ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Αθηνα
    Posts
    26

    ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

    Γεια σας κι απο μενα! Το ονομα μου ειναι Ρενα, ειμαι 32 χρονων και ζυγιζω 96 κιλα με υψος 1.65. Ανεκαθεν ειχα προβλημα βαρους μιας και απο μικρη ημουν γεματουλα ομως τα τελευταια 8 χρονια εχω ξεφυγει πολυ.
    Εχω προσπαθησει κατα καιρους να χασω βαρος πηγαινοντας σε "διασημους" διαιτολογους ομως παντα τα κιλα επεστρεφαν και μαλιστα περισσοτερα απο αυτα που ειχα χασει.
    Σας βρηκα τυχαια σε μια αναζητηση στο google και ανακουφιστικα τοσο πολυ ξεροντας οτι υπαρχουν κοπελες που νιωθουν ακριβως οπως εγω και οτι δεν ειμαι μονη.
    Για να παρετε μια ιδεα η κολλητη μου, που ειναι ο μονος ανθρωπος που νιωθω ανετα να μιλησω για το θεμα των κιλων μου, ειναι πανεμορφη με απιστευτο σωμα και μπορει να τρωει ολη μερα οτι θελει χωρις να παιρνει γραμμαριο. Οποτε καταλαβαινετε οτι οσο και να θελει να με καταλαβει απλα δεν μπορει.
    Εδω και δυο εβδομαδες περιπου εχω ξεκινησει μονη μου την προσπαθεια και απο 99 εχω παει 96, με σωστη διατροφη, πολυ νερο και γυμναστηριο 3 φορες την εβδομαδα.
    Ο στοχος μου ειναι να φτασω στα 68 κιλα οσο καιρο και αν χρειαστει για να τα καταφερω.
    Δεν εχω κανει καμια παρασπονδια μεχρι στιγμης και εχετε συμβαλει κι εσεις σ'αυτο. Καθε φορα που ειμαι πεσμενη και θελω να αδειασω ολο το ψυγειο μπαινω στο forum και διαβαζοντας αυτα που γραφετε παιρνω δυναμη για να συνεχισω την προσπαθεια μου.

    Θα ηθελα απλα να σας πω ενα μεγαλο ευχαριστω και να ευχηθω καλη δυναμη και κουραγιο σε ολες/ολους.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    γεια σου Ρένα!σε καλωσορίζωκαι σου ευχομαι να πετυχεις ολα οσα επιθυμεις!πραγματικα πιστευω οτι να το παρουμε αποφαση ειναι το δυσκολοτερο βημα κ εσυ το εκανες!συνεχισε την προσπαθεια αργα και σωστα και να εισαι σιγουρη οτι θα πετυχεις!φιλάκια!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    200
    εχω και γω να ομολογησω κάτι. εχω εθιστεί στο φορουμ...!
    όμως με βοηθάει τόσο πολύ στην προσπάθεια μου,που δε πειράζει καθόλου!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    κ εγω καθε μερα μπαινω κ μαλιστα ειμαι ολο το πρωι μεσα!αλλα μου δινει δυναμη οποτε τι πειραζει!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Καλωσήλθες Ρένα και καλή δύναμη!
    Τώρα που καλοκαιριάζει νομίζω πως η προσπάθειά σου θα γίνει πιο εύκολη. Ζέστη, σαλατούλες, νερό, λίγο με τη γυμναστική θα ζοριστείς παραπάνω, αλλά μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •