Νέο ξεκίνημα...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 57 1231151 ... LastLast
Results 1 to 15 of 843
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232

    Νέο ξεκίνημα...

    Το καλοκαιρι ερχεται...και χτες το βραδυ δεν βγηκα γιατι οτι και αν δοκιμασα να φορεσω δεν μου αρεσε πανω μου....χαλια για τα δικα μου δεδομενα...συνηδητοποιησα οτι αν δεν ειμαι αδυνατη δεν μου αρεσω με τιποτα,και αν νιωθω χοντρη δεν θελω να βγαινω,να κανω σεξ,δε θελω τιποτα...βαρεθηκα να τα χανω και να τα παιρνω παλι πισω...χαλια μαυρα η ψυχολογια...συνηδητοποιησα επισης οτι αν συνεχισω ετσι θα παρω και αλλα κιλα και δεν θα θελω ουτε διακοπες να παω το καλοκαιρι...και οταν θα βλεπω αλλες με σορτσακια θα ζηλευω...και οτι ημουν τοσο κοντα σε αυτο που λεμε στοχος και τα γ**μησα ολα...

    Θελω να ξεκινησω απο την αρχη...να πω τερμα σε ολα αυτα!! Σημερινο ζυγισμα 55,2,κυτταριτιδα απιστευτη....
    Δεν παει αλλο ειλικρινα...

    Ξαναμπαινω και εγω δυναμικα στο φορουμ!!i am back!!

  2. #2
    Το ιδιο ακριβως νιωθω κι εγω... Συνεχεια σκεφτομαι τα κιλα κι οταν δεν ειμαι αδυνατη μου φταινε τα παντα, δε θελω τα ρουχα μου, δε θελω να πηγαινω πουθενα, με παιρνει απο κατω... Ξεκινησα κι εγω δυναμικα, σου ευχομαι καθε επιτυχια, να πετυχεις το στοχο σου και να διατηρησεις το βαρος που θες!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    καλη μας επιτυχια!!!δε γινεται το καλοκαιρι να μας βρει να καταβροχθιζουμε παγωτα μονες μας και αποκομενες απο τον κοσμο...ειναι τοοοοοσοοοοο κριμα!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    173
    Originally posted by absolute
    Το καλοκαιρι ερχεται...και χτες το βραδυ δεν βγηκα γιατι οτι και αν δοκιμασα να φορεσω δεν μου αρεσε πανω μου....χαλια για τα δικα μου δεδομενα...συνηδητοποιησα οτι αν δεν ειμαι αδυνατη δεν μου αρεσω με τιποτα,και αν νιωθω χοντρη δεν θελω να βγαινω,να κανω σεξ,δε θελω τιποτα...βαρεθηκα να τα χανω και να τα παιρνω παλι πισω...χαλια μαυρα η ψυχολογια...συνηδητοποιησα επισης οτι αν συνεχισω ετσι θα παρω και αλλα κιλα και δεν θα θελω ουτε διακοπες να παω το καλοκαιρι...και οταν θα βλεπω αλλες με σορτσακια θα ζηλευω...και οτι ημουν τοσο κοντα σε αυτο που λεμε στοχος και τα γ**μησα ολα...

    Θελω να ξεκινησω απο την αρχη...να πω τερμα σε ολα αυτα!! Σημερινο ζυγισμα 55,2,κυτταριτιδα απιστευτη....
    Δεν παει αλλο ειλικρινα...

    Ξαναμπαινω και εγω δυναμικα στο φορουμ!!i am back!!
    absolute τι υψος εχεις;
    και η κυτταριτιδα αν δεν τρως πιο υγιεινα και δε γυμναστεις δε θα φευγει καλη μου δε μπα να μεινεις 40 κιλα.

    εχω μια διαισθηση οτι εισαι τραγικα υπερβολικη.
    55 κιλα και λες ολα αυτα τα ηλιθια που λες επανω.
    κατω απο 1.50 να εισαι αποκλειεται αλλα και 1.50 να εισαι ειναι ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ τα οσα γραφεις στα 55 κιλα.ακομη κι αν θεωρησουμε οτι ο στοχος σου τα 48 κιλα εναι φυσιολογικος βασει υψους σου και σκελετου σου και δεν ειναι βαρος που σε καθιστα λιποβαρη αρα αρρωστη,8 κιλα διαφορα ειναι δυνατον να σου δημιουργουν ολα αυτα τα προβληματα που λες;;;;;;;;ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.στο λεω εγω ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ που απο 65 κιλα εχω χτυπησει μεχρι και τα 140 σε καποια φαση με 1.72 υψος.ΞΕΚΟΛΛΑ.

    ξελαμπικαρε το κεφαλι σου,φαε αλλα φαε της προκοπης και οχι μαλακιες και ξεκινα να γυμναζεσαι.ουτε διαιτες ουτε τιποτα.δε σου χρειαζονται.
    διαφορετικα σε βλεπω συντομα ανορεξικη και μαλιστα απ τις ασχημες περιπτωσεις.

    ξυπνατε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!το μυαλο σας και η πλυση εγκεφαλου που εχετε επιτρεψει στα μμε να σας κανουν ειναι,δεν ειναι οτι δεν ειστε μια χαρα στα 55.ΕΛΕΟΣ.
    κι αν θελετε πιο ωραιο κορμι αφηστε τις διαιτες.πιαστε υγιεινη διατροφη ως τροπο ζωης κι οχι για βδομαδα και μηνα και σηκωθειτε απο τους καναπεδες!!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    1,60 ειμαι και οσο για την κυτταριτιδα το ξερω οτι δε φευγει με τη διαιτα,αλλα και ομως οταν πριν λιγο καιρο ημουν στα 50 κανοντας καλη διατροφη ειχε αρχισει να φευγει...

    Ο καθενας ξερει σε ποιο σημειο του αρεσει ο εαυτος του και σε ποιο σημειο νιωθει χαλια!!Δεν ειπα οτι βγαινω εξω και ολοι με κοιτανε σαν εξωπραγματικο φαινομενο...αλλα ΝΑΙ:εγω στα κιλα που ειμαι ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΩ και ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    473
    changes μην εισαι σκληρη...λογικο ειναι ο καθενας μας οταν δεν νιωθει καλα με τον εαυτο του να υπερβαλλει...δεν σημαινει οτι θα καταληξει ανορεξικη...μην τρελαθουμε κιολας δεν ειναι τοσο ευκολο...το εχω προσπαθησει...απλα οπως και να χει χρειαζεται στυριξη γι αυτο ειναι εδω μεσα οπως και ολες μας...και το τελευταιο που χρειαζεται ειναι κριτικη...


    η κυτταριτιδα θελει πολυ νερο γυμναστικη διατροφη και κρεμες...
    οσο για τα κιλα εγω θεωρω οτι ο θερμιδομετριτης ειναι αυτος που βοηθαει να εχεις τον ελεγχο...πολλες φορες νομιζουμε οτι τρωμε λιγο ενω θερμιδικα ειναι πολυ παραπανω απο οτι πιστευουμε

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    173

  8. #8
    Absolute μην πτοεισαι, κι εγω ακουω δεξια κι αριστερα να μου λενε μα εσυ δε θες διαιτα, μια χαρα εισαι κτλ. Και ξερεις οτι ολα αυτα δε λεγονται και τοοοοσο καλοπροαιρετα... Σιγουρα θα σου εχει τυχει να ακουσεις απο φιλες σου ακομα οτι μια χαρα εισαι, φαε και δεν εγινε και τιποτα κτλ..... Αυτα ειναι γνωστα σε ολες μας νομιζω και τα περισσοτερα ξερουμε απο που πηγαζουν. Απο τη στιγμη που το πηρες εσυ μεσα σου αποφαση, ο,τι κι αν ακουσεις δε θα σε τραβηξει πισω. Κλεινουμε αυτια λοιπον και ο καθενας μεσα του ξερει και τι πρεπει να κανει και πως μπορει να κανει τον εαυτο του καλυτερο, οχι για τους αλλους, αλλα για τον ιδιο

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    σε ευχαριστω Pennou!!

    βρε changes μην τα ισοπεδωνεις ολα ετσι!!!Δηλαδη ποσα κιλα πρεπει να παρω σε ενα μηνα για να ειμαι σε αυτη την ψυχολογια????να γινω 60,70..80???ποσα??Ε ναι εγω προβληματιζομαι,ανησυχω και στεναχωριεμαι!!!και δεν μου αρεσω οπως ειμαι,εχω δικαιωμα να μην μου αρεσω ετσι στο κατω κατω!!!εχω επισης δικαιωμα να θελω να μου αρεσω!!

    Στην τελικη για συμπαρασταση μπηκα στο φορουμ και οχι για να μου επιτιθεται η μια κια η αλλη επειδη εχει 20 ή 40 ή 80 κιλα πιο πολλα απο μενα και εγω θελω να χασω "μονο" 7!!!αν εσυ τα εχεις βρει με τον εαυτο σου μεγεια σου με χαρα σου!!εγω δυστηχως ακομη το παλευω...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    fairy ετσι ειναι "Κλεινουμε αυτια λοιπον και ο καθενας μεσα του ξερει και τι πρεπει να κανει και πως μπορει να κανει τον εαυτο του καλυτερο, οχι για τους αλλους, αλλα για τον ιδιο".....τα ειπες ολα!!!ευχαριστω!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Nαι ετσι ελεγα κι εγω οταν ημουν 72, δε βαριεσαι 3-4 κιλα ειναι.Και μετα τα 3-4 γινονται 5-6 και εφτασα να θελω να χασω (στα 93 οταν ημουν) 25 κιλα.Συμφωνω fairy.

  12. #12
    Συνεχιζουμε λοιπον δυναμικα. Ελατε στο τσατ αν θελετε!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    μα ετσι ειναι ρε κοριτσια,αν σε παρει η κατω βολτα τελειωσε...τρωγοντας μπουγατσα για πρωινο,μερεντα ενδιαμεσα,κλαμπ το μεσημερι και 1 πιτσα στην καθισια σου και να λες "δεν τρεχει και τιποτα,55 κιλα ειμαι,ΘΕΑ...."(με μαθηματικη ακριβεια να γινω βοδι)

    ε,οχι γαμωτο δεν ειναι ετσι!!!!

  14. #14
    Ακριβως, ενταξει, δε λεω να σου γινει εμμονη ιδεα, γιατι εκει υπαρχει προβλημα αλλα πρεπει να ειμαστε σε εγρηγορση, τουλαχιστο να σου πω για μενα, που εχω ταση για παχος, μπορει τα κιλα μου να μην ειναι πολλα αλλα αμα αφεθω ενα σαββατοκυριακο εντελως, δευτερα νιωθω τα ρουχα μου χαλια πανω μου, μη σου πω για τη ζυγαρια που ανεβαινει αμεσως! Σιγουρα θα βγουμε, θα φαμε, εχουμε και μια κοινωνικη ζωη, πειρασμοι υπαρχουν, αλλα πρεπει να ξυπναμε και να επανερχομαστε

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    αυτο ακριβως πρεπει να ειμαστε σε εγρηγορση,και εγω εχω ταση για παχος,δεν χανω ευκολα κιλα αλλα τα παιρνω πολυ ευκολα δυστηχως(καλα, εννοειται οτι ετρωγα ΤΑ ΠΑΝΤΑ)...Το τζιν μου δεν μου κανει πλεον και αυτο δεν μου αρεσει,με κοντη φουστα η κυτταριτιδα κανει μπαμ και η κοιλια πεταει οτι και να φορεσω!!δεν θα επαναπαυτω,ουτε θα αγορασω νεο τζιν για τα νεα μου κυβικα!!τελος!!

Page 1 of 57 1231151 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •