ΡΑΓΑΔΕΣ!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    316
    σ' ευχαριστω πολυ αβα μου! κατι μου θυμιζει η αναφορα σου στην προεδρο των παχυσαρκων. νομιζω πως το ακουσα κι εγω προσφατα. πολυ ελπιδοφορο παντως

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Ραγαδες εχω παρα πολλες εδω και χρονια.Ασπρες ραγαδες λογω των συνεχων αυξομειωσεων βαρους.Επειδη ειναι πραγματικα πολλες και φαινονται ασχημα το εχω ψαξει πολυ το θεμα και δυστυχως κρεμα θαυματουργη δεν υπαρχει.Μονο ακριβες θεραπειες (λειζερ) μπορουν να λυσουν το προβλημα απο οσο εχω ακουσει.Και το κακο ειναι οτι εχω σε πολλα σημεια, στηθος, μηροι, γλουτοι, κοιλια, και γονατα.Στα γονατα ειδικα φαινονται πολυ χαλια.Προσωπικα εχω συμβιβαστει οτι αυτο το πραγμα δε θα φτιαξει και κοιταω να βελτιωσω ολα τα αλλα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    να ρωτησω μια βλακεια??οταν μια κοπελα που εχει μαυρισει πολύ φαινονται πιο εντονα η οχι?σορρυ,δε θελω να προσβαλλω καμια απλα μου ρθε τωρα κ απορω!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    εμενα που ειναι παλιες, απο την εφηβεια σχεδον, κ πιο νωρις,
    ειναι ανεπαισθητες ενω ειναι υπερβολικα πολλες κ μαυριζουν κ αυτες κ δε φαινονται πολυ πολυ.
    αντιθετα το χειμωνα τις βλεπω πιο εντονες

    γιατι να προσβληθουμε? εγω η καυμενη μια ραγαδα ειμαι

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    granitoula μου νομιζω φαινονται λιγοτερο με το μαυρισμα αλλα δεν περνω ορκο γιατι μαυριζω και σχετικα δυσκολα εγω.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    169
    δλδ κοριτσια να μην πειρμενω και πολλα πραγματα ε?? απλα δεν μπορω να ξερω οτι δεν προκειται διορθωθει

    παλια ελεγα "Ας χασω τα κιλα που θελω και ας εχω κυτταριτιδα" μετα ελεγα τι θα κανω τωρα με τηνν κυτταριτιδα κ τωρα συμβαινει ακριβως το ιδιο πραγμα με τις ραγαδες!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •