύψεις χιχιχιχιχ χΔ. Ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ που κατάφερες και προσπαθείς να βγεις από αυτό το πράγμα! :))))))))