Θετικός Απολογισμός - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    205
    ουάου Αβα! μπράβο βρε, φαντάζομαι το συναίσθημά σου !!

    εμένα με είδε κάποιος γνωστός τις προάλλες και μου είπε "έπεσες λίγο, ε?"
    "ε μπορεί λίγο να έχασα" του είπα κι εγώ (ναι επεσα και τσακίστηκα έλεγα από μέσα μου...)

    πάντως σε σχέση με πριν 6 μήνες, ναι έχω χάσει 12 κιλά περίπου (καταπληκτική πρόοδος, ε? ο ρυθμός μου είναι φανταστικός......), αλλά που να φανούν μωρέ τα 10 κιλά στα 100? για να φανεί σε μένα πρέπει να πάω στα 80+, τότε θα δείξει ότι ναι ξεφούσκωσα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Aχ νινα μου, θα ξεχασω εγω οταν απο 100 ειχα φτασει 85 και μου λεει μια γνωστη, εχασες 2-3 κιλακια ε??
    Αβα μου,τρομερο συναισθημα οντως το σχολιο "εμεινες μιση"!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    268
    δεν έχω τίποτα να γράψω. τραγικό.. πάω για έναν αρνητικό απολογισμό και νέα ξεκινήματα...............

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Παιδιά, είναι όντως υπέροχο συναίσθημα! Έγινε και ξαφνικά. ʼλλες φορές ντύνομαι, στολίζομαι, παφουμαρίζομαι και περιμένω σχόλια, αλλά δεν ακούω τίποτα. Δίκαια, θα μου πείτε, γιατί έχω άλλα είκοσι κιλά να χάσω. Παρόλα αυτά, ήταν ο καλύτερος τρόπος να ξεκινήσει η μέρα μου!
    Νίνα, τα δώδεκα κιλά δεν θα τα έλεγα "έπεσες λίγο". Και στα εκατό και στα διακόσια κιλά συνολικού βάρους, πρέπει να δώσουμε στα δέκα τη "βαρύτητα" που τους αξίζει. Μπράβο σου! Παρεπιπτόντως η λέξη έπεσες δεν μου αρέσει καθόλου.
    Μία ζωή μία ευκαιρία, αυτή η γνωστή σου πολύ θα ήθελε να έχει χάσει η ίδια δέκα πέντε κιλά!
    Φούξια, αν ήμουν πενήντα κιλά θα έκανα τριήμερο πάρτυ, με πυροτεχνήματα, σαμπάνιες και όλα τα σχετικά. Έλα, μη μου απογοητεύεσαι, είμαι σίγουρη πως με πενήντα κιλά έχεις υπέροχο σώμα.
    Φιλιά σε όλες!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    268
    δεν είναι τα κιλά το θέμα, εκεί αναλόγως είμαστε οκ. σε άλλα πολλά δεν προχωρώ!! αλλά θα το παλέψουμε!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Όλα θέλουν τη σωστή στιγμή για να γίνουν. Η απόφαση για να κάνουμε κάτι είναι θέμα σωστού τάιμινγκ, το πιστεύω απόλυτα. Πρέπει να ωριμάσει μέσα μας, είτε πρόκειται για κιλά, είτε για οτιδήποτε άλλο. Μην κοιτάς που εμένα κόντεψε να σαπίσει. Πάντως όλα γίνονται, όλα. Αρκεί να το θέλουμε πολύ.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    268
    :thumbup:

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by Ava
    Σήμερα πήρα μία μεγάαααλη χαρά: Είδα στο δρόμο έναν γνωστό, που είχα να τον δω καιρό και μου φώναξε από το απέναντι πεζοδρόμιο ότι έμεινα μισή!!! Είμαι πανευτυχής! :lol:
    καταπληκτικα! ειδες? τελικα εχει και τα καλα του οτι χορταινεις με ενα κεφτε :P :smilegrin:

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Αχ, καλή μου click, μακάρι να ήμουν εγώ αυτή που χορταίνει με έναν κεφτέ. Στους σληβαρισμένους αναφερόμουν. Εγώ ακόμη παλεύω με την παρόρμηση να τρώω, να τρώω, να τρώω ασταμάτητα και ειδικά πράγματα που δεν πρέπει. Είμαι όμως σε καλό δρόμο, μέσα σε λίγους μήνες έχω αλλάξει πολλά και θα συνεχίσω την προσπάθεια. Θα αλλάξω κι άλλα, θα φέρω τα πάνω κάτω. Μπορεί να αργώ λιγάκι, αλλά θα τα καταφέρω αυτή τη φορά, το νιώθω!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    672
    Originally posted by Ava
    Όλα θέλουν τη σωστή στιγμή για να γίνουν. Η απόφαση για να κάνουμε κάτι είναι θέμα σωστού τάιμινγκ, το πιστεύω απόλυτα. Πρέπει να ωριμάσει μέσα μας, είτε πρόκειται για κιλά, είτε για οτιδήποτε άλλο. Μην κοιτάς που εμένα κόντεψε να σαπίσει. Πάντως όλα γίνονται, όλα. Αρκεί να το θέλουμε πολύ.
    ετσι ειναι!!:thumbup::thumbup:

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Και σήμερα έγινε κάτι για το οποίο αισθάνομαι περήφανη. Ήρθε μια φίλη μου για καφέ και κουβαλούσε του κόσμου τα καλούδια. Μου έφερε ένα κουτί πάστες, ένα κουτί σιροπιαστά και ένα κουτί μπισκότα. Επειδή υπάρχει άνεση μεταξύ μας, της είπα απλά ότι αυτά στο σπίτι μου είναι κόκκινο πανί και τα πήρε μαζί της.

  12. #27
    Ανδρέας Ζ.
    Guest
    Originally posted by Ava
    Και σήμερα έγινε κάτι για το οποίο αισθάνομαι περήφανη. Ήρθε μια φίλη μου για καφέ και κουβαλούσε του κόσμου τα καλούδια. Μου έφερε ένα κουτί πάστες, ένα κουτί σιροπιαστά και ένα κουτί μπισκότα. Επειδή υπάρχει άνεση μεταξύ μας, της είπα απλά ότι αυτά στο σπίτι μου είναι κόκκινο πανί και τα πήρε μαζί της.
    :thumbup:

    Χωρίς να σπάσεις μερικά αυγά δεν γίνεται ομελέτα

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Έχω σπάσει πολλά αυγά ως τώρα, Ανδρέα... Και έπεται συνέχεια...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Προχτές συνάντησα μια "φίλη" και μου λέει πάχυνες ε..... της λέω όχι ίδια είμαι εδώ και 1 χρόνο σχεδόν, η ζυγαρια ούτε πάνω πάει ουτε κάτω. και μου λέει α ναι? και λέω ναι, αλλά εσύ από ότι βλέπω λέω δεν έμεινε σταθερη η ζηγαριά, πρέπει να πήγε πάνω ετσι? ε ναι, λέει εκίνη.... ήμουνα 60 κιλά και τώρα πήγα 75 αλλά οκ, σιγά, 15 κιλά μόνο είναι θα τα χάσω. Δεν είναι δα και 60 (ενοοντας ότι έχω 60 παραπάνω εγώ). Και της λέω ναι αγαπη μου αλλά εγώ αγαπάω την Πωλίνα μαζι με τα 125 της κιλά, και έχω και άντρα και μωρό, δεν κλέγομαι για το ότι έμηνα μόνη (επιδή αυτή πάντα κλέγετε το οτι δεν την θέλει κανεις, και για όλα φτέει η εμφανιση της κτλ) και σικώθηκε και έφυγε εκίνη την στηγμή.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    τι καλες φιλες που ειστε βρε πωλινα!!!:smilegrin::smilegrin:

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •