~ Το Ημερολογιο Μου ~ - Page 51
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 51 of 241 FirstFirst ... 41495051525361101151 ... LastLast
Results 751 to 765 of 3602
  1. #751
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Bravo mtsek!! Pairnw polu tharros apo osa les!!

    Mallon ki egw prepei na apofugw tin zugaria gia kapoies meres, olo auto lew alla olo zugizomai... Pantws se 2 diaitologous pou eixa paei sto parelthon, mou eixan pei zugisma kathe 7-10 meres, POTE nwritera. Exei mia logiki...

    Kali sunexeia na exoume!

  2. #752
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    Originally posted by brazil
    Bravo mtsek!! Pairnw polu tharros apo osa les!!

    Mallon ki egw prepei na apofugw tin zugaria gia kapoies meres, olo auto lew alla olo zugizomai... Pantws se 2 diaitologous pou eixa paei sto parelthon, mou eixan pei zugisma kathe 7-10 meres, POTE nwritera. Exei mia logiki...

    Kali sunexeia na exoume!
    κ εγω στο ειπα,μπορεις να ζυγιζεσαι αλλα μην απογοητευεσαι.δεν ειναι οτι ο οργανισμος με το που μια μερα πας καλα θα δειξει κατευθειαν οτι εχασες.κ εγω χτες εφαγα ελαχιστα αλλα δεν ειδα σημαντικη απωλεια σημερα,περιμενω γιατι ειμαι σιγουρη οτι αυτο θα φανει σε μερικες μερες.μην απογοητευεσαι και μην αφηνεις την ψυχολογια σου να πεφτει..υπομονη και οι προσπαθειες σου θα σε δικαιωσουν!

  3. #753
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    χαιρομαι που μπορω να στο μεταφερω brazil μου!!!
    δε ξερω φυσικα ποιο θα ειαι το αποτελεσμα, μπορει και να ειναι ασχετη η κοπελα και να μη χασω τπτ.... αλλα η προσπαθεια μετρα..
    ετσι κ αλλιως εχει τροφες που εχω στην καθημερινοτητα μου, δε με δυσκολευει κατι, μονο που αυξησα τις μεριδες και μειωσα την ποσοτητα.... αυτη.. θα δουμε...
    παντως εγω πιεζω τον εαυτο μου να μη παω στη ζυγαρια, για να μην απογοητευθω και χαθει η καλη διαθεση...!

  4. #754
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    548
    Καλημεριζω τις μελλοντικες υποψηφιες του
    next top model!
    Χαιρομαι που σας βλεπω φορτσατες!

  5. #755
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    χαχαχαχαχαχαχαχα..καλα με -200 δε με λες κ φορτσατη αλλα ευτυχως εχω αυτοπεποιθηση!μεθαυριο θα ειναι μια καλυτερη μερα!αυριο δε το αναφερω καν γιατι σημερα τρωω υδατανθ.και αν ζυγιστω μετα θα φρικαρω!

  6. #756
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    καλημερα Τετακι!!!!
    τι εγινε εσενα δε σε βλεπω και μςε τοσο ενθουσιασμο τελευταια.... ελα να ανεβουμε!!!! εδω καταφερα να αλλαξω τροπο σκεψης εγω και θα μας μεινεις εσυ πισω?????? ιδες παντως που στο ελεγα, θα φτασουμε και στα ιδια κιλα οπως παει.. η διαιτολογος μου με εβγαλε στα 88... κραταω και αυτο το νουμερο.. αλλα και το δικο μου...

  7. #757
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    548
    Originally posted by semie
    χαχαχαχαχαχαχαχα..καλα με -200 δε με λες κ φορτσατη αλλα ευτυχως εχω αυτοπεποιθηση!μεθαυριο θα ειναι μια καλυτερη μερα!αυριο δε το αναφερω καν γιατι σημερα τρωω υδατανθ.και αν ζυγιστω μετα θα φρικαρω!

    Semie μια χαρα τα πας!
    Σκεψου μονο οτι εγω εχω υπαρξει και -200...την εβδομαδα!
    Ε εκει την τρως τη φρικη σου!

  8. #758
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    κοριτσια οταν θα πεσω κατω απ τα 60 θα κανουμε παρτυ!!!!!

  9. #759
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    semi οταν θα πεσεις κατω απο 60 θα πας διακοπες δωρο! χεχε
    mtsek μπραβο επιτελους τρως! κ θα δεις οτι ετσι θα φυγουν κ τα κιλα σφαιρατα!
    constance συμφωνω κ μενα οσες μου εβαζε απλα τρωω τηγανιτα γλυκα κτλ κ δεν ειναι υγιεινα ολα αυτα...
    αλλα τι να κανω δε μπορω να στερουμε πια, απλα προσπαθω να μην αφηνομαι τελειως γιατι τοτε παχαινω...
    MKEH moy ακριβως το ιδιο επαθα με την κυκλικη...ετρωγα πολυ αφου δεν χορταινα
    κ με τον λαθος συνδιασμο τροφων ουτε τουαλετα δε μπορουσα να παω,
    θα μπορουσα να την ειχα κανει καλυτερα αλλα η ιδεα του απεριοριστου με ριχνει στο φαγητο...
    μη πτοεισαι, μια χαρα εισαι απο κιλα, θα τα χασεις το ξερεις. οκ δοκιμαζεις κατι κ αν κατσει καλως. παντως με τις θερμιδες μια χαρα χανεις!
    TETH γραφε γιατι χανομαστε...τελικα το να γραφω εδω που το εχω συνδιασει καπως με διασκεδαση με σωζει...αλλιως ουτε θαξερα τι τρωω πια...
    αφηστε που μετραω κ ποσο τρωω απο τα παχυντικα γιατι μετα θα πρεπει να τα γραψω, ενω πριν ετρωγα ολοκληρη τη μεριδα κ ησυχαζα...ή 2 μεριδες...

    ΣΗμερα:
    επιτελους ξανα 81+!!!
    το βραδυνο μου θαναι με νηστεια σιγουρα μηπως κ χασω κι αλλο!

    ~πρωι (εξω)
    καφε σκετο
    ομελετα απο 2 αυγα με ντοματα κ τυρι
    ~ενδιαμεσο
    καφε με 2 γαλατακια πρασινα
    1 ζαχαρωτο

  10. #760
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    ελα κοριτσια μια χαρα παει η ομαδα!!!
    το καλοκαιρι ολες θα δουμε 7!!! το πιστευω!!! (εκτως απο τη semie γιατι αν δει παλι 7 θα φρικαρει...

  11. #761
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    Originally posted by mtsek85
    ελα κοριτσια μια χαρα παει η ομαδα!!!
    το καλοκαιρι ολες θα δουμε 7!!! το πιστευω!!! (εκτως απο τη semie γιατι αν δει παλι 7 θα φρικαρει...
    καλε μη τα λες ετσι κοντεψα να παθω συγκοπη!!!χαχαχαχαχα

    ακου 7!ελπίζω τον Ιούλιο να μην δω ουτε καν 6..!!!!!!

  12. #762
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    xaxa
    μα το εγραψα εκτος απο εσενα!!!!!! καλο 5 θα εισαι εσυ!! χιχι

    Originally posted by semie
    Originally posted by mtsek85
    ελα κοριτσια μια χαρα παει η ομαδα!!!
    το καλοκαιρι ολες θα δουμε 7!!! το πιστευω!!! (εκτος απο τη semie γιατι αν δει παλι 7 θα φρικαρει...
    καλε μη τα λες ετσι κοντεψα να παθω συγκοπη!!!χαχαχαχαχα

    ακου 7!ελπίζω τον Ιούλιο να μην δω ουτε καν 6..!!!!!!

  13. #763
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,039
    Originally posted by semie
    Originally posted by mtsek85
    ελα κοριτσια μια χαρα παει η ομαδα!!!
    το καλοκαιρι ολες θα δουμε 7!!! το πιστευω!!! (εκτως απο τη semie γιατι αν δει παλι 7 θα φρικαρει...
    καλε μη τα λες ετσι κοντεψα να παθω συγκοπη!!!χαχαχαχαχα

    ακου 7!ελπίζω τον Ιούλιο να μην δω ουτε καν 6..!!!!!!
    Δεν θα δεις να εισαι σίγουρη

    αχ κι εγω να βλεπω 12.. και 11...

  14. #764
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    βαση της διατροφης μου, θα εχω φτασει στο στοχο αν τα κανω ολα σωστα μεχρι τελος Αυγουστου... Λετε να μπω στα τζινακια μου το χειμωνα...??? Σουπερ θα ειναι!!!!!!!!!!!!!

  15. #765
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    316
    ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΤΣΕΚΑΚΙ ΜΟΥ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •