σημερα ανακαλυψα οτι το αγορι μου παιρνει πρεζα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    5
    Πολυμνια βρίσκομαι σε απεγνωσμένη περιέργεια να μάθω τι έγινε με εσενα και το αγόρι σου. Περάσανε δεκα χρόνια, ειστε ζωντανοί? Ειλικρινά εύχομαι να απαντήσεις

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    καλημερα, εν αρχη θα σου πω οτι δυστυχως μπορω να σε καταλαβω και πιο πολυ το αγορι σου διοτις δυστυχως για παρα πολλα χρονια ειμουν χρηστης ηρωινης, εχω χαλασει πολλες ομορφες σχεσεις, πολλες αγαπες οπως η δικη σου,αρα σε νιωθω απολυτα.
    Δεν υπαρχει μαγικη συμβουλη για τετοια θεματα, πωτες δεν υπηρξε, οταν υπαρχουν συναισθηματα αγαπης στην μεση καθε περιπτωση ειναι μοναδικη! αυτο που θα σου πω ειναι το πως μπορει να νιωθει ο δικος σου.
    Το παλικαρι ενδεομενος να σε λατρευει, αλλα εχει πρωτειστος αλλους δεμονες να παλεψει τωρα! Το πιο συμαντικο ειναι εαν θελει πραγματικα να κοψει η οχι! αυτο ειναι πολυ σημαντικο και οχι η απαντηση που θα σου δωσει οπου θα ειναι φυσικα οτι θελει να κοψει, ομως μεσα του μπορει να μην ειναι ετοιμος.
    Ποναει η καρδια μου οταν διαβαζω για νεα παιδια οπου μπλεκουν στα διχτια αυτης της καταρας. Τα ξεσπασματα βιας που εχει ειναι λογικα το συνδρομο στερισης.Οσο για την καταθλιψη κατα 90/100 παει συνοσυροτητα αλλα αναποδα, δλδ η εξαρτηση προκαλει καταθλιψη. Το αγορι σου θελει βοηθεια,διοτις μαλον πινει πανω απο 6 μηνες αρα πρεπει να βοηθηθει, μπορει και μονος του να κοψει αλλα ειναι πολυ δυσκολο ειδικα στην ηλικια του.Αυτο που πρεπει να γινει ,αν κι ειναι δυσκολο ειναι να το μαθουν οι γονεις του, ειναι νεος και οι γονεις του πρεπει να το μαθουν για να μπορεσουν να τον βοηθησουν ξερω οτι αν το πεις εσυ ισως θα τα βαλει μαζι σου! αλλα θα του κανει πολυ καλο, διοτις θα υπαρξει ενδιαφερον.
    Η αγαπγ και το ενδιαφερον μπορει να κανει καποιον να κοψει την ηρωινη, θελει ομως πολυ κουραγιο, πολυ αγωνα και πολυ αγαπη.Εσυ οπως λες δεν θελεις να συνεχισεις την σχεση μαζι του και δε σε κατηγορω απεναντιας αυτο ειναι υγειες, διοτις καμια κοπελα οπου εχει υγεια πνευματικη δεν θα κατσει με καποιον αρρωστο .Αρα μην νιωθεις τυψεις που τον χωριζεις, απεναντιας να ξερεις οτι κανεις το καλο για σενα! Δυστυχως ετσι ειναι η ζωη, δεν ειναι παντα με ροδαλα στρομενη! εχει και δυσκολα μονοπατια με αγκαθια που μας ματωνουν την καρδια πολλες φορες!! αλλα καλιο τωρα παρα αργοτερα, παρα να υπαρξει καποια εγκυμοσυνη.
    Οτι απορια εχεις, για κατις συγκεκριμενο πολυ ευχαριστως να σου τη ν λυσω εαν μπορω.Οσο για τα ψεματα οπου σου λεει μην τον παρεξηγεις, αυτη ειναι η ζωη του πλεον, αυτο κανει στον εαυτο του, λεει ψεματα στον ιδιο του τον εαυτο !! δεν θα λεει σε εσενα? ζει σε ενα παραμυθι το παλικαρι δυστυχως. Οσο πιο γρηγορα καταλαβει οτι ειναι ενα μεγα ψεμα αυτο οπου ζει τοσο πιο γρηγορα θα ξεφυγει! διοτις η ηλικια του ειναι συμαχος στην υγεια του, μπορει να κοψει πολυ πιο ευκολα τωρα παρα σε 5 χρονια!
    ευχομαι να κανεις οτι καλητερο πρωτα για εσενα και μετα για το αγορι σου.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Αχ τωρα ειδα την ημερομινια!! χαχα, νομιζα οτι ηταν καινουργιο το θεμα! Βλακεια μου. Αληθεια ομως, εχουν περασει 12 χρονια , ποια να ειναι αραγες η καταληξη αυτης της σχεσης? Μα μου εκανε εντυπωση διοτις τα τελευταια χρονια οι νεοι ευτηχως δεν μπλεκουν με την ηρωινη!
    αν μας διαβαζει η κοπελα ας απαντησει.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    5
    Η κοπελα εχει να εμφανιστεί σε θρεντ πανω απο 10 χρονια καπετανιε.. θέλω πολυ να μάθω την συνέχεια της ιστορίας, δυστυχώς διαβάζοντας την πριν απο κανα μήνα δεθηκα παρα πολυ συναισθηματικά, καθώς ο μονόδρομος της κατάχρησης ειναι ενας οικείος για εμενα και τους δικους μου. Χασανε πολοι φίλοι μου τον δρομο για την επιστροφή. Θα την βρω την κοπελα και θα την ρωτήσω όμως, πολυμνια 28 ετών απο Κρήτη, πόσες να υπάρχουν?

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    5
    Μα μου εκανε εντυπωση διοτις τα τελευταια χρονια οι νεοι ευτηχως δεν μπλεκουν με την ηρωινη!

    Τι χρονιά και αυτη το 2008, δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου έτοιμο 19 χρονών να μπει σε αυτο το τριπακι. Αλλα και ποιος ειναι ετοιμος για κατι τέτοιο?...

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Damianos View Post
    Η κοπελα εχει να εμφανιστεί σε θρεντ πανω απο 10 χρονια καπετανιε.. θέλω πολυ να μάθω την συνέχεια της ιστορίας, δυστυχώς διαβάζοντας την πριν απο κανα μήνα δεθηκα παρα πολυ συναισθηματικά, καθώς ο μονόδρομος της κατάχρησης ειναι ενας οικείος για εμενα και τους δικους μου. Χασανε πολοι φίλοι μου τον δρομο για την επιστροφή. Θα την βρω την κοπελα και θα την ρωτήσω όμως, πολυμνια 28 ετών απο Κρήτη, πόσες να υπάρχουν?
    τωρα θα ειναι 29!! λογικα, επισης ,και συγουρα θα τον εχει χωρησει αυτον!Ο ιδιος ο κακομοιρης τι θα κανει ειναι το θεμα, αυτη θα βρηκε την λυση! εμοιαζε δυνατη με οσα ελεγε τουλαχιστον.
    Οντως θα ειναι πολυ περιεργο, πολυ ενδαφερον το τι εγινε με εκινο το ζευγαρι του 2008! ,φαντασου, ουτε μνημονιο δεν ειχαν δει ακομα! χαχχαχαχ

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    τωρα θα ειναι 29!! λογικα, επισης ,και συγουρα θα τον εχει χωρησει αυτον!Ο ιδιος ο κακομοιρης τι θα κανει ειναι το θεμα, αυτη θα βρηκε την λυση! εμοιαζε δυνατη με οσα ελεγε τουλαχιστον.
    Οντως θα ειναι πολυ περιεργο, πολυ ενδαφερον το τι εγινε με εκινο το ζευγαρι του 2008! ,φαντασου, ουτε μνημονιο δεν ειχαν δει ακομα! χαχχαχαχ
    Μακάρι να γυρνούσαμε στο 2008

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ολα τα αγορια παιρνουν πλεον
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ολα τα αγορια παιρνουν πλεον
    Γιατί το λες αυτό? εγώ δεν παίρνω ούτε καν καπνίζω

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Thanasis25 View Post
    Μακάρι να γυρνούσαμε στο 2008
    Γαμησετα δικε μου.. Ευχομαι να εβρισκα αυτο το θρεντ 12 χρονια νωριτερα, αργησα λιγακι και τωρα τρεχα γυρευε

  11. #26
    mary12
    Guest
    μπορει να το τσεκαρει στο ακυρο καποια στιγμη και να απαντησει have hope

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8
    Σε αλλα threads δηλωνε ευθεως οτι εκανε συστηματικα κ η ιδια χρηση..Ελπιζω να ζει κ να ειναι καλα

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    5
    Ναι υποθέτω πως αυτό μένει. Δεν θα ήθελα να τραπω σε αθεμητα μέσα ούτε να προσβάλω την ανωνυμία της. Τα άτομα που γνώριζα και κάναν χρήση δεν τα κατάφεραν, και βοήθεια ζήτησε ο 1/10.
    Είναι τα περιστασιακά διαμάντια που βρίσκεις αναμεσα στους χρήστες, κάμποσα που βρήκα καθώς Προμηθευα το δηλητήριο τους. Κανένα δεν τα κατάφερε.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •