crack the fat loss code - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 71
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Η κυκλική είναι σούπερ κουραστική. Γι αυτό σας το είπα από την αρχή. Είναι μόνο για τα τελευταία κιλά μετα΄από μεγάλη απώλεια κιλών. Και αν είχα ακολουθήσει ισορροπημένη δίαιτα από την αρχή δεν θα χρειαζόταν κιόλας. Αλλά με τόσες βλακείες που είχα κάνει μόνη μου, η διαιτολόγος αποφάσισε να κάνουμε κάτι πιο δραστικό.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    656
    Originally posted by BettyG
    Εγώ την έκανα την κυκλική, 3 εβδομάδες και με βοήθησε αρκετά, ώσπου κόλησα και την άλλαξα άρδην..
    Με κούρασε κιόλας , όμως είχε κάποιο αποτέλεσμα, χωρίς απώλεια μυικού ιστού, ουσιαστική απώλεια λίπους
    κόλλησες;;;; αυτή τη δουλειά βρε σεις μου φαίνεται θα κάνουμε, θα αλλάζουμε κάθε μήνα δίαιτα για να ξεκολλάμε. Θα πάω να γίνω Εσκιμώα, τέλος, κατεψυγμένη μεν ξεφούσκωτη δε.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    656
    Originally posted by Danai20
    Η κυκλική είναι σούπερ κουραστική. Γι αυτό σας το είπα από την αρχή. Είναι μόνο για τα τελευταία κιλά μετα΄από μεγάλη απώλεια κιλών. Και αν είχα ακολουθήσει ισορροπημένη δίαιτα από την αρχή δεν θα χρειαζόταν κιόλας. Αλλά με τόσες βλακείες που είχα κάνει μόνη μου, η διαιτολόγος αποφάσισε να κάνουμε κάτι πιο δραστικό.
    παρόλα αυτά όμως, έχασες περίπου 7 κιλά αν θυμάμαι καλά. Τα 7 κιλά ανταποκρίνονταν και στις διαστάσεις σου; εγώ πχ ξέρω περίπου πόσο θα μικρύνω αν χάσω 7 κιλά και πόσο αν χάσω 3 κιλά

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Χαχα ναι κόλησα δυστυχώς, αλλά εγώ είπαμε είμαι μανούλα στο ..κόλλημα!!
    Καλό είναι πάντως να αλλάζουμε δίαιτες, να μη συνηθίζει ο μεταβολισμός μας, όπως και το πρόγραμμα μας, τη διατροφή μας, όλα.
    Και οι διαιτολόγοι αυτό κάνουν όταν κολάς. Σου αλλάζουν το πρόγραμμα αφαιρώντας και προσθέτωντας, υδατάνθρακες και
    πρωτείνες,

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    bomo

    Αν τώρα γυρνούσα πίσω, θα πήγαινα από την αρχή σε διαιτολόγο και θα τα έχανα με το σωστό τρόπο, χωρίς λάθη στα ποσοστά στοιχείων και τον αριθμό των γευμάτων. Αλλά επειδή διέλυσα το σύστημα μου και τα τελευταία κιλά δεν φεύγανε, η διαιτολόγος μου έκανε αυτό το μικρό σοκ για να πάρω πάλι μπρος και μετά μου έδωσε κανονικό διαιτολόγιο το οποίο ακολουθώ μέχρι τώρα.

    Δε μετανιώνω τόσο που έκανα τις βλακείες σε μένα. Αλλά που σας τις έλεγα κιόλας. Και επειδή η ψυχολογία του απελπισμένου (που ξέρω καλά, γιατί είχα για χρόνια) δεν διαβάζει τη βλακεία που έκανα, αλλά μένει στο νούμερο 55 των κιλών που βλέπει κάτω, φοβάμαι ότι έκανα μεγάλη μαλ...που το είπα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    656
    χμ, μάλιστα μανούλα...ως επαγγελματίας κολλημένη οφείλουμε να σε ακούσουμε!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    656
    Originally posted by Danai20
    bomo

    Αν τώρα γυρνούσα πίσω, θα πήγαινα από την αρχή σε διαιτολόγο και θα τα έχανα με το σωστό τρόπο, χωρίς λάθη στα ποσοστά στοιχείων και τον αριθμό των γευμάτων. Αλλά επειδή διέλυσα το σύστημα μου και τα τελευταία κιλά δεν φεύγανε, η διαιτολόγος μου έκανε αυτό το μικρό σοκ για να πάρω πάλι μπρος και μετά μου έδωσε κανονικό διαιτολόγιο το οποίο ακολουθώ μέχρι τώρα.

    Δε μετανιώνω τόσο που έκανα τις βλακείες σε μένα. Αλλά που σας τις έλεγα κιόλας. Και επειδή η ψυχολογία του απελπισμένου (που ξέρω καλά, γιατί είχα για χρόνια) δεν διαβάζει τη βλακεία που έκανα, αλλά μένει στο νούμερο 55 των κιλών που βλέπει κάτω, φοβάμαι ότι έκανα μεγάλη μαλ...που το είπα.
    απ΄την βεβαρυμένη σου συνείδηση εμένα βγάλε με κόλλησα, γι αυτό θα κάνω κυκλική καμιά βδομαδούλα μονάχα να πάρω μπρος

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Ελα βρε Δανάη τι ενοχές είναι αυτές, δεν έβλαψες κανέναν! δεν είμαστε μικρά παιδιά, όταν δούμε οτι κολλάμε ή για κάπιο λόγο δεν μας κάνει η δίαιτα την αλλάζουμε, όπως και όλοι σχεδον κάναμε μέχρι τώρα.
    Δεν υπάρχει σχεδόν κανείς νομίζω που να την κάνει από την αρχή και να συνεχίζει ακόμη.
    Μην έχεις ενοχές, δεν είναι και η πιο βολική δίαιτα του κόσμου, την βαριέσαι και την αλλάζεις,

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Η κυκλική δεν σε βοηθάει να πάρεις μπρος. Είναι αυστηρή και θα σε κολλήσει χειρότερα στο μετέπειτα. Αυτό προσπαθώ να πω. Ότι δεν είναι για αρχή, είναι για το τέλος, για ανθρώπους που θέλουν να χάσουν το τελευταίο τους έξτρα λίπος, όχι τα πρώτα κιλά.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    656
    καλά σου λέει, επειδή εμείς είμαστε για δέσιμο, δεν φταίς εσύ που ξέρεις από κόμπους!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Betty

    όχι απλά τη βαριέσαι, τη σκυλοβαριέσαι!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    να ρωτησω κατι που δε καταλαβα?τη πρωτη βδομαδα τρως μονο πρωτεινη με 20 γρ.υδατανθρακα κ τις επομενες κανεις το προγραμμα που λεει με τις βασικες μερες κλπ?η απ την αρχη?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    bomo

    χαχαχαχαχαχα

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    χαχχαααχα, εγώ στη μέση την έκανα χεχε, τώρα άλλαξα!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    656
    την πρώτη εβδομάδα μόνο 20 γρ υδατάνθρακα, την δεύτερη εβδομάδα την χωρίζεις σε τρία μέρη (1 μερίδα υδατ, 2 μερ και 3 μερ. ). την τρίτη εβδομάδα πάλι κάνεις τα ίδια αλλά σε άλλες μέρες

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •