Τι δεν πρόκειται να ξανακάνω!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 51
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    331

    Τι δεν πρόκειται να ξανακάνω!

    Σε στιγμές υπερφαγίας πολλές φορές όλοι πιστεύω έχουμε κάνει απίστευτους συνδυασμούς φαγητών..
    Θυμήθηκα μερικά ακραία δικά μου παραδείγματα (προ διαίτης φυσικά!!) και είπα να τα μοιραστώ μαζί σας μιας και ίσως αν τα πω να ντραπώ και μη τα ξανακάνω ποτέ μου
    Παράγγελνα πίτσα οικογενειακή σπέσιαλ (χοντρή ζύμη, η λεπτή δεν μου αρέσει) και μέχρι να φτάσει ετοιμάζα μια τηγανιά πατάτες.. 'Εβαζα στο κέντρο της πίτσας τις πατάτες και μαγιονέζα!!!! τα έκανα σάντουιτς και τα έτρωγα.. Συνοδεία πάντα κοκά κολάς! Φυσικά μόνο όταν ήμουν μόνη σπίτι..αυτό είναι θέαμα για λίγους.
    Τώρα μόνο που το σκέφτομαι αηδιάζω από όλα αυτά τα λάδια χαχχαχα
    Εσείς εχετε τέτοια παραδείγματα ή είμαι η μόνη;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    εγω δεν ανακατεβω ποτε πραγματα και τα τρωω ολα ξεχωριστα. παντως μπορω να φαω τονους σοκολατας... τωρα εχω μηνες να φαω...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    εγω μπορω να φαω 2 πακετα πατατακια ολημερα κ μετα να μην φαω κατι αλλο.κ αυτο μπορω να το κανω μερες συνεχομενα..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    μ αρεσει που οταν τα ετρωγα επινα κ πρασινο τσαι η κοκα λαιτ!λες κ θα με εσωζε αυτο αλλα τεσπα..!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    136
    υπηρχαν φορες που δεν ηξερα τι να παραγκειλω,ηθελα και πιτσα και γυρο και κρεπα

    ε λοιπον ορισμενες κυριακες ευτυχως οχι καθε βδομαδα τα επαιρνα ολα,1 πιτσα σπεσιαλ μεγαλη,1 γυρο απο ολα και κρεπα γλυκεια , απο 3 διαφορετικα ντελεβερι.

    δεν τα ετρωγα ολα αλλα ηθελα να τα βλεπω ετρωγα μια απο το ενα μια απο το αλλο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    εγω νομιζω τις μεγαλυτερες μαλακιες τις εχω κανει στα ψιλικατζιδικα οπου θα επαιρνα και σοκολατα και πατατακια και μπισκοτα και χυμο και φουντουνια... και τα εμπλεκα ολα μαζι στο στομαχι μ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Εγώ έκανα το ίδιο με το Λιτσάκι.
    Μακαρόνια, πίτσα, δίπιτο και βάφλα από διαφορετικά ντελίβερι

  8. #8
    εγω παλι εχω μανια με τις πατατες τηγανιτες. Μου αρεσουν τρελα και δεν χορταινω με τιποτα. Και με τα παγωτα επισης. Να φανταστειτε ημουν στις τελευταιες ταξεις του δημοτικου και σε μια μονοημερη εκδρομη εφαγα 4 παγωτα. Το θυμαμαι γιατι την αλλη μερα εκλεισε η φωνη μου. Αλλα τοτε κιλα δεν εβαζα. Τωρα οτι τρωω κατευθειαν πανω μου καθεται...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    331
    Αυτό με τα διαφορετικά ντελίβερι το έχω κάνει και εγώ και πίτσα και κρέπα.
    Το άλλο ήταν να πηγαίνω με παρέα στα goody's να φάω και μετά από 2 μπέργκερ πατάτες και κόλα να πεινάω ακόμα και όταν χωριζόμασταν πήγαινα και χτυπούσα και ένα γύρο και μια σοκολάτα..

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3
    Εγώ είχα γίνει μόνιμος κάτοικος των φαστφουντάδικων ειδικα των Mc όπου σε κάποια φάση έμπαινα και ήξεραν τι θα παραγγείλω. Τα ίδια και με την υπερβολική κατανάλωση βάφλας με έξτρα σοκολάτα και παγωτο. Στην καφετέρια επαιρναν οι υπόλοιποι καφέ ...εγώ βάφλα!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Υπαρχει ανθρωπος που να χορταινει με τις νορμαλ μεριδες στα goody's?
    Πεταμενα λεφτα. Καλυτερα απο μια ταβερνα ή απο ενα καλο φαστ φουντ!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Κωστα ναι φυσικα και υπαρχουν...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Τα χομπιτς? Εξαιρουνται αυτα Penelope.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    και ομως υπαρχουν ανθρωποι π πανε goodys παιρνουν ενα τσιζ και μια πατατες και ειναι ΟΚ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    οκ για ποση ωρα?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •