καλύτερο προιόν
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    καλύτερο προιόν

    Εμμμ..συμφωνα με προσωπικη εμπειρια αλλα και αλλων , στατιστικα και μονο θα σου ελεγα το lipotox.
    Kαι απο επισης προσωπικη και οχι μονο εμπειρια ,θα σου ελεγα μακριαααα απο Power Health[XS κτλ..]

    ***Εννοειται βεβαια οτι κανενα σκευασμα ΔΕΝ σε αδυνατιζει απο μονο του, αλλα θελει και δικη σου
    ενεργη συμμετοχη.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    κ εγω νομιζω λιποτοξ.ισως επειδη τα παιρνω, αλλα κανω κ διαιτα μαζι!μια φιλη μου παντως επιμενει να παιρνει ρεντουκτιλ κ ας καταργηθηκαν γιατι λεει οτι μονο αυτα τν βοηθανε πραγματικα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    316
    το xs που δοκιμασα εγω, ακολουθωντας μαλιστα τις οδηγιες κατα γραμμα, δε με βοηθησε καθολου, τσαμπα λεφτα και κοπος, 2 εβδομαδες ενα κιλο με αυστηρη διαιτα, απογοητευτηκα. ουσιαστικα δλδ η απωλεια ηταν μονο απο τη διατροφη, κατα τα αλλα πεινουσα τρελα, ασε που αυτες οι τεραστιες καψουλες δεν καταπινονται με τπτ, αναγκαζομουν να τις ανοιγω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    το αλλι το χει παρει μια φιλη μου κ μου πε βλακεια ηταν.το λιποτοξ αν δε το βιαζεσαι παρτο μεσω ιντερνετ κανει 24 ευρω ενω απ το φαρμακειο κανει 31 ευρω.εγω δεν παιρνω 5 χαπια που λεει παιρνω 3.εχει 70 χαπια μέσα.εχω αγορασει και τα φακελακια που παιρνω 3-4 τη βδομάδα και εχει μεσα 16.ιδια τιμη με χαπια.αυτα!σε καλυψα?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    τα xs πραγματικα δεν εχουν φερει κανενα αποτελεσμα...
    κ εγω απο προωσικη εμπειρια θα πω τα lipotox και τα χαπια και τα φακελακια... εμενα με βοηθησαν πολυ να κανω την αρχη στο χασιμο κιλων...

    για κρεμα προτεινω της elancy τη νεα που εβγαλε φετος με την τριπλη φορμουλα δρασης.



    καλη επιτυχια!

  6. #6
    Originally posted by Ciciliana

    το lipotox ξέρετε πόσο κοστίζει κ πόσες μέρες κρατάει?
    Το παιρνω απο το http://www.pharmacy4u.gr/ , μου ερχεται
    την επομενη μερα της παραγγελειας , πολυ πιο φτηνα απο το
    φαρμακειο και επειδη πληρωνω με προπληρωμενη δεν με
    χρεωνει με κουριερ

    http://www.pharmacy4u.gr/product_inf...oducts_id=2797

    Oι οδηγιες λενε 5 χαπια την ημερα , αλλα εγω παιρνω 3 και
    εχω μια χαρα αποτελεσματα.
    Ας πουν και τα κοριτσια.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    Originally posted by Ciciliana
    σας ευχαριστώ.. να ρωτήσω κάτι? semie τα φακελάκια τι είναι? τα ζηταω ξεχωριστά απο το lipotox??

    τη κρέμα κ αυτή απο το φαρμακείο θα τη βρώ?
    κ κάτι ακόμη ..
    είναι προτιμότερο να πάρω κρέμα απ'το φαρμακείο ή κρέμα απο μάρκες πχ biotherm κ τέτοια που έχει στα hondos?? τι αξίζει περισότερο?
    τα φακελακια ειναι το λιποτοχ εχτρεμε.μπες στο σαι παρα πανω και θα το βρεις. οσο για κρεμα η ελανσυλ ειναι πολύ καλή.αλλα κ της biotherm εχω ακουσει πολυ καλα λογια

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    20
    kalispera,
    thn proigoumeni evdomada mou synestise i farmakopoios mou ta AcaiXtra, legontas mou oti einai poly kala.episis mou eipe oti ta xs den kanoun douleia. ego eimai poly eyxaristimeni, ta xrisimopoio mia evdomada (Mazi me th diaita pou edose i danai) kai exo xasei 2 kila! apo kremes exo thn dior pou einai ikanopoiitiki.


  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    57
    εγω παιδακια παιρνω το gold-sant' angelika για την κυτταριιδα και την κατακρατηση αλλα δεν εχω σχηματισει ακομη αποψη, ειναι πολυ νωρις!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    εγω θεωρω και το liptox και το Xs οτι βοηθουν κυριως στην κατακρατηση και οχι στο να χασεις λιπος. Ξαλαφρωνουν το σωμα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    121
    εγω επαιρνα τα λιποτοξ αλλα μαπα τελικα στην αρχη βοηθουν μετα οχι

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    απ οτι βλεπεις στη καθεμια μας ειναι διαφορετικα τα αποτελεσματα.αλλες τις βοηθησε το XS,αλλες το λιποτοξ αλλες διάφορα αλλα.οποτε δύσκολο..η το ρισκαρεις η κανεις απλα τη διατροφη και τη γυμναστικούλα σου!μακαρι να υπηρχε κατι ιδιο για ολους..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    400
    εχει δοκιμασει καμια ρο carboslim?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    400
    δεν ξερω...το σκεφτομαι γιατι ειμαι του υδατανθρακα γενικως

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •