αγαπαω τον εαυτο μου(και καλα...)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232

    αγαπαω τον εαυτο μου(και καλα...)

    Διαιτες απο δω διαιτες απο κει,τσαγια,κρεμες,τρεχουμε στα γυνναστηρια να χασουμε κανα κιλο και οταν τα παμε καλα και ειμαστε συνεπεις, τοτε μας αγαπαμε και νιωθουμε δυνατες...

    και οταν υποτροπιαζουμε και ερθει το στραβωπατημα ξαφνικα δεν υπαρχει το παραμικρο συναισθημα αγαπης στον εαυτο μας,μονο θλιψη και απογοητευση....μονο μισος και ταση αυτοκαταστροφης...
    και μετα μας παιρνει παλι η κατω βολτα...

    Ενας φαυλος κυκλος ειναι και τιποτα αλλο...αν ηταν αγαπη και εγω δεν θα ημουν εδω να γραφω αυτες τις γραμες...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Σου το εύχομαι ολόψυχα!
    Να σπάσεις τον φαύλο κύκλο σου!
    Μα πάνω απ'όλα,να σ'αγαπάς!

    --->ΥΠΟΓΕΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ : ΘΑ Μ'ΑΓΑΠΑΩ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    thanks nadine μου!!αχ,ευκολο το εχεις???να ξερες ποσο χρειαζομαι την συμπαρασταση εδω μεσα.....τωρα μας εκοψαν και το ιντερνετ στη δουλεια και σπιτι σπανια πια μπαινω αλλα πρεπει να επανελθω εδω...μου ελειψαν τα κοριτσια που μιλουσα και τις εχασα....μπαινω αραια και που και σας "βλεπω",αλλα θα επιστρεψω,δεν παει αλλο...

    τοσο καιρο μια αυτοκαταστροφη και τιποτα αλλο,απο κιλα χαλια ισως και 56-57....................απιστευτα νουμερα για μενα...εφιαλτικα....

    ενα σοβαρο προβλημα με εχει αποσυντονησει εντελως και δυσκολευομαι να κανω πια κατι για μενα...εχω χασει τον εαυτο μου και δεν τον βρισκω πουθενα πια...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •