φωτογραφιες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 59 1231151 ... LastLast
Results 1 to 15 of 875
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    833

    φωτογραφιες

    Originally posted by sanelaki
    πως τις βαζεις τις φωτο?
    Originally posted by pennou
    εγω απλα βαζω τη φωτο εκει που λεει attachment οπως γραφω το μηνυμα....γτ να παιδευομαστε?




    τι λέτε να ποστάρουμε και κάποιες φωτό?
    αρχίζω πρώτη με παλιά αλλά αγαπημένα.....





    εδώ είμαι 2 μήνες μετά το γάμο μου, παστίτσιο έτρωγα....

    εδώ σε κάτι διακοπές που αποφάσισα να αδυνατίσω

    μετά απο διαιτολόγο και ινστιτούτο
    λίγο πριν μάθω για το μωρό.... αρχές του 2007

    αν σοκάρει πείτε να τη βγάλω αυτή....
    στον 8 μήνα

    και αυτή είναι η Μαρία 18 ώρες στο 24ωρο τώρα πια.

  2. #2
    Εισαι κουκλαρα....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    833
    ήμουνα
    αλλά σε ευχαριστώ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    μπορω να πω πως το σωμα μου ειναι σαν της MKEH78 απλα με πιο γεματη περιφερεια και πιο γεματα μπρατσα....

    εχεις πετυχει πολλα MKEH78 τοσο καιρο και παλι θα κερδισεις τη μαχη!!!!! εγω μπορω να πω πως ημουν μια ζωη παχουλη....μεχρι και στα 20 ημουν κοντα 100 κιλα.... μετα χωρις διαιτα αλλα με πολυ δουλεια στο γραφειο εφτασα και τα 55 (δε μου αρεσε ο εαυτος μου ετσι....)

    Αρχες Φλεβαρη ημουν 92 κιλα και τωρα εφτασα στα 85,5 και συνεχιζω.... αντε να φτασουμε το στοχο επιτελους...!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,048
    MKEH τρομερή....αλλά μάλλον έχω μπερδευτεί, ε; Εσύ δεν έγραφες παλιότερα ότι ήσουν 1.55 ή κάνω λάθος; Γιατί εδώ στις φωτο...είσαι ή φαίνεσαι τέλος πάντων πολύ πιο ψηλή..όπως και να΄΄χει όμως είσαι κούκλα..και αυτή τη εγγυμοσύνης!
    Η Πεννού πάλι, είναι σίγουρο ότι χρειάζεται να χάσει; Στη φωτό της κατασκήνωσης πάντως ήσουν μια χαρά...βέβαια, είπαμε ότι τα κατάλληλα κιλά είναι αυτά στα οποία εμείς αισθανόμαστε καλά...οπότε, περί αδυνατίσματος κολοκυθόπιτα...φιλιά και καλή συνέχεια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    ΜΚΕΗ μου δε το πιστευω!εκτος του οτι σε συμπαθω μοιαζουμε κιολα! νταρντανες!
    σε σωματοτυπο εννοω.
    αν μπορεις να φαντασεις ακριβως το σωμα σου στο πιο πλαδαρο, ετσι ειμαι γω...οπως στη φωτο σου του 2007...
    οσο για τις πυτζαμες ετσι αρχισα διαιτα, με ειδα με πιτζαμες περυσι κ ημουν σαν ροζ κουνελος κ εφαγα την πρωτη σφαλιαρα... (ηταν κ μια θεια μου κ λεει αμαν παχυνες...)
    Οσο για τη φωτο της εγγυμοσυνης γιατι να σοκαρει? ειναι απλα υπεροχη κ εισαι κουκλ γενικα!
    αν ησουν 1.63 που ειμαι γω κ με τετοιο δερμα θασουν θεα! σε αδικει το υψος σου...
    Πρεπει να ψηλωσεις οπως ειπε προσφατα μια αλλη φιλη στο φορουμ, να με συγχωρει δε θυμαμαι ποια

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    να πω οτι ειστε ολες κουκλες κ οτι εμενα ποτε δε μαρεσα κ δεν εχω φωτο μου,
    για την ακριβεια αποφευγω τον φακο σαν τον διαολο.
    εχω 3, απο καποιους πρωην που αν δεν τις δεχομουν θα παρεξηγιοντουσαν...ειμαστε μονο προσωπα (παντα αυτο ζητουσα που ναξερα οτι θα παχαινα κ αλλα 40 κιλα την υπολοιπη ζωη μου)
    Το κορυφαιο ειναι οτι ολοι οι φλοι μου με κυνηγουσαν να με βγαζουν φωτο γιατι ημουν λεει ομορφη...

    εχω ομως κ μια φωτο που ειμαι σωμα αλλα ειναι παμπαλαιη, αγνωστο του ποτε, ισως κ απο το σχολειο ή καπακι μετα απο αυτο.
    Μολις βρω σκανερ θα σας τη βαλω, ειναι η φωτο που εχω στη ζυγαρια μπροστα κ ετσι θελω να γινω καποτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ε λεμε τωρα...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    833
    Originally posted by mtsek85
    μπορω να πω πως το σωμα μου ειναι σαν της MKEH78 απλα με πιο γεματη περιφερεια και πιο γεματα μπρατσα....

    εχεις πετυχει πολλα MKEH78 τοσο καιρο και παλι θα κερδισεις τη μαχη!!!!! εγω μπορω να πω πως ημουν μια ζωη παχουλη....μεχρι και στα 20 ημουν κοντα 100 κιλα.... μετα χωρις διαιτα αλλα με πολυ δουλεια στο γραφειο εφτασα και τα 55 (δε μου αρεσε ο εαυτος μου ετσι....)

    Αρχες Φλεβαρη ημουν 92 κιλα και τωρα εφτασα στα 85,5 και συνεχιζω.... αντε να φτασουμε το στοχο επιτελους...!
    Ευχαριστώ πολύ??
    απο τα 100 στα 55 μπράβο!!!!!αλλά γιατί δεν σου έρεσες???? Στα 55?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    καλα μη μιλαμε για αρραβωνες... το 2008 αρραωνιαστικα και ενω ηθελα να δειχνω τελεια.... ημουν 95 κιλα, πηρα ενα φορεμα μαυρο-κοκκινο ολο διαφανιες με αποτελεσμα να φεγγιζει και η φορδα να ανεβαινει συνεχως... το εκαψα κιολας με τσιγαρο κ πηγα να κατσω προς το τελος της βραδυας και μου σκιστικε στην ακρη... Το μαλλι μου το ειχα φτιαξει ολο μπουκλες με επαγγελματικο μηχανιμα αλλα επειδη εβρεχε εξω και ειχε υγρασια μου επεσε εντελος.... ημουν μια νυφη σκετη αποτυχια....

    πραγματικα δε θελω να βλεπω φωτο απο εκεινη τη μερα...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    833
    Originally posted by tidekpe
    MKEH τρομερή....αλλά μάλλον έχω μπερδευτεί, ε; Εσύ δεν έγραφες παλιότερα ότι ήσουν 1.55 ή κάνω λάθος; Γιατί εδώ στις φωτο...είσαι ή φαίνεσαι τέλος πάντων πολύ πιο ψηλή..όπως και να΄΄χει όμως είσαι κούκλα..και αυτή τη εγγυμοσύνης!
    1.56 είμαι μην με αδικείς χιχι...
    και άλλοι μου το λένε αυτό ευτυχώς...
    μάλλον είναι ο σωματότυπος μου τέτοιος που δεν φαίνεται...
    κάτι ξέρει ο Θεούλης.....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    εχω αρκετα ανοιχτη λεκανη και πεταγαν τα κοκκαλα της λεκανης, στο θωρακα και το προσωπο μου ηταν μονο ματια (ολο γουβες δλδ)... εννοιωθα ασχημα που ημουν τοσο αδυνατη και ειπα να με γεμισω λιγο... τα πιο καλα κιλα γιαμενα ειναι στα 65-68... εκει θελω να φτασω και παλι.... ελπιζω το καλοκαιρο να ειμαι κοντα στο 70....

    Originally posted by MKEH78
    Originally posted by mtsek85
    μπορω να πω πως το σωμα μου ειναι σαν της MKEH78 απλα με πιο γεματη περιφερεια και πιο γεματα μπρατσα....

    εχεις πετυχει πολλα MKEH78 τοσο καιρο και παλι θα κερδισεις τη μαχη!!!!! εγω μπορω να πω πως ημουν μια ζωη παχουλη....μεχρι και στα 20 ημουν κοντα 100 κιλα.... μετα χωρις διαιτα αλλα με πολυ δουλεια στο γραφειο εφτασα και τα 55 (δε μου αρεσε ο εαυτος μου ετσι....)

    Αρχες Φλεβαρη ημουν 92 κιλα και τωρα εφτασα στα 85,5 και συνεχιζω.... αντε να φτασουμε το στοχο επιτελους...!
    Ευχαριστώ πολύ??
    απο τα 100 στα 55 μπράβο!!!!!αλλά γιατί δεν σου έρεσες???? Στα 55?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    833
    Originally posted by pennou
    αυτη η φωτο ειναι απο τους αρραβωνες μου φετος τα χριστουγεννα ειναι η πιο προσφατη φωτο που εχω και ειμαι πανω κατω στα κιλα που ειμαι τωρα αντε να ναι 4-5 λιγοτερα...
    καλά το φορεματάκι είναι γλύκα αλλά και εσύ μια χαρούλα μου φαίνεσαι...
    μάλλον το πλούσιο στήθος φταίει για τα κιλά......

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    833
    Originally posted by badgirl11
    ΜΚΕΗ μου δε το πιστευω!εκτος του οτι σε συμπαθω μοιαζουμε κιολα! νταρντανες!
    σε σωματοτυπο εννοω.
    αν μπορεις να φαντασεις ακριβως το σωμα σου στο πιο πλαδαρο, ετσι ειμαι γω...οπως στη φωτο σου του 2007...
    οσο για τις πυτζαμες ετσι αρχισα διαιτα, με ειδα με πιτζαμες περυσι κ ημουν σαν ροζ κουνελος κ εφαγα την πρωτη σφαλιαρα... (ηταν κ μια θεια μου κ λεει αμαν παχυνες...)
    Οσο για τη φωτο της εγγυμοσυνης γιατι να σοκαρει? ειναι απλα υπεροχη κ εισαι κουκλ γενικα!
    αν ησουν 1.63 που ειμαι γω κ με τετοιο δερμα θασουν θεα! σε αδικει το υψος σου...
    Πρεπει να ψηλωσεις οπως ειπε προσφατα μια αλλη φιλη στο φορουμ, να με συγχωρει δε θυμαμαι ποια
    Τα αισθήματα είναι αμοιβαία
    καλά ποτέ δεν περίμενα να με πεί κάποιος νταρντάνα....ευχαριστώωωωωω ωω
    αλλά αυτό που θέλω είναι να σε δω με το νυφικό?? αυτό που αδυνατίζει?..
    όσο για το πλαδαρή?. τώρα είμαι και εγώ αρκετά χάλια γιαυτό και η πιζάμες?.
    Έχει κρεμάσει όλη η κοιλιά μου?.. κλαψ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    833
    Originally posted by mtsek85
    καλα μη μιλαμε για αρραβωνες... το 2008 αρραωνιαστικα και ενω ηθελα να δειχνω τελεια.... ημουν 95 κιλα, πηρα ενα φορεμα μαυρο-κοκκινο ολο διαφανιες με αποτελεσμα να φεγγιζει και η φορδα να ανεβαινει συνεχως... το εκαψα κιολας με τσιγαρο κ πηγα να κατσω προς το τελος της βραδυας και μου σκιστικε στην ακρη... Το μαλλι μου το ειχα φτιαξει ολο μπουκλες με επαγγελματικο μηχανιμα αλλα επειδη εβρεχε εξω και ειχε υγρασια μου επεσε εντελος.... ημουν μια νυφη σκετη αποτυχια....

    πραγματικα δε θελω να βλεπω φωτο απο εκεινη τη μερα...
    αχ κοριτσάκι μου όλα αυτά είναι χαζά......
    το μόνο που μετράει είναι τα αισθήματα...... αν ήσουν ευτυχισμένη όλα καλός καμωμένα....
    τα κιλάκια θα χαθούν και θα βγάλεις πολλές και ωραίες φωτό στο γάμο σου...
    ή έχεις παντρευτεί???

    ααα και σου εύχομαι να φτάσεις γρήγορα το στόχο σου
    και φυσικά να τον κρατήσεις....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    με τις πυτζαμες θα νιωθεις πιο χαλια, βαλε διαφορα φορεματακια σεξυ, αλλαζουν τη διαθεση,
    η βρες φορμουλες για μες το σπιτι με ντεκολτε,
    ή κατι να σε φτιαχνει...ακουσε με
    εισαι τελεια σε ολες τις αλλες φωτο!

    οσο για το νυφικο σε καμια περιπτωση δε περιμενα να βαλω κατι λευκο κ να μην ειμαι σαν χιονομπαλα...
    ισως ειναι το κοψιμο τελικα της ραφτρας...
    ακομα κ το μπρατσο μου δε φαινεται τοσο τεραστιο με την ωραια δαντελα...
    δεν ξερω τι να πω, στις φωτογραφιες απορω πως θα βγω που ποτε μου δεν εχω ποζαρει σε φακο!

    Επισης μετα γινεται κοντο (ειναι 2 σε 1 νυφικο) χεχε εχω ωραιες γαμπες μπουστο κτλ ε να τα δειξω!

    αχ αντε να περασει αυτη η μερα, εχω τοσο αγχος οσο δε παει...αλλα ευτυχως μου ειπαν κατι αστειο που θα εχω να θυμαμαι οποτε αγχωνομαι...
    ειδικα το πως θα βγω απο το αμαξι, πως θα περπατησω στην εκκλησια κτλ...
    αν θα πατησω το νυφικο, αν θα πονανε τα ποδια μου, αν θα χαμογελαω σα χαζο,
    αν θα φαινεται το δοντι που ειχα σπασει με το σαμπουαν (που εφτιαξε αλλα οχι τελεια)
    κ πολλα αλλα...
    ειμαι κ τελειομανης τρομαρα μου

Page 1 of 59 1231151 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •