Νέο ξεκίνημα... - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 57 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 843
  1. #151
    Δεν ξερω τι επαθα... ενω εδω και δυο βδομαδες δεν εχω κανει καμια ατασθαλια, αποψε ξεφυγα... εντελως... το μεσημερι ειχα τραπεζι και αντισταθηκα, εφαγα πολυ προσεκτικα και ημουν πολυ περηφανη που τα καταφερα και τωρα ορμησα στα σοκολατακια.... χωρις να πειναω...εδω και δυο μερες κοιμαμαι μονο ενα πενταωρο το βραδυ και τρεχω σαν τρελη λογω δουλειας, απο αγχος αστα να πανε... και μπηκα σπιτι τοσο κουρασμενη και αντι να κοιμηθω συνεχισα τη δουλεια... κι εκει χαλαρωσαν και οι αμυνες μου...δεν το λεω για να δικαιολογηθω, ισα ισα νιωθω χειροτερα που το κανα χωρις να πειναω, απλα και μονο λογω κουρασης και πεσμενης διαθεσης... και τεταρτη εχω ραντευου στο διαιτολογο, τις προηγουμενες μερες τα πηγα τελεια βεβαια αλλα αυτο τωρα με εριξε... θα επανελθω?

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    εννοειται ναι

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    121
    γεια σου..εδω κ 3 εβδομαδες....στα 64 κανω διαιτα που μου ειχε δωσει διαιτολογος περυσι....δεν εχω κνει ατασθαλιες μονο αν θελω γλυκο 2 κομματακια σοκολατα σουιτ εντ μπαλανς

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    σημερα καλα προς το παρον!

    ~7-8 κριτσινια ολικης αλεσεως(εδω υπερβαλλαμε λιγακι)
    ~1 μπανανα
    ~1 γιαουρτι ανανα 1%
    ~2 τυρακια τριγωνα λαιτ
    ~2 βραστα αυγα

    ελπιζω τιποτα αλλο!!!αυριο ελπιζω να προλαβω ενα "κρυφο" ζυγισμα το πρωι γιατι θα τρεχω παλι σαν την τρελη!

  5. #155
    κι εγω καλα τα πηγα σημερα, επανηλθα και συνεχιζω... Ενα τσαι και 4-5 κριτσινια το πρωι, φρουτο κατα τις 10, μεσημερι τονοσαλατα, απογευμα προς βραδυ φραπε και τοστακι. Αυριο ζυγισμα, ελπιζω να αλλαξω το τικερακι μου εστω και μισο κιλακι

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    Originally posted by absolute
    Το καλοκαιρι ερχεται...και χτες το βραδυ δεν βγηκα γιατι οτι και αν δοκιμασα να φορεσω δεν μου αρεσε πανω μου....χαλια για τα δικα μου δεδομενα...συνηδητοποιησα οτι αν δεν ειμαι αδυνατη δεν μου αρεσω με τιποτα,και αν νιωθω χοντρη δεν θελω να βγαινω,να κανω σεξ,δε θελω τιποτα...βαρεθηκα να τα χανω και να τα παιρνω παλι πισω...χαλια μαυρα η ψυχολογια...συνηδητοποιησα επισης οτι αν συνεχισω ετσι θα παρω και αλλα κιλα και δεν θα θελω ουτε διακοπες να παω το καλοκαιρι...και οταν θα βλεπω αλλες με σορτσακια θα ζηλευω...και οτι ημουν τοσο κοντα σε αυτο που λεμε στοχος και τα γ**μησα ολα...

    Θελω να ξεκινησω απο την αρχη...να πω τερμα σε ολα αυτα!! Σημερινο ζυγισμα 55,2,κυτταριτιδα απιστευτη....
    Δεν παει αλλο ειλικρινα...

    Ξαναμπαινω και εγω δυναμικα στο φορουμ!!i am back!!
    ωραιο θεμα αμπσολουτακι
    σε πετυχα στην προσπαθεια νεου ξεκινηματος
    δεν εχω ζυγιστει ακομα
    μολις ζυγιστω αρχιζω, ελπιζω καπου 83 ναμαι κ οχι παραπανω...
    ηδη εχω κανει περικοπες κ προσπαθω να γεμισω το ψυγειο με δικες μου τροφες,
    εκτος απο τα αλλα του ανδρα μου
    (συγκατοικουμε τωρα κ εχω 1000 πειρασμους τριγυρω γκρρρρρρρ)
    τι να κανουμε δατς λαιφ.
    Αντε να χασω αλλα δεκα ρημαδοκιλα να νιωσω θεα.
    Ετσι οπως ειμαι τωρα ημουν πριν 4 χρονια κ δε μου αρεσα, κ ξερεις κατι? ουτε τωρα μου αρεσω. Απλα δεν κανω κατι γιαυτο εδω κ πολυ καιρο.

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    καλε τι εγινε παλι εδω? τωρα τα διαβασα... Constance συμφωνω μαζι σου για αλλη μια φορα. Κ οχι μονο βεβαια αλλα μιλουσαν πολλες κοπελες κ κυριως θυμαμαι τα δικα σου λεγομενα.
    Αυτο προς αποφυγην παρεξηγησεως.
    Πενου διαβασα τι ειπες, ξερεις ποιο εννοω, δεν ειχε καμια σχεση αυτο που εγινε εδω με αυτο που εγινε με εσενα κ το ξερεις...μη τους χωνουμε ολους στο ιδιο καζανι...

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    σημερα με εχει πιασει η μαλακια μου νομιζω...και αντε να με αφησει!!!εχω ηδη γουρουνιασει και σκεφτομαι να παραγγειλω τιποτα ενδιαφερον,κρατιεμια προς το παρον(με νυχια και με δοντια)!!αυριο σκοπευω να ζυγιστω και ολα θα εξαρτηθουν απο το πως θα περασει η βραδια σημερα........

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,039
    τελικα τι εκανες?

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    μπα δεν το παραγγειλε, ειναι βραχος το αμπσολουτακι αμα θελει

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    κοριτσακια μου ευτυχως δεν υποτροπιασα χτες τελικα!!σκεφτηκα "οτι εφαγα εφαγα και να μην το ξεφτυλισουμε"!
    βεβαια σημερα το πρωι χτυπησα μια ζαμπονοτυροπιτα αλλα οκ,δεν το κανω και καθε μερα!!

    κατα τ`αλλα σημερα οκ μεχρι στιγμης αλλα πολυς υδατανθρακας κια αυτο με προβληματιζει γιατι νιωθω οτι μου κανει κατακρατηση!!

    σημερινο μενου:
    ~1 μπανανα
    ~1 ζαμπονοτυροπιτα
    ~1/2 σακουλακι αποξηραμενα δαμασκηνα(χωρις...αποτελεσμ α)
    ~1 μπαρ δημητριακων
    ~2 κρισπις+1 φετα τυρι λαιτ+2 φετες γαλοπουλα

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    και ζυγισμα τωρα μολις (γιατι πρωι αργησα να ξυπνησω και μετα ετρεχα):53,2!!
    αρα εχω ελπιδες για το 53 αυριο!!(το τικερακι μου ρε γμτ δεν παιρνει δεκαδικα,δεν ξερω πως να το φτιαξω,ειμαι ασχετη....)

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    μια χαρα εισαι!

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    θενκς πελελοπε!!και εσυ βλεπω χανεις μια χαρουλα!!!(τωρα εβλεπα το τι εφαγα,γματο το κλαμπ σαντουιτς...θελω και εγω αλλα θα το φαω απο Δευτερα αφου σταθεροποιησω το 53)

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    σημερα του αλλαξα τα φωτα εντελως,εχω φαει οτι τρωγεται και εχω σκασει!!!ελπιζω να μη φαω τιποτα αλλο και απο αυριο κανονικα....

    ενα μονο θα σας πω,αφου ηρθα σπιτι και ενω ειχα ηδη φαει τοστ,σουβλακια,χυμους,μαλα� �ιες, εφαγα δυο(2) κουτια bars δημητριακων(12 μπαρς)...

    γιατι ρε πο$στη μου??????

Page 11 of 57 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •