Γιατι ολα σε μενα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522

    Γιατι ολα σε μενα?

    Τον τελευταιο καιρο υποφερω απο πολλα μαζι.πριν 3 χρονια χωρισα με ενα μωρακι στην αγκαλια.ο αδερφος μου δεν μ μιλαει 20 χρονια και δεν ξερω γιατι,εχω παρει 10 κιλα παραπανω,εχω κρισεις πανικου,αιμοραιδες,τραχιλι τιδα,με πονανε τα δντια μ και δεν εχω λευτα να τα φτιαξω,μου λιπει ενα νυχι(λολ),εχω ελαφρι στραβισμο(αλλα δεν φενετε κα8ολου σχεδον), δεν εχω πολες παρεες,κα8ε μερα ολο και καπου ποναω,και εκτος ολα αυτα ιποψιαζομαι οτι ο πατερας μου ειναι ερωτευμενος με αλλη γυναικα πιο νεα απο την μανουλα μου και πιο αδυνατη.Νομιζω οτι τον μισω αφανταστα. Μπορει να ειναι κ αυτο η αιτια που εμ πιανουν κρισεις. Αυτη η οικογενεια ειναι η μονη που μου εμεινε δεν 8ελω να διαλι8ει και αυτη,Η μητερα μου ειναι ενας υπεροχος αν8ρωπος που ποτε δεν παραπονιεται για τπτ που τα δινει ολα για τα παιδια της και τα εγγονια της,και αυτος δεν εχει παει ουτε ενα ταξιδι μαζι της,στους γαμους και σε διαφορες κοινωνικες υποχρωσεις νομιζω οτι ντρεπεται να πηγενει μαζι της και το νιο8ω ποσο την ποναει αυτο..Τελικα ολοι οι αντρες ειναι ζωα τελος!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Μαρία απο όλα αυτά που αναφέρεις είναι αιτίες για κρίσεις πανικού. Είναι συσωρευμένο άγχος και στεναχώριες. Καλό θα ήταν να βοηθηθείς απο ένα ψυχολόγο ή ψυχίατρο για να ηρεμίσεις απο τις κρίσεις πανικού. Τι ταμείο έχεις; Υπάρχουν ανα περιοχές και τα κέντρα ψυχικής υγείας που είναι εντελώς δωρεάν και πληρώνεις μονο τα φάρμακά σου αλλά όλα τα ταμεία έχουν ψυχίατρο για να επισκεφτείς κι οδοντίατρο. Αν δεν έχεις κανένα ταμέιο μπορείς να πάς στη νομαρχία που ανοίκεις να σου πουν τι δικαιολογητικά χρειάζεται για να πάρεις βιβλίαρειο ΄πρόνοιας. Με αυτό μπορείς να επισκέπτεσαι οποιοδήποτε νοσοκομειο εντελώς δωρεάν. έτσί μπορείς να επισκεφτείς και ψυχίατρο και οδοντίατρο. Πάνω απο όλα όμως να προσέχεις το ευατό σου και όλα αυτα να τα κάνεις βήμα - βήμα και θα βοηθηθείς.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    σευχαρηστω πολυ πμως ειμαι ειδη στον ογα ασφαλισμενη γινετε αν βγαλω αλλο βιβλιαριο?
    και για οδοντιατρο δωρεαν δεν νομιζω να υπαρχει στα δημοσια νοσοκομεια δεν μπορουμε να κλεισουμε ραντευου για σφραγισματα παραδειγμα μονο για επειγον και για γυναικολογο ειναι ολοκλιρη ιστορια δεν αντεχω να περιμενω τοσες ωρες και εχω καπιο μικροβιο σεξουαλικα μεταδιδομενο εδω και 9 χρονια και δεν φευγει με καμια 8εραπεια.ενα ματσο χαλια ειμαι ρε παιδια κιαυτος ο παλιογερος 8ελει και γκομενα ο καραφλας που μου βαζει 57 χρονων αν8ρωπος κολωνιες αξ και σκαταξ και βγενει και γιρναει μετα απο 4 ωρες σπιτι/!
    α και εχω παει ειδη σε ψυολογο και κανω ψυχο8εραπεια καισ ε ψυχιατρο και κανω 8ερπαεια με ξεροσατ. παντος τα παρολα τα βασανα που ειχα δεν κολονα που8ενα και δεν εκανα ποτε πισω τωρα πως ο οργανισμος μου δεν αντεξε δεν το καταλαβενω.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •