Νέο ξεκίνημα -- νέοι αγώνες!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 181
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773

    Νέο ξεκίνημα -- νέοι αγώνες!!!!!

    Bravo ria!

    Mas endiaferei para polu na grafeis to programma sou kai ta apotelesmata sou.

    Allwste ki egw kainouria eimai stin parea kai niwthw polu kala pou mporw na moirazomai oti niwthw...

    Pros to paron kanw mia diatrofi apo palia pou mou eixan dwsei, den exw paei se diaitologo akoma. Perimenw na dw kapoia apotelesmata kai meta 8a dw an 8a paw gia ti sunexeia.

    Kali sunexeia!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    Καλως ηρθες! Καλη αρχη! μπραβοσου που κανεις κατι για σενα! ισως το σημαντικοτερο κατι της ζωης σου για λιγο καιρο...
    Μετα θα χασεις τα κιλα κ θα τα ξεχασεις!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Καλη σου αρχη! Εγω θα σου προτεινα να αλλαξεις το τικερακι. Καλο θα σου κανει να δεις τα πραγματα οπως ειναι. Εγω εχω τικερακι και πανω στην επιφανεια εργασιας για να βλεπω τι γινεται...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Kai egw to idio proteinw me tin penelope1985...

    Allwste to oti ftasame se auta ta kila to gnwrizoume oles mas oti ofeiletai sto oti krubomastan pisw apo to daxtulo mas! Terma pia auto!

    Theloume na doume ta pragmata katamata!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Mπραβο σου! Στο λεω γιατι και εγω εφτιαξα τικερακι στα 74 κιλα αλλα εβαλα την αρχη στα 84 απο οπου και ξεκινησα την απωλεια και οχι στα 74 οχι για να πω με το καλημερα κοιταχτε εχω χασει 10 κιλα αλλα για να βλεπω το χαλι στο οποιο ημουνα... (και μιλαω για μενα οχι για σενα, μην παρεξηγουμεθα). Επισης εγω παλια ειχα στοχο τα 64 κιλα ( με την λογικη της δεκαδας). Ειχα πει οτι μολις φτασω εκει θα φτιαξω καινουργιο τικερακι απο τα 64 στα 57 αλλα δεν θελω να το κανω γιατι ειναι σαν να ξεγραφεις τα παλια κιλα... καλο ειναι να τα βλεπεις ολα σφαιρικα... και ολοκληρωμενα...

    Αυτα απο μενα. Προς Θεου δεν θελω να σου κανω κυρηγμα. Την γνωμη μ σου λεω...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    27
    Καλή αρχή
    κι εγώ τώρα ξεκινάω =)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Ρία καλή αρχή και οσο πιο γρήγορα γίνεται να φτασεις το στόχο σου, ήρεμα και χαλαρά!

    Εδώ θα είμαστε να τα λέμε, καλή συνέχεια

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Originally posted by ria
    Το τικερακι δε το αλλάζω για ψυχολογικούς λόγους... πριν το Πάσχα ήμουν εκεί....
    αλλά του έδωσα και κατάλαβε!!!!

    λοιπόν αρχίζω σήμερα.... 82 κιλά

    το πρωί έφαγα
    γάλα (μία κούπα)+ μια μπάρα all bran
    δεκατιανο
    μια κούπα γάλα

    το μεσημέρι θα φάω
    κριθαροκουλούρα με ντομάτα- κοτατζ 200γρ- ελιες 4-5- αγγουράκι- πιπεριά- ρίγανη

    απογευματινό
    μήλο+100γρ γιαούρτι

    βραδυνό
    πατάτα βραστή-γιαούρτι-ντομάτα+1 φρούτο

    προ του ύπνου
    γάλα (ένα κρασοπότηρο)
    Ωραιες και χορταστικες επιλογες.Οι κριθαροκουλουρες κι εμενα μαρεσουν.Καλη αρχη ria μου να χασεις ολα τα κιλα σου ευχομαι.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    324
    Originally posted by penelope1985
    Mπραβο σου! Στο λεω γιατι και εγω εφτιαξα τικερακι στα 74 κιλα αλλα εβαλα την αρχη στα 84 απο οπου και ξεκινησα την απωλεια και οχι στα 74 οχι για να πω με το καλημερα κοιταχτε εχω χασει 10 κιλα αλλα για να βλεπω το χαλι στο οποιο ημουνα... (και μιλαω για μενα οχι για σενα, μην παρεξηγουμεθα). Επισης εγω παλια ειχα στοχο τα 64 κιλα ( με την λογικη της δεκαδας). Ειχα πει οτι μολις φτασω εκει θα φτιαξω καινουργιο τικερακι απο τα 64 στα 57 αλλα δεν θελω να το κανω γιατι ειναι σαν να ξεγραφεις τα παλια κιλα... καλο ειναι να τα βλεπεις ολα σφαιρικα... και ολοκληρωμενα...
    Αυτα απο μενα. Προς Θεου δεν θελω να σου κανω κυρηγμα. Την γνωμη μ σου λεω...
    νομιζω θα βαλω και εγω τα κιλα απο οπου ξεκινησα περυσι (δεν μπορουσα να τα βλεπω)....πλακα πλακα απο τοτε που τα εσβησα απο το τικερ δεν εχω χασει γραμμαριο και κολλησα!!γρουσουζια θα ειναι :P OΠΟΤΕ ΝΑΙ ...ξεκινησα 116 κιλα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    113
    Πολύ χαίρομαι όταν διαβάζω ότι κάποια έχασε έστω κ λίγο γιατί είναι πολυ δύσκολος ο αγώνας έστω κ μισό κιλό κ ένα σιγά σιγά θέλω κ εγώ να δω το 8 μπροστά να δω ότι κάτι κουνιέται όλο το 9 βλέπω. Βέβαια καλύτερα 91 παρά 95

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by petallouditsaa
    Originally posted by penelope1985
    Mπραβο σου! Στο λεω γιατι και εγω εφτιαξα τικερακι στα 74 κιλα αλλα εβαλα την αρχη στα 84 απο οπου και ξεκινησα την απωλεια και οχι στα 74 οχι για να πω με το καλημερα κοιταχτε εχω χασει 10 κιλα αλλα για να βλεπω το χαλι στο οποιο ημουνα... (και μιλαω για μενα οχι για σενα, μην παρεξηγουμεθα). Επισης εγω παλια ειχα στοχο τα 64 κιλα ( με την λογικη της δεκαδας). Ειχα πει οτι μολις φτασω εκει θα φτιαξω καινουργιο τικερακι απο τα 64 στα 57 αλλα δεν θελω να το κανω γιατι ειναι σαν να ξεγραφεις τα παλια κιλα... καλο ειναι να τα βλεπεις ολα σφαιρικα... και ολοκληρωμενα...
    Αυτα απο μενα. Προς Θεου δεν θελω να σου κανω κυρηγμα. Την γνωμη μ σου λεω...
    νομιζω θα βαλω και εγω τα κιλα απο οπου ξεκινησα περυσι (δεν μπορουσα να τα βλεπω)....πλακα πλακα απο τοτε που τα εσβησα απο το τικερ δεν εχω χασει γραμμαριο και κολλησα!!γρουσουζια θα ειναι :P OΠΟΤΕ ΝΑΙ ...ξεκινησα 116 κιλα!

    Kαλη συνεχεια

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    324
    ευχαριστω πηνελοπη μου !!!!!!!

    αντε κοριτσια καλες επιτυχιες να εχουμε

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Να'σαι καλα και οτι χρειαστεις σφυρα!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,039
    Originally posted by ria
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!
    Τρίτη μέρα σήμερα και όλα προς το παρόν πάνε κατ' ευχήν!!!

    Πρωϊνό ζύγισμα 80κιλά (δεν ενθουσιάζομαι γιατί σίγουρα είναι όοοοοολα υγρά !!!)

    Σήμερα ξεκίνησα και το alli

    Πίνω νερό contrex και από το βράδυ θα αρχίσω μία πολυβιταμίνη

    Σήμερα λοιπόν το πρόγραμμα έχει ως εξής:

    πρωινό
    1 κούπα γάλα + 1 μπανάνα

    δεκατιανό
    1 κούπα γάλα

    μεσημεριανό
    γιαούρτι+μήλο+3 καρύδια

    απόγευμα
    φρυγανιά + 2 φέτες γαλοπούλα

    βραδινό
    2 καλάμάκια κοτόπουλο + 1 παξιμάδι + σαλάτα
    το νερό αυτο εχει καποια γευση περιεργη?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,039
    Αυτο εχει καποια ιδιοτητα? σορι που ρωταω αλλα δεν το γνωρίζω αν και εχω ακούσει, βοηθαει στο μεταβολισμό?

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •