Νέο ξεκίνημα... - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 57 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 61 to 75 of 843
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    173

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    473
    δεν ειμαστε ειδικες ουτε και συ...
    οσα λεμε τα λεμε απο την πειρα μας η καθεμια...
    οσο για την αμορφωσια ευχαριστουμε αν και οι περισσοτερες ειμαστε με πτυχια εδω μεσα...
    τι θες ακριβως???να μην μιλαμε ή να αποχωρησουμε???...
    και στο κατω κατω εχουμε σιγουρα επιπεδο και καλυτερο τροπο να μιλαμε απο σενα...

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    changes, εχεις κανει σπουδες στο αντικειμενο; εισαι δηλαδη γυμναστρια, η ψυχολογος ή διαιτολογος; Και αν εισαι ποιος σε διορισε να κανεις αυτη τη δουλεια και στο φορουμ , μηπως οι διαχειριστές;
    Ενα τικερακι και λιγα ποστ δε μπορουν να σου δοσουν την εικονα του καθε ατομου, οπως ειδες και στην περιπτωση μου και σε αλλες υπαρχουν πολλοι παραγοντες.Τωρα αν εσυ εισαι η μονη μορφωμενη σε ενα ολοκληρο φορουμ τι να σου πω σου βγαζω το καπελο.Να σου αποδειξω τη δικη μου μορφωση για το αντικειμενο διατροφη (και μονον) δε μπορω, και δε θα μπω καν στη διαδικασια διοτι δεν εχει νοημα.Και τη Δαναη την ειπες ασχετη περι γυμναστικης και φυσικης καταστασης και παρολαυτα εχει τελειωσει γυμναστικη ακαδημια αν θυμαμαι καλα.Ρωτας:για ποια αλληλουποστηριξη μιλαμε;;Δηλαδη τι πρεπει να κανω να αρχισω να επιτιθεμαι και να προσβαλω με εκφρασεις τυπου "καλα θες και τα λες η σου ξεφευγουνε, ή , καλα στραβη εισαι δε βλεπεις;.Νομιζεις αυτο θα εχει αποτελεσμα.Προσωπικα οπως εσυ μας λες κατινες, και τοσα αλλα ετσι κι εγω ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΤΟΣΟ, τις καλες σου προθεσεις, και οτι τα κανεις αυτα γιατι εισαι η παλια καραβανα που ξερει και μας βλεπει προστατευτiκα.Το οτι διασκεδαζεις και γελας μαυτο που κανεις βεβαια εδω μεσα ειναι σιγουρο.

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    473
    κ ηθελα να το πω και γω αυτο για την δαναη αλλα δεν ημουν σιγουρη οτι το πε η changes...

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    πω πω !μια μερα ελειψα και δεν διαβασα κ εγινε πανικος!!!Βασικα changes αφενος ζητας απο μας παντου να εχουμε τικερακια,λες κιολας να γραψουμε κ το υψος μας κ εσυ δεν εχεις βαλει τπτ απ ολα αυτα.
    Επισης, συνέχεια εισαι επιθετική.Δλδ ειναι δυνατον σε καθε θεμα να θελεις παντα να συμφωνουμε μαζι σου?κ εγω που ειμαι 1.63 όταν ήμουν 57 κιλά δεν ενοιωθα αδυνατη!Πως μπορεις κ εχεις αποψη χωρις καν να εχεις δει τον αλλον και μαλιστα να εισαι τοσο επιθετικη.Δλδ μια κοπελα που εχει πχ 3 περιττα κιλα απαγορευεται να το θεωρει προβλημα?Αν δεν σ αρεσει το επιπεδο του σαιτ απλως αποχωρησε.δεν ειναι αναγκη να βγαζεις τετοια κακια!Κ ολο αυτο το θεμα που βγαζεις με τις αδυνατες κοπελες μονο σε κομπλεξ μοιαζει.Λες κ εισαι ειδικη σε ολα πια.Μπραβο σου για την προσπαθεια σου για να αδυνατησεις αλλα νομιζω οτι καλυτερα να αρχισεις να ασχολεισαι λιγο περισσοτερο με το τι κανεις εσυ για τον εαυτο σου και ασε μας εμας να κανει η καθε μια την προσπαθεια της και να προβληματιζεται για οτι θελει.

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Originally posted by semie
    πω πω !μια μερα ελειψα και δεν διαβασα κ εγινε πανικος!!!Βασικα changes αφενος ζητας απο μας παντου να εχουμε τικερακια,λες κιολας να γραψουμε κ το υψος μας κ εσυ δεν εχεις βαλει τπτ απ ολα αυτα.
    Επισης, συνέχεια εισαι επιθετική.Δλδ ειναι δυνατον σε καθε θεμα να θελεις παντα να συμφωνουμε μαζι σου?κ εγω που ειμαι 1.63 όταν ήμουν 57 κιλά δεν ενοιωθα αδυνατη!Πως μπορεις κ εχεις αποψη χωρις καν να εχεις δει τον αλλον και μαλιστα να εισαι τοσο επιθετικη.Δλδ μια κοπελα που εχει πχ 3 περιττα κιλα απαγορευεται να το θεωρει προβλημα?Αν δεν σ αρεσει το επιπεδο του σαιτ απλως αποχωρησε.δεν ειναι αναγκη να βγαζεις τετοια κακια!Κ ολο αυτο το θεμα που βγαζεις με τις αδυνατες κοπελες μονο σε κομπλεξ μοιαζει.Λες κ εισαι ειδικη σε ολα πια.Μπραβο σου για την προσπαθεια σου για να αδυνατησεις αλλα νομιζω οτι καλυτερα να αρχισεις να ασχολεισαι λιγο περισσοτερο με το τι κανεις εσυ για τον εαυτο σου και ασε μας εμας να κανει η καθε μια την προσπαθεια της και να προβληματιζεται για οτι θελει.
    1.63 και 57 κιλα αντε φυγε κι εσυ απο δω που εχεις και μουτρα και συμμετεχεις.:PΚι εγω αμα χασω 3-4 κιλα ακομα δε θα χω λογο πλεον να ειμαι εδω.:P

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    473
    και γω παντως περσυ με το χειρουργιο που εφτασα 57 κιλα ναι μεν με θεωρουσα κανονικη προς το αδυνατη αλλα ειχα και κοιλια και πλαϊνα...

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    Originally posted by Constance
    Originally posted by semie
    πω πω !μια μερα ελειψα και δεν διαβασα κ εγινε πανικος!!!Βασικα changes αφενος ζητας απο μας παντου να εχουμε τικερακια,λες κιολας να γραψουμε κ το υψος μας κ εσυ δεν εχεις βαλει τπτ απ ολα αυτα.
    Επισης, συνέχεια εισαι επιθετική.Δλδ ειναι δυνατον σε καθε θεμα να θελεις παντα να συμφωνουμε μαζι σου?κ εγω που ειμαι 1.63 όταν ήμουν 57 κιλά δεν ενοιωθα αδυνατη!Πως μπορεις κ εχεις αποψη χωρις καν να εχεις δει τον αλλον και μαλιστα να εισαι τοσο επιθετικη.Δλδ μια κοπελα που εχει πχ 3 περιττα κιλα απαγορευεται να το θεωρει προβλημα?Αν δεν σ αρεσει το επιπεδο του σαιτ απλως αποχωρησε.δεν ειναι αναγκη να βγαζεις τετοια κακια!Κ ολο αυτο το θεμα που βγαζεις με τις αδυνατες κοπελες μονο σε κομπλεξ μοιαζει.Λες κ εισαι ειδικη σε ολα πια.Μπραβο σου για την προσπαθεια σου για να αδυνατησεις αλλα νομιζω οτι καλυτερα να αρχισεις να ασχολεισαι λιγο περισσοτερο με το τι κανεις εσυ για τον εαυτο σου και ασε μας εμας να κανει η καθε μια την προσπαθεια της και να προβληματιζεται για οτι θελει.
    1.63 και 57 κιλα αντε φυγε κι εσυ απο δω που εχεις και μουτρα και συμμετεχεις.:PΚι εγω αμα χασω 3-4 κιλα ακομα δε θα χω λογο πλεον να ειμαι εδω.:P
    οχι καλε τωρα ειμαι 65 κιλα!!!!!αλλα εγω κ τοτε ενοιωθα οτι ειχα μερικα κιλακια παραπανω.ελεος δλδ που πρεπει κ να απολογουμαστε!

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    316
    το να προσπαθεις μια ζωη να απαλλαγεις απο το περιττο σου βαρος που δεν ειναι και λιγο, 20 κιλα στην εγκυμοσυνη, μια ψυχολογια απο ΧΟΝΤΡΑ προβληματα οπως ειναι ενας χωρισμος και η αυτοκτονια της μανας σου, ειναι σιγουρα σοβαροι λογοι για να βρισκεται καποιος σε αυτο το φορουμ. η μηπως οχι?

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Τα κιλά δεν είναι πάντα αντιπροσωπευτικά του πως φαινόμαστε. Έχετε δίκιο κορίτσια. Παίζει ρόλο ο σωματότυπος, το που βαζουμε λίπος κλπ.

    Κορίτσια μη στεναχωριέστε με αυτά που λέγονται. Εμείς προχωράμε και ερχόμαστε εδώ για στήριξη και κουτσομπολιό(ενίοτε)

    Εμένα πάντως με έχετε βοηθήσει πολύ και όπου μπορώ προσπαθώ και εγώ να βοηθήσω.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Originally posted by semie


    οχι καλε τωρα ειμαι 65 κιλα!!!!!αλλα εγω κ τοτε ενοιωθα οτι ειχα μερικα κιλακια παραπανω.ελεος δλδ που πρεπει κ να απολογουμαστε!
    Και παλι δεν εχει σημασια.:P Στη φωτια στο πυρ το εξωτερον.:P

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!στη πυρα στη πυρα...ουστ!

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    loukoumaki μου,

    τώρα το είδα. Αχ τι να πω; Η λέξη κουράγιο είναι λίγη. Απλά ότι θες να μοιραστείς πες το μας, ή εδώ ή ξεχωριστά σε όποια θέλεις να μιλήσεις.

    Καλή ζωή

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Originally posted by loukoumaki
    το να προσπαθεις μια ζωη να απαλλαγεις απο το περιττο σου βαρος που δεν ειναι και λιγο, 20 κιλα στην εγκυμοσυνη, μια ψυχολογια απο ΧΟΝΤΡΑ προβληματα οπως ειναι ενας χωρισμος και η αυτοκτονια της μανας σου, ειναι σιγουρα σοβαροι λογοι για να βρισκεται καποιος σε αυτο το φορουμ. η μηπως οχι?
    Εμ επρεπε να τα γραψουμε ολα αυτα στο τικερ μας φαινεται γιατι ο online γιατρος δεν κανει σωστη διαγνωση.
    Θα πρεπε πραγματικα να σιωπουμε και να σεβομαστε αυτο που λεει ο αλλος.Να το δεχομαστε οπως ειναι.Και ειδικα οταν δεν τον ξεραμε και απο χθες.Και ακομα πιο ειδικα, οταν δεν εχει δοσει το δικαιωμα εδω μεσα να του μιλανε με ανεδη τροπο.

    Περιτο να πω οτι δεν εχω λογια για αυτα που εγραψες loukoumaki...Οτι και να πω λιγο...

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    316
    ευχαριστω δαναη μου...ξερω πως ειστε διπλα μου, οπως κι εγω κοντα σας. τα δυσκολα εχουν περασει για μενα, ελπιζω ανεπιστρεπτι. για αυτο αλλωστε αποφασισα να ξεκινησω αυτη τη μεγαλη προσπαθεια. δεν το ανεφερα για να κλαφτω, απλα για να δειξω πως ο καθενας μας εχει τους δικους του λογους για το δικο του προβλημα και σιγουρα κατι που μας ενοχλει και θελουμε να το αλλαξουμε ειναι προβλημα, ανεξαρτητως πως το βλεπει ο αλλος

Page 5 of 57 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •