Θα τρελλαθώ σίγουραααα!!!!!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196

    Θα τρελλαθώ σίγουραααα!!!!!!!!!!

    Πραγματικά νομίζω οτι εδώ και 15 μέρες που κάνω διαίτα (13 για την ακρίβεια) έχω ψάξει τα πάντα!!τα πάντα όμως!ποτέ δεν είχα τρομερό παραπανίσιο βάρος εκτός απο τον τελευταίο χρόνο οπου εφτασα τα 71 κιλα και δοκίμασα κατα καιρους τα πάντα!
    reductil (των 10 με βοήθησε ωσπου βαρέθηκα) των 15 κόντεψα να πεθάνω.xenical (ok η δυσκοιλιοτητα τπτ αλλο),
    κάτι άλλα που δεν θυμάμαι πως τα λένε.. α κ το μαλιμπου όπου αν το κρατούσα θα πέθαινα...έχω κάνει επίσης την λαχανόσουπα έχανα αλλα μετά πέθαινα απο αηδία κ τα ξανάπαιρνα!μμ...αυτα!
    (κ αλλα που δεν θυμαμαι τωρα σιγουρα)

    τώρα παίρνω λιποτοξ και πάω καλα νομίζω αλλά έχω αρχίσει κ ψάχνομαι για μηλόξυδο και σφενδανόζουμο κ διάφορα άλλα τέτοια!!ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ!!!!
    Εχει μπλοκάρει το μυαλο μου εδω και για μια ζυγαρια με λιπομέτρηση παλεύω 5 μέρες να αποφασίσω ποια μάρκα να παρω!!!!
    Μήπως άρχισα να τα χάνω σιγα σιγα...????

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    27
    Ψυχραιμια και μην αγορασεις τιποτα ιταλικο χεχε..ειχα κακη εμπειρια. οχι απο ζυγαρια αλλα απο σκουπα αλλα εβαλα ορκο ιταλικο ξανα να μην παρω. Ασχετο! semie νομιζω ειμαστε στις ιδιες μερες διαιτας και μια δοση τρελας την εχω και εγω. Σκεφτομαι ομως συνεχεια τον σκοπο μου και αυτοματος τον ξεχναω και προσποιουμε οτι η διατροφη αυτη που κανω ειναι φαγητα που μου αρεσουνε και βασικα προσπαθω να μην το σκεφτομαι και πολυ παρα μονο τον στοχο μου, ο οποιος ειναι να δω ξανα τον εαυτο μου στον καθρεπτη και να μην θελω να τον σπασω. Αλλα τωρα που το σκεφτομαι να καταφερω κατι που τοσο καιρο ηθελα . Να γινω υγιεις, να ξαναγινω κοινωνικη, να μην φοβαμαι να βγω ξανα στην επιφανεια, να δω τους φιλους μου που αποφευγω σαν τρελη για να μην με δουν και αναρωτηθουν πως αφησα ετσι τον εαυτο μου. Πιστευω οτι αν αδυνατισω, αν φτασω στον στοχο μου ισως και να γινω πιο ευτυχισμενη γιατι δεν θα με κυνηγαει αυτη η φοβια που εχω πως οι αλλοι θα με δουν. Ξερω οτι οι φιλες μου με αγαπανε για αυτο που ειμαι και σιγουρα οχι για αυτο που δειχνω αλλα θα μου αρεσε να μπορω ξανα να δανειζομαι την μπλουζα της κολλητης μου, να πηγαινω να δοκιμασω ενα ζευγαρι μποτες με το αγορι μου και να μην ανησυχω αν θα κλεισει η μποτα στην γαμπα μου και γινω ρεζιλι και στην πωλητρια και στο αγορι μου.
    νομιζω αυτο που θελω να πω οτι οταν ειμαστε ψυχραιμες καταφερνουμε τον στοχο μας, πιο ευκολα χωρις κρισεις τρελας.
    Λοιπον επειδη οι ζυγαριες ειναι ολες ιδιες κλεισε τα ματια σου και παρε οποια να ναι. Η πιο ακριβη να μην ειναι ομως, να φιλαμε και λεφτα για τα νεα μας ρουχαλακια το καλοκαιρι.

    Φιλακια πολλα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Εγω παντως εχω μια τεφαλ και ειμαι ευχαριστημενη. Εκανε 50 ευρω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    φαση ειναι σεμι μου, τουλαχιστο εγω την περασα, στην αναγκη μας να χασουμε κιλα ΧΘΕΣ στερευει η υπομονη μας κ σκεφτομαστε αλλοπροσαλα πολλες φορες...
    απολα αυτα που ειπες τιποτε απο μονο του δεν ειναι κακο σαν πειραματισμος...
    στην τελικη το καανεις, βλεπεις οτι δεν αξιζει κ δε το ξανακανεις...
    ομως με τα χαπια δε συμφωνω (εκει δε παιζουμε)
    τα αλλα θα τα κανεις μια δυο τρεις εκατο φορες κ μετα θα καταλαβεις οτι δεν προσφερουν κατι. Καποτε ξεθυμενει αυτο κ εκει κανεις μια παυση κ αναρωτιεσαι τι ειναι τελικα αυτο που θα σε αδυνατισει...
    Την απαντηση θα τη βρεις μονη σου σαυτο και συνηθως ειναι προφανης κ δεν το βλεπεις...
    Μεχρι τοτε θα τρελαινεσαι κ θα ξετρελενεσε, θα περνας φασεις, θα κολλαει το μυαλο θα ξεκολλα...

    Αν μπορεσεις να σε παρατηρεις οπως τις ιστοριες των αλλων που διαβαζεις εδω, ισως βγεις ευκολοτερα απο αυτο το τρυπακι. Παντως δεν το θεωρω αφυσικο με τα δικα μου δεδομενα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    η αλήθεια είναι οτι μερικές φορές με πιάνει ένα αγχος οτι δε θα προλαβω μεχρι το καλοκαίρι κ αρχίζω και ψάχνω τι αλλο να παρω μηπως με βοηθήσει!δεν ξέρω και αν εχω καλο μεταβολισμο ή οχι!!!!

    α!!!!πήρα μια τεφαλ σήμερα με λιπομετρηση 60 ευρώ!ελπίζω να μην είναι πολυ ανακριβης στα αποτελεσματα!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •