γιατι τρωμε τοσο πολυ, ενω θελουμε να ειμαστε αδυνατοι. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    258
    Καλησπέρα Μαντάμ σου σου, κι ευχαριστώ για την απάντηση, λέει μέσα σ'αυτό το θέμα αν διάβασες μια κοπέλα ότι είναι 1000 φορές καλύτερο από την "Διατροφική νοημοσύνη". Κι εμένα μου έκανε το κλικ αλλά μετά διάβασα ότι η δίαιτα της δεύτερης φάσης που έχει μέσα δεν είναι τόσο αποτελεσματική, ήθελα να ξέρω απλώς και το διευκρινίζω εδώ αν το περισσότερο μέρος του βιβλίου αναφέρεται σε δίαιτες, γιατί τότε θα μου ήταν άχρηστο! Και γενικά μπορεί κάποια κοπέλα ή αγόρι από εδώ να θέλει να βοηθηθεί αν είναι καλό.

  2. #17
    Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει ολόκληρο θέμα για αυτο τη δίαιτα στο greekmassa, oπου άτομα που την έχουν κάνει γράφουν τις εμπειρίες τους και την πρόοδο τους.Επειδή είχα σκεφτεί να την ακολουθήσω είχα διαβάσει παλαιότερα αλλά είχα μείνει με την εντύπωση οτι χάνεις πολύ αργά.Αλλά γενικά πρέπει να είναι αρκετά υγιεινή.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    258
    Καλησπέρα, το βρήκα κι εγώ αυτό που λες. Σίγουρα η δίαιτα είναι πολύ καλή ιδέα, αλλά πιο πολύ θα ενδιέφερε πχ εμένα να δω τους λόγους που είναι κάποιος παχύσαρκος, ώστε να το καταπολεμήσω όσο γίνεται στον εαυτό μου. Και από ότι διάβασα κάτι τέτοια έχει μέσα. Μπορεί να το αγοράσω και είδωμεν!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •