αλλη μια ερωτηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    3

    αλλη μια ερωτηση

    θα ηθελα να σας ρωτησω αν εσεις που γνωριζετε αν αξιζει πραγματικα καποιος να κανει την εγχειρηση ή να προσπαθησει για αλλη μια φορα να χασει κιλα με διαιτα. μηπως η ζωη γινεται δυσκολη;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    508
    Είναι δική σου επιλογή καθαρά, αν νιώθεις δυνατός να κάνεις άλλη μια φορά δίαιτα με το ρίσκο να τα ξαναπάρεις και όχι μόνο να τα ξαναπάρεις αλλά να πάρεις και περισσότερα, τι να σου πω. Eγώ πλέον δεν έχω τη δύναμη για μια ακόμα αποτυχία, ψυχολογικά δεν το αντέχω, νιώθω πως θέλω να λύσω το πρόβλημά μου μια για πάντα και να μην ξανασχοληθώ με τη ρημάδα τη ζυγαριά. Και μην ξεχνάς πως το να κάνεις δίαιτα και να τα χάσεις είναι ίσως το εύκολο κομμάτι. Το δύσκoλο είναι να τα διατηρήσεις....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    459
    Originally posted by martzi
    θα ηθελα να σας ρωτησω αν εσεις που γνωριζετε αν αξιζει πραγματικα καποιος να κανει την εγχειρηση ή να προσπαθησει για αλλη μια φορα να χασει κιλα με διαιτα. μηπως η ζωη γινεται δυσκολη;

    ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ

    ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ
    ΛΙΓΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΑΡΚΕΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΝΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ

    ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΟ ΓΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ 30 Η 40 ΚΙΛΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ (ΕΑΝ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΞΑΝΑ)ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ?

    Η ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΥΞΗΣΗ ΤΟΥ ΒΑΡΟΥΣ?

    ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

    ΕΓΩ 4 ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 50 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑ +60 ΤΩΡΑ
    ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ

    ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΡΩΣ ΓΛΥΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥΡΤΕΣ ΠΑΣΤΕΣ ΠΑΓΩΤΑ ΚΑΙ ΑΛΚΟΟΛ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΓΛΥΚΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΧΝΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ

    ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΑΡΓΑ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΜΠΟΥΚΙΕΣ, ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΒΑΛΒΙΔΑ ΜΙΚΡΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΟΝΤΑ, ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ 1 ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ


    ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ
    ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2
    .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •