KiloKiller Woman - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 256 to 267 of 267
  1. #256
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    136
    αχ κι εγω θελω, παιρνω μερος καθε μερα
    δεν θα εδινα λεφτα για τετοιο σκευασμα

  2. #257
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    12
    Originally posted by wannabeskinny
    re paidia min to agorazete einai h apoluth moufa
    megacla kai to kainourio to korre aksizoun......egguisi
    ποιο ειναι αυτο του κορρε που λες?

  3. #258

  4. #259
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    12
    ευχαριστώ wannabeskinny καλό φαίνεται

  5. #260
    Originally posted by wannabeskinny
    http://www.otc.gr/product_info.php?products_id=770
    ο Κορρές υποτίθεται ότι έχει και φυτικά προϊόντα. Αυτό είναι φυτικό;

  6. #261
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΡΗΚΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
    ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΑ ΚΙΛΟΚΙΛΕΡ.ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ...ΕΙΜΑΙ 1.64 ΚΑΙ 60ΚΙΛΑ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΣΤΑ 51 ΓΙΑΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ...ΕΙΝΑΙ ΔΙΟΥΡΗΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΕΝΑ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑ ΒΙΤΑΜΙΝΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΦΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΣΧΕΔΟΝ..ΚΑΥΣΗ ΛΙΠΟΥΣ..ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΠΧ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΚ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ..ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΠΩΣ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΩΝΕΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ... ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΠΟΝΤΩΝ..ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΩ..ΠΡΟΣΕΧΩ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΜΕΡΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ..ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΩΝ ΠΟΝΤΩΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...:borg:

  7. #262
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9
    Κοριτσια,μην μασατε με ολα αυτα τα σκευασματα.Αν ηταν τοσο ευκολο,να παρεις ενα χαπι κ να αδυνατιζεις,δεν θα υπηρχε ολο αυτο το εμποριο με τα λαιτ προιοντα,γυμναστηρια,ινστι τουτα αδυνατισματος,κλπ.Και ολοι οι ανθρωποι θα ημασταν αδυνατοι...Η Opra που εχει κ τοσα λεφτα δεν θα μπορουσε να το κανει;Ειναι θεμα πρωτα να το συνειδητοποιησεις και να κανεις την επιλογη:σοκολατα ή κορμαρα;Κ εγω ειχα μπει σε μεγαλο πειρασμο,γιατι στα πλασαρουν πολυυυυυυυυυ ωραια,αλλα αμφιβαλλω αν κανουν αυτο που υποσχονται.Το μονο καλο της κρισης ειναι οτι θα γινουμε ολες συλφιδες!!!!!!!!!!!

  8. #263
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ...γραφτειτε γυμναστηριο

  9. #264
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    223
    Τα ξεκινάω αύριο! Θα σας γράψω τα αποτέλεσματα

  10. #265
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    2
    κοριτσια ηθελα να ρτησω αν καμια απο εσας εχει χρησιμοοπιησει το kilokiller fat burner,το καινουργιο και περι τινος προκειται ????

  11. #266
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    896
    Συγγνώμη που πετάγομαι, αλλά είναι άλλο ένα σκεύασμα που σκοπός του είναι να ξαλαφρώσει το πορτοφόλι κι όχι το λίπος!

  12. #267
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    2
    ισως και ν εχει δικαιο μαρια!!

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •