KiloKiller Woman - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 18 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 267
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    πηνελοπη μου ειχες παρει κ τα λιποτοξ ε?γιατι αλλαξες?Σε ρωταω γιατι σκεφτομαι κ εγω να αλλαξω να παρω τπτ αλλο επειδη ψιλοβαρεθηκα τα λιποτοξ αν κ με κανουν να μην πειναω πολύ.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    ναι συμφωνω απολυτως για την πεινα με τα λιποτοξ. εγω θεωρω οτι κανεις επισης και σουπερ δραστικο προγραμμα με λιποτοξ. δλδ αν φας μια μερα και την αλλη μερα παρεις κανονικα τα λιποτοξ με προσεγμενη διατροφη χανεις κατευθειαν αυτο π εφαγες. Τα λιποτοξ και εγω τα αλλαξα γιατι τα βαρεθηκα και γενικως ηθελα να δοκιμασω και αυτα. Ημουν μεταξυ αυτων και του carboslim το οποιο εκανε 37 ευρω και πιστευω οτι ειναι ιδανικο για τις μερες που ξερεις οτι θα φας παραπανω, γιορτες, εξοδους κλπ.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    αυτο σε βοηθαει να μην πεινας κλπ?

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    οχι ιδιαιτερα. νομιζω βοηθαει με κατακρατηση... δεν προκαλει φουσκωμα οπως το λιποτοξ...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    τι εννοεις φουσκωμα?εγω δεν ενοιωθα φουσκωμα.παντως οταν μου τελειωσουν τα λιποτοξ θα δοκιμασω μαλλον κανα αλλο.ετσι για αλλαγη.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    εγω με το λιποτοξ ειχα μια αισθηση οτι ημουν χορτασμενη συνεχεια...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    α εγω απλα δε πολύ πεινάω.δε μπορω να πω οτι αισθανομαι φουσκωμα!αληθεια ποσο καιρο κανεις διαιτα?

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Απο 14 Γεναρη συστηματικα... με ασκηση διαιτα και χαπια...

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    μπραβο σου!μονο τα λιποτοξ εχεις παρει?μπραβο παντως ειναι πολύ σημαντικο που βρίσκεις τη δυναμη και πας τοσο καλα!

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    οχι εχω παρει και Xs-xpress

    Οταν βλεπεις απωλεια συνεχιζεις... και μετα σου γινεται συνηθεια και λυπασαι να σταματησεις...

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    το xs εχω ακουσει οτι δεν ειναι καλο,εσενα σε βοήθησε?καλα ναι εννοειται κ εγω ακομα κ τωρα που δεν εχω χασει πολλά λυπαμαι να τα χαλασω ολα κ πιστευω οτι καποτε θα φτασω στον στοχο μου!

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    κοιτα εγω λατρευω το Xs γιατι εχει την μεσημεριανη αναβραζουσα καψουλα η οποια ειναι τελεια...

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    εγω να σου πω την αληθεια εχω ακουσει οτι δε κανει τπτ.αλλα παιζει ρολο κ ο οργανισμος ισως καποιους τους βοηθαει ενω αλλους οχι.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    ολα κατι κανουν...

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Λοιπον εγω μετα απο δεκα μερες Kilokiller ειμαι μειον 1,2 κιλα οποτε το 4,9 μου φαινεται εξαιρετικα απιθανο αποτελεσμα...

Page 4 of 18 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •