Καλησπέρα!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Οσα κιλα και να εχει να χασει καποιος δεν ειναι απλη υποθεση και πρεπει να προσεχει πως να τα χασει.Υπαρχουν ατομα εδω που εχουν να χασουν λιγα κιλα και μαλιστα πολλες φορες φαινεται ασχημο να παραπονιουνται για 10 κιλα ενω υπαρχουν κοπελες που εχουν να χασουν πχ 30.Ομως κι εγω οταν πρωτοπαχυνα μετα το σχολειο (ημουν 64 και εφτασα 72) αν εκανα παραπονο για τα κιλα μου θα φαινομουν αχαριστη.Ομως δεν προσεξα εκανα διαιτες οτι να ναι για να χασω γρηγορα αυτα τα 7-8 κιλα και το πληρωνω για μια ζωη τωρα γιατι τυραννιεμαι χρονια.Τα ξαναπηρα διπλα και τριδιπλα, εφτασα να ζυγιζω 93 κιλα, και οταν με τρομο διαπιστωσα οτι αμα συνεχισω ετσι θα χτυπησω 3ψηφιο, ξεκινησα με σωστο τροπο και μαθαινοντας απο ειδικους τι πρεπει να κανω.Και σιγουρα αυτο δεν ηταν να χανω 7 κιλα σε ενα μηνα(ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να το προτεινει καποιος αυτο ακομα και ως πιθανοτητα).Οσα κιλα και να εχει να χασει καποιος, η γνωμη μου ειναι οτι δεν ειναι ποτε τοσο απλη υποθεση οσο μπορει να φαινεται.Και 5 κιλα να θες να χασεις πρεπει να σκεφτεις πως θα τα χασεις γιατι αργοτερα μπορει να το πληρωσεις χειροτερα.Και συμφωνω με Πηνελοπη στο οτι για να χαθουν 13 κιλα θες σιγουρα 3 μηνες!

  2. #17
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    ATHENS
    Posts
    82
    welcome ντινα και καλη αρχη, με υπομονη και σωστη διατροφη, χωρισ αρρωστημενεσ διαιτεσ θα χασεισ σωστα τα κιλα χωρισ να χρειστει να υα ξαναπαρεισ σε 1 εβδομαδα..
    ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •