Κολυμβητηριο και διατροφη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 165
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    ανασκοπηση ημερας....

    στη δουλεια εκλεισα 12ωρο σχεδον ... 9 -8.30!!! οποτε ευτυχως που εφαγα τοστακι το πρωι..


    λοιπον πρωινο.... 1 τοστ ( τυρι+ γαλοπουλα+ λιγη μαγιονεζα)
    καφε σκετο με γαλα

    βραδυ: σαλατα ceasars απο goodys


    αυριο πιο σωστη διατροφη! αν και κουρασμενη μαγειρεψα γλυκοξυνο κοτοπουλο ( βαση της συναγης των WW Που ειναι γραμμενη στο φορουμ) και με λιγες θερμιδες και πεντανοστιμο!!

    καληνυχτα κοριστια!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    8essaloniki
    Posts
    1,016
    πολυ καλο το θεμα κοριτσια!!! ξεκινησα και εγω κολυμβητηριο πριν2 βδομαδες!!!ειναι οντως τελεια!! αθμουτες τις 2 βδομαδες πηγα 3 και 3 φορες για να μπω με το μαλακο στο ρυθμο...απο βδομαδα ομως λεω να παω 5!!
    μαλλον ειμαι η πιο τυχερη απο ολες σας γιατι το δικο μου κομυμβητηριο σημερα δεν απεργουσε!!!! :-)
    εκανα σε 70 λεπτα 1500. η πισινα ειναι 50 μετρα και προσπαθω να κανω συνεχομενα 200 και οταν ψοφαω 150.
    πρωι τοστ με τυρι
    μεσημερι σαλατα και γιαουρτι
    βραδυ σαλατα και 2 μπιφτεκια
    ενδιαμεσα ενα ποτηρι φυσικο χυμο και εναν καφε μετριο

    μακαρι το κολυμπι να βοηθησει...στο επομενο μου ζυγισμα στη διαιτολογο θα εχω κανει ηδη 2μιση βδιμαδες κολυμβητηριο...για να δουμε θα φανει?!?!?!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Καλημερα!!
    83,3 σημερα!! Επιτελους πηρε την κατηφορα.
    (Υπενθυμιζω οτι δεν αλλαζω το τικερακι μου γιατι καποια στιγμη το ειδα το 83,1 και μετα... το χαος)

    Σημερα θα παω και κολυμβητηριο. Θα μπω αργοτερα να γραψω και το προγραμμα της διατροφης μου για σημερα!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    σημερα εχουμε και παλι κολυμπι!!!!!!

    5:30-7:00

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    παντως, ενω καθηστερουσα να αρχισω το κολυμπι γιατι βαριομουν την ολη διαδικασία (και τωρα τη βαριεμαι δλδ) με το βουταω στην πισινα, νιωθω τοσο ηρεμη, που η ωρα περνα χωρις να το καταλαβω καν....! η μια ωρα φευγει "νερο" πραγματικα και να κατσω παραπανω δε με ενοχλει....! που στο γυμναστηριο που στο μισαωρο ειχα βαρεθει....

    ουφ!!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Καλημερα!!

    Τα χθεσινα μου λοιπον:

    Κολυμβηση 1 ώρα - 1700μ

    Πρωι: 1 φακελακι lipotox
    Δεκατιανο: -----
    Μεσημερι: 1 φακελακι lipotox, 1 σαλάτα μαρουλι με εναν τονο
    Βραδυ: 2 καλαμακια χοιρινο - 2 πιτες αλαδωτες
    Συνολο lipotox χαπακια: 3

    Την εκανα την παρασπονδια μου χθες το βραδυ, αλλα πραγματικα πεινουσα τρελα μετα το κολυμβητηριο. Αλλο κακο με βρηκε τωρα!!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    χαχα
    αν κανεις καλη μου καποια στιγμη τη διατροφη μου, θα σου ειναι πιο ευκολο, γιατι μπορεις α αλλαξεις σηρα τα γευματα κ ετσι θα μπορεις να φας κατι καλο μετα το κολυμπι....

    χθες εκανα 1,10 κολυμπι με 10' διαλειμμα στο συνολο!
    ειμαι πολυ ικανοποιημενη απο τον εαυτο μου και τις αντοχες μου (και καπνισμα και 1 ωρα κολυμπι! μια χαρα)!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    8essaloniki
    Posts
    1,016
    κουκλες! χθες κολυμβητηριο 1 ωρα 1200 μετρα και περπατημα 3 χιλιομετρα.
    mtsek μεχρι το φλεβαρη ημουν καπνιστρια...μετα πηγα ενα ταξιδι βαυαρια-λυον και ηταν η αφορμη για να το κοψω...τωρα κανω καμια τρακα που και που...
    παντως διαπιστωσα οτι αν την προηγουμενη εχω κανει εστω και ενα τσιγαρο μετα στο κολυμβητηριο εχω προβλημα με τισ αναπνοες μου....
    γι αυτο κοριτσια οσες καπνιζετε...καντε μια προσπαθεια να τοο κοψετε

    ετοιμαζομαι να παω κολυμβητηριο σε λιγο!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Και εγω πρεπει να πιεσω τον εαυτο μου να παω και σημερα... γιατι ειμαι κουρασμενη να πω την αληθεια... Αλλα πρεπει!! Μονο με το κολυμβητηριο βλεπω αποτελεσματα!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    πλεον μπορω να πω πως το εχω ελατωσει παρα πολυ το καπνισμα.. δλδ ειμαι σε 3-4 τσιγαρα τη μερα και δε με κουραζει... παλαιοτερα που εκανα 1 πακετο και παραπανω, κουραζομουν πολυ ευκολα...! δε ξερω αν θα το κοψω εντελος, γιατι οπως κ ναχει ειναι μια ευχαριστηση, αλλα 3 τη μερα δεν ειναι τραγικο!!!!

    6μιση σημερα εχουμε κολυμπι!!!! ξεσηκωνω και τη θεια μου και παμε παρεα με τα ποδηλατα μας!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    κοριτσια τι χρειαζεται για να γραφτω κολυμβητήριο?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Γεια σου Semie!

    Κοιτα εξαρταται απο το καθε κολυμβητηριο, αλλα στο δικο μου θελανε χαρτι δερματολογου, καρδιολογου και γυναικολογου.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    ειναι καμια που παει κολυμβητηριο απο νοτια προαστια???σ ευχαριστω brasil θα το ψαξω λιγακι..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    hi dear!!!

    εγω παω στου Δημου που ανοικω και μου ζητησαν χαρτι δερματολογου, παθολογου, λογαριασμο ΔΕΗ ή ΟΤΕ του σπιτιου μου και 2 φωτο...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Α, ναι και εγω στου Δημου παω και τωρα θυμηθηκα οτι δεν θελανε χαρτι γυναικολογου.

    Mtsek... λες να πηγαινουμε στο ιδιο κολυμβητηριο????

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •