ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    136

    ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ

    3 εβδομαδες διατροφη και μειον 3.5 κιλα
    εκανα σημερα υπερφαγικο επεισοδιο
    σε φιλικο σπιτι παραγκειλαμε
    εφαγα 2 γυρους
    και ενα κομματι τουρτα σερανο
    γυρισα σπιτι
    και αισθανομαι φοβερες τυψεις
    τζαμπα οι 3 εβδομαδες?
    τελικα ειμαι αδυναμη?
    γιατι ρε γαμωτο γιατι?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    λιτσακι μου!!μην στεναχωριεσαι!φυσικα κ δεν ειναι αδικα οι 3 βδομαδες κ μη φανταστεις οτι με μια μερα πηρες πισω ολα τα κιλα που εχασες!θα σε συμβουλευα να το ξεχασεις,ΝΑ ΜΗ ΖΥΓΙΣΤΕΙΣ ΑΥΡΙΟ και να συνεχισεις κανονικα!για ενα κομματι τουρτα και 2 γυρους δεν χαλασε κ ο κοσμος!πραγματικα στο λεω κ το εννοω!αφησε πισω σου το σημερινο κ συνεχισε ξανα απο αυριο τη διατροφούλα σου!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Originally posted by litsaki28
    3 εβδομαδες διατροφη και μειον 3.5 κιλα
    εκανα σημερα υπερφαγικο επεισοδιο
    σε φιλικο σπιτι παραγκειλαμε
    εφαγα 2 γυρους
    και ενα κομματι τουρτα σερανο
    γυρισα σπιτι
    και αισθανομαι φοβερες τυψεις
    τζαμπα οι 3 εβδομαδες?
    τελικα ειμαι αδυναμη?
    γιατι ρε γαμωτο γιατι?
    Litsaki, τίποτα δεν χάλασε, θα χαλάσει μόνο αν σε πάρει από κάτω και τα παρατήσεις. Αυτό ήταν ένα μικρό ξέσπασμα και τίποτε άλλο.
    Συνέχισε αύριο κανονικά, μείωσε ελαφρά τις μερίδες σου , ειδικά στα αμυλούχα, πιες πολύ πολύ νεράκι και ξέχασε το.
    Αν μπορείς ασκήσου και λίγο.
    Μικρό το κακό, αρκεί να συνεχίσεις σαν να μην έγινε.
    φιλάκια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    136
    αχ σας ευχαριστω κοριτσια με ανεβασατε γιατι απελπιστικα:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    ναι καλε δεν εγινε κ καμια ζημια!ηρεμησε κ ξεχασε το!θα δεις μεθαυριο θα το χεις αφησει πισω σου!!!!!!!φιλακια,καληνυχτα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Βασικά η προσθήκη βάρους απο αυτό το διατροφικό ξέσπασμα που περιγράφεις είναι σχεδόν μηδαμινή.Μη σε παίρνει απο κάτω χωρίς λόγο.Συνέχισε κανονικά.Δεν έγινε τίποτα.:)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    αν κ αργα το πετυχα...πες οτι απλα μια μερα δεν αδυνατισες...δεν παχυνες καν ομως! κ ακομα κ αν δειξει κατι αλλο η ζυγαρια ειναι κατακρατηση κ σε 2 μερες εχει φυγει!
    κ στο λεει ο γκουρου των σουβλακιων κ σοκολατων εδω κ μηνες!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    200
    εμενα μου πηρε 2 μηνες συνεχομενης βλακειας για να φανει πως παχυνα ενω ειχα παθει υστερια απο τις πρωτες βλακειες! μην τρελενεσαι ,1-3 μερες τον μηνα γουρουνιαση δεν ειναι τιποτα!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    μου πηρε 3-4 εβδομαδες για να παρω πισω τα κιλα που ειχα χασει πριν λιγο καιρο(ειχα φτασει 50 απο 55 και μου ειχαν μεινει 2 κιλακια για πλακα ετσι για το ΙΔΑΝΙΚΟ και να εχω το ελευθερο να μην καταπιεζομαι)!αλλα εκανα χοντρες μαλακιες ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!αν ειχε κρατησει μονο 1 εβδομαδα η γουρουνια τωρα θα ημουν ετοιμη για το μαγιο αλλα μαλακιστικα ανεπανορθωτα!μια μερα γουρουνιας δεν πιανεται πουθενα,το λαθος διαγραφεται την επομενη μια αντε δευτερη ημερα!

    τι κακο θα γινει αν συνεχιστει!εκει θελει προσοχη και εμενα εκει παντα με παιρνει απο κατω!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    oute ki egw 3erw..
    Posts
    2
    Kalhmera koritsakia..! gia sas toulaxiston gt gia mena den to blepw! eimai kainouria edw kai exw xasei ligo th mpala alla 9elw boh9eia kai pisteuw pws edw mesa 9a me katalabete!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •