ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    4

    ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ

    δηλαδή τι νομίζουμε ότι έχουν οι άλλοι παραπάνω από εμάς; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα χαχα.............!!!!!!!!!!!!γιατί οι άλλοι να είναι οι τυχεροί που ζούνε τη ζωή, κοιμούνται και ξυπνάνε χωρίς ζυγαριές και δείκτες χωρίς εμετούς και λεκάνες χωρίς χάπια και υπόθετα χωρίς άγχος νεύρα και κλάματα; μόλις συνειδητοποίησα την απάντηση-και ηταν πριν από περίπου 3 λεπτά- τα παιξα. καθομαι και χάνω ωρες μερες ΜΗΝΕΣ από τη ζωή μου -την οποία έχω μια ευκαιρια να χαρω- για να εξαρτωμαι από το τίποτα από αερα κοπανιστο. ξεσκιζω το σωμα μου και την ψυχολογια μου για να καταφερω τι; να ειμαι δυστυχισμενη. ειναι γελοιο ρε συ..δεν περιμενω να αγαπησω τον εαυτο μου μεσα σε μια νυχτα γιατί ξερω πως δεν τον αγαπω με τοσα που του εχω κανει. περιμενω όμως να τον λυπηθω να τον χαλαρωσω και ισως λίγο να τον συμπαθησω. οπως δε θα αφηνα καποιον να με δειρει να με βιασει να με πλακωσει στις φαπες ή να με αφησει νηστικη με το ετσι θελω ή να με μπουκώσει με μισο ψυγειο φαγητο δεν θα αφησω και εμενα. εχω μεγαλυτερη δυναμη να αποτρεψω τον εαυτο μου να κανει κατι παρά κάποιον άλλο! ειναι ΓΕΛΟΙΟ ΓΕΛΟΙΟ ΓΕΛΟΙΟ αυτο που κανουμε τελικα. ξερω οτι τα λεω και όλοι συμφωνείτε. όμως οι μισοι απο σας θα πατε να καταναλωσετε 10.000 θερμιδες μεσα σε 10' και οι αλλοι μισοι θα μείνετε άφαγοι να ξεροσταλιάζετε για μερες. με γεια σας με χαρα σασ!!!! εγω πάω βολτα στο μπαρ να δω τους φιλους και τον κοσμο γυρω μου να πιω τιποτα γιατι διψάω να σκεφτώ τι ωραία που θα ειναι αυριο στην παραλία και τι ωραία δουλειά που βρήκαγια το καλοκαιρι στη χαλκιδικη. παω να ξεχασω ποσες θερμιδες έχει το κακαο και ποσες το κασερι και τι μερα ητανε τη μερα που ζυγιστηκα. παω να μιλησω για τον οδηγο του λεωφορειου που μου την επεσε και μαρεσε παω να μιλησω για τον josh hartnett παω να δω τον ουρανο και να νιώσω την καλοκαιρινη δροσια της νύχτας πανω μου όπως όταν ήμουνα μικρούλα στο χωριό !!!!πιστευω θα περασω πιο καλα....μα το Θεο θα ειναι σιγουρα πιο καλα!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Originally posted by Φραουλα
    δηλαδή τι νομίζουμε ότι έχουν οι άλλοι παραπάνω από εμάς; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα χαχα.............!!!!!!!!!!!!γιατί οι άλλοι να είναι οι τυχεροί που ζούνε τη ζωή, κοιμούνται και ξυπνάνε χωρίς ζυγαριές και δείκτες χωρίς εμετούς και λεκάνες χωρίς χάπια και υπόθετα χωρίς άγχος νεύρα και κλάματα; μόλις συνειδητοποίησα την απάντηση-και ηταν πριν από περίπου 3 λεπτά- τα παιξα. καθομαι και χάνω ωρες μερες ΜΗΝΕΣ από τη ζωή μου -την οποία έχω μια ευκαιρια να χαρω- για να εξαρτωμαι από το τίποτα από αερα κοπανιστο. ξεσκιζω το σωμα μου και την ψυχολογια μου για να καταφερω τι; να ειμαι δυστυχισμενη. ειναι γελοιο ρε συ..δεν περιμενω να αγαπησω τον εαυτο μου μεσα σε μια νυχτα γιατί ξερω πως δεν τον αγαπω με τοσα που του εχω κανει. περιμενω όμως να τον λυπηθω να τον χαλαρωσω και ισως λίγο να τον συμπαθησω. οπως δε θα αφηνα καποιον να με δειρει να με βιασει να με πλακωσει στις φαπες ή να με αφησει νηστικη με το ετσι θελω ή να με μπουκώσει με μισο ψυγειο φαγητο δεν θα αφησω και εμενα. εχω μεγαλυτερη δυναμη να αποτρεψω τον εαυτο μου να κανει κατι παρά κάποιον άλλο! ειναι ΓΕΛΟΙΟ ΓΕΛΟΙΟ ΓΕΛΟΙΟ αυτο που κανουμε τελικα. ξερω οτι τα λεω και όλοι συμφωνείτε. όμως οι μισοι απο σας θα πατε να καταναλωσετε 10.000 θερμιδες μεσα σε 10' και οι αλλοι μισοι θα μείνετε άφαγοι να ξεροσταλιάζετε για μερες. με γεια σας με χαρα σασ!!!! εγω πάω βολτα στο μπαρ να δω τους φιλους και τον κοσμο γυρω μου να πιω τιποτα γιατι διψάω να σκεφτώ τι ωραία που θα ειναι αυριο στην παραλία και τι ωραία δουλειά που βρήκαγια το καλοκαιρι στη χαλκιδικη. παω να ξεχασω ποσες θερμιδες έχει το κακαο και ποσες το κασερι και τι μερα ητανε τη μερα που ζυγιστηκα. παω να μιλησω για τον οδηγο του λεωφορειου που μου την επεσε και μαρεσε παω να μιλησω για τον josh hartnett παω να δω τον ουρανο και να νιώσω την καλοκαιρινη δροσια της νύχτας πανω μου όπως όταν ήμουνα μικρούλα στο χωριό !!!!πιστευω θα περασω πιο καλα....μα το Θεο θα ειναι σιγουρα πιο καλα!
    Aντε μπραβο!!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    12
    ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    Originally posted by Φραουλα
    δηλαδή τι νομίζουμε ότι έχουν οι άλλοι παραπάνω από εμάς; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα χαχα.............!!!!!!!!!!!!γιατί οι άλλοι να είναι οι τυχεροί που ζούνε τη ζωή, κοιμούνται και ξυπνάνε χωρίς ζυγαριές και δείκτες χωρίς εμετούς και λεκάνες χωρίς χάπια και υπόθετα χωρίς άγχος νεύρα και κλάματα; μόλις συνειδητοποίησα την απάντηση-και ηταν πριν από περίπου 3 λεπτά- τα παιξα. καθομαι και χάνω ωρες μερες ΜΗΝΕΣ από τη ζωή μου -την οποία έχω μια ευκαιρια να χαρω- για να εξαρτωμαι από το τίποτα από αερα κοπανιστο. ξεσκιζω το σωμα μου και την ψυχολογια μου για να καταφερω τι; να ειμαι δυστυχισμενη. ειναι γελοιο ρε συ..δεν περιμενω να αγαπησω τον εαυτο μου μεσα σε μια νυχτα γιατί ξερω πως δεν τον αγαπω με τοσα που του εχω κανει. περιμενω όμως να τον λυπηθω να τον χαλαρωσω και ισως λίγο να τον συμπαθησω. οπως δε θα αφηνα καποιον να με δειρει να με βιασει να με πλακωσει στις φαπες ή να με αφησει νηστικη με το ετσι θελω ή να με μπουκώσει με μισο ψυγειο φαγητο δεν θα αφησω και εμενα. εχω μεγαλυτερη δυναμη να αποτρεψω τον εαυτο μου να κανει κατι παρά κάποιον άλλο! ειναι ΓΕΛΟΙΟ ΓΕΛΟΙΟ ΓΕΛΟΙΟ αυτο που κανουμε τελικα. ξερω οτι τα λεω και όλοι συμφωνείτε. όμως οι μισοι απο σας θα πατε να καταναλωσετε 10.000 θερμιδες μεσα σε 10' και οι αλλοι μισοι θα μείνετε άφαγοι να ξεροσταλιάζετε για μερες. με γεια σας με χαρα σασ!!!! εγω πάω βολτα στο μπαρ να δω τους φιλους και τον κοσμο γυρω μου να πιω τιποτα γιατι διψάω να σκεφτώ τι ωραία που θα ειναι αυριο στην παραλία και τι ωραία δουλειά που βρήκαγια το καλοκαιρι στη χαλκιδικη. παω να ξεχασω ποσες θερμιδες έχει το κακαο και ποσες το κασερι και τι μερα ητανε τη μερα που ζυγιστηκα. παω να μιλησω για τον οδηγο του λεωφορειου που μου την επεσε και μαρεσε παω να μιλησω για τον josh hartnett παω να δω τον ουρανο και να νιώσω την καλοκαιρινη δροσια της νύχτας πανω μου όπως όταν ήμουνα μικρούλα στο χωριό !!!!πιστευω θα περασω πιο καλα....μα το Θεο θα ειναι σιγουρα πιο καλα!
    mazi soy,ποσο δικιο εχεις!

    ξενυχτω για να βρω την επομενη διαιτα,να καταστρωσω σχεδιο δρασης,
    να δω τι θα κανω να φυγω απο τα 80 κιλα που με στοιχειωνουν .
    τελικα δεν αξιζει, χανω αλλη μια μερα τπο τ ζωη μου,
    δεν ξανασχολουμαι, ξερω ολο ετσι λεω εδω κ 4 μηνες
    αλλα αυτη τη φορα το μηνυμα σου δεν ηταν τυχαιο κ με παρακινησε πολυ.
    σευχαριστω ειλικρινα κ ας μη με ξερεις σαν νεα
    κ δεν ξερεις τι περνω...που να σου εξηγω τωρα,,,
    σημασια εχει οτι με βοηθησεις εν αγνοια σου!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    169
    ρε κοριτσια κ εγω αυτο λεω συνεχεια!
    ειναι καποιες φορες που λεω"και τι πειραζει αν καποιοι ειναι διαφορετικοι?"
    ή "ας περναω καλα κι ας εχω την υγεια μου κι ας ειμαι κ χοντρη"
    ομως πως μπορω να ξεχασω το θεμα των κιλων
    οταν πηγαινω σε μια συναυλια και ακουω να ψυθιριζουν "αμα θες να περνας απο συναυλιες κανε διαιτα ρε π@$%^&στη μ!"
    ή οταν φωναζει καποιος μλκς στο κλαμπ στον διπλανο του με σκοπο να τον ακουσω "ποιες να πη%$@ξω ρε μ%$$κα? αυτες ουτε για σφαλιαρες δεν κανουν!"
    ή οταν πηγαινω για ψωνια με τις φιλες μου και ποτε δεν βρισκω τζιν στο νουμερο μου?κι ακομα κ αν βρω ειμαι χαλια?
    ή οταν καποιος μ$%%κας κανει κακοβουλο σχολιο συγκρισης με καποια φιλη μ σε μια φωτογραφια στο φειςμπουκ?
    ή οταν δεν μπορω να βγαλω μια φωτο με την παρεα μ στην παραλια?
    ή οταν σε μια καινουρια παρεα οι φιλες μου παντα θα βρουν καποιον να τις φλερταρει κ γω θα καθομαι σαν τον κουκο?
    ή οταν ενας πρωην μου ρωτα τον ξαδερφο μου αν παχυνα?'
    ή οταν αυτος που θελω πιο πλ δεν με κοταει καν γτ παχυνα ενω πριν με κοιταζε και με παρακοιταζε?

    γι αυτο σας λεω, ακομα και τελεια να ειναι η ψυχολογια μου, καποια στιγμη στην διαρκεια της ημερας θα πιασει πατο...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    10
    rouli eimai kainourgia ki egw,na mh afhneis na se pairnei katholou apo katw,kai nomizw oti eisai liga kila gia na akous ola auta pou grafeis..kanenas den prepei na ta akouei bebaia alla mou einai duskolo na pistepsw oti o kosmos einai toso sklhros wste na leei auta gia kapoion pou einai 66 kila..kalh sunexeia!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    169
    σε ευχαριστω πανοκατο, ο κοσμος ειδικα τα μ$@%$μενα αγορια στην ηλικια μου, ειναι πολυ πιο σκληρα, δεν σκεφτονται πριν μιλησουν ή ακομα κι αν σκεφτουν θα πουν κτ κυνικο επιτηδες, μηπως και νιωσουν καλυτερα με τον εαυτο τους προσβαλλοντας τους αλλους...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Γιατι ρε μια ζωη το φταιξιμο στους αλλους? Φταινε τα αγορια, οι αντρες και οι εξωγηινοι... Ελεος...
    Τι περιμενεις Ρουλι απο τα 15 χρονα? Πραγματικα τι περιμενεις? Ωριμη σκεψη και τοποθετηση? Παιδια ειναι. Εισαι λαθος που τα παιρνεις στα σοβαρα αυτα.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    10
    rouli 15 eisai?se aytes tis ilikies einai anamenomeno na uparxoun tetoies sumperifores kai anamenomeno einai epishs na ta pairneis kai esu toso prwsopika!!!tha perasoun,xase ta kilakia sou na niwtheis esy ok kai asxolhsou me alla pragmata,mh dineis shmasia

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    169
    κωστα μην τα ριχνεις σε εμενα! μιλησα συγκεκριμενα γι αυτο το θεμα σε σχεση με την εμπειρια μ απο τα 16 μου χρονια οπως ειπες. Ειπα για μ%@%@%@μενα ΑΓΟΡΙΑ στην ηλικια μου, απλα και μονο επειδη κανενα κοριτσι δεν μιλησε ετσι για μενα (μπροστα μου). γι αυτο ειπα για τα αγορια στην ηλικια μου! και ποτε δεν εριξα το φταιξιμο στους αλλους! μιλησα για το ποιος μου χαλασε την ψυχολογια με αυτα τα λογια. γτ οταν εγω ετοιμαζομαι να βγω κ ειμαι μες στην τρελη χαρα, και ακουω καποιο κακοβουλο σχολιο(ειτε απο αγορι ειτε απο κοριτσι) και πεφτω ψυχολογικα δεν θα κατηγορησω εμενα, αλλα αυτους που με εκαναν να νιωθω ετσι την συγκεκριμενη στιγμη! δεν κατηγορησα ποτε κανεναν αντρα/αγορι κτλ για κατι που εφταιξα εγω!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    169
    Originally posted by panokato
    rouli 15 eisai?se aytes tis ilikies einai anamenomeno na uparxoun tetoies sumperifores kai anamenomeno einai epishs na ta pairneis kai esu toso prwsopika!!!tha perasoun,xase ta kilakia sou na niwtheis esy ok kai asxolhsou me alla pragmata,mh dineis shmasia

    ναι πανοκατο στα 16 ειμαι... γι αυτο τα παιρνω τοσο προσωπικα και τοσο βαρια....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Τα ριχνω σε σενα γιατι λαμβανεις τρομερα υποψην οτι ακους. Μετα ειναι μ@%%!!μενο το αγορι που ειπε την αποψη του ή εσυ μπουφος? Εμ τους βριζεις απο πανω, εμ μπαινεις στο τρυπακι που σου δημιουργουνε για τα κιλα. Τι να κανουμε δηλαδη, δεν θα εχουμε τις ιδιες αποψεις, ουτε θα ακουμε αυτα που θελουμε. Βρες τον τροπο να μην σε ακουμπανε ολα αυτα που ακους γυρω σου.
    Και εισαι μολις 66 κιλα!!!!!!!
    Η Φραουλα ξυπνησε και την περιμενει ενα ομορφο καλοκαιρι και μακαρι να συνεχιστει ετσι η ζωη της. Να παιρνουν και αλλοι σειρα σιγα σιγα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    169
    το ξερω,δικιο εχεις..προσπαθω να μην δινω σημασια αλλα παντα φοβαμαι μν ακουσω ξανα τπτ...
    ελπιζω καποια στιγμη να το δω πιο θετικα, οπως την φραουλα ασ πουμε...

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    10
    kala kwsta xalarwse ligo kai su,opws akrivws den exoun oloi tis idies apopseis,etsi kai den antidroun oloi to idio.einai mpoufos epeidh thn peirazoun auta pou akouei?opoiondhpote mporei na ton peiraze h kai na mh niwthei kala twra kai na ta leei.de shmainei oti tha skeftetai olh thn wra auta pou ths lene

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Προσπαθησε το και μην φοβασαι τιποτα. Παντα μα παντα θα ακους διαφορα λογης σχολια. Αν εισαι παχουλη για τα κιλα, αν εισαι αδυνατη για την μυτη σου και παει λεγοντας. Φαυλος κυκλος. Η παρεα σου ειναι αυτη που θα επιλεξεις και θα νοιωθεις καλα. Ολοι οι αλλοι οι ασχετοι, να΄χαμε να λεγαμε και δεν μας ενδιαφερει τι λενε. Να επικεντρωσεις μετα το καλοκαιρι στο σχολειο και στα μαθηματα σου, εκει ειναι τα ζορια.




    υγ. panokato αν μπορεις γραφε στα ελληνικα, ειναι στους κανονες του φορουμ.
    Οταν εξαρταται η ψυχολογια της απο το τι θα ακουσει και τι θα πει ο καθε ασχετος, ε ειναι ολιγον μπουφος. Τι λες? Aντι να τους χαρακτηριζει, μπορει να τους προσπερνα και ολα μελι γαλα. :)

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •