θελω να πιω νερο αλλα...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783

    θελω να πιω νερο αλλα...

    φοβαμαι νανοιξω το ψυγειο!
    εσας σας συμβαινει να εχετε "σχεση" με το ψυγειο κ οταν τρεφεστε σωστα να νιωθετε οτι το..."απατατε"
    νιωθετε οποτε πατε να πιειτε παγωμενο νερακι να σας γνεφει "ελα δωσε μου σημασια αναζητησε τροφη"
    ή μονο εγω εχω τοση φαντασια κ πρεπει να κανω παρεα του φωσκολου?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    407
    Εγωτο παθαινω αυτο και χωρις την προφαση του νερου!!! Αλλες τσιμπαω κατι, αλλες οχι.
    Παντως μια και ειπες νερο, τωρα που πινω το specific cellulite αυτο με τις αμπουλες(θα εχεις διαβασει στο αντιστοιχο τοπικ) πινω 1.5 λιτρο με την αμπουλα μεσα, + 1 λιτρο ακομη.
    Εκειιιιιιι με το ζορι...!!! αχαχαχα, εχω τρελαθει να τρεχω τουαλετα, αλλα ξερω πως κανει καλο..εμφανεστατο!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    μπα δεν διαβαζω σχετικα τοπικ,
    ομως τελικα το πηρα αποφαση κ αποψε οποτε διψουσα επινα ενα τεραστιο ποτηρι νερο
    τελικα δεν ανοιξα το ψυγειο (εχει απεξω βρυσακι)
    κ εχω ενυδατωθει κ τελεια!
    τωρα θα το ανοιξω να γεμισω το ενσωματωμενο κανατακι, ειδαλως αυριο γιοκ παγωμενο νερο
    ευτυχως δεν πειναω αποψε, γενικα 2 μερες τωρα δεν πεινω,
    ή ξεπατωνομαι κ δεν το παιρνω πρεφα ή παει καλα η διαιτα

    prospaθησε λιγουλακι, με τοσο νερο αμα μαζευτεις λιγο διατροφικα θα κανεις θαυματα!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    407
    αμ δεν το ξερω λες?? το εχω ζησει!! καθε βδομαδα στανταρ εχανα 700 γρ. ααααχ...παλιες καλες εποχες.... 38αρα ειμαι, οχι οπως τοτε στα 30 μου...αλλα και παλι, αν τα τηρουσα ολα κατα γραμμα πιστευω πως θα εχανα... αλλα ξερεις τι κοραλακι? μερικες φορες, ειναι οι περιστασεις τετοιες που δε γινεται να μη φας το κακο ...εννοω μια επισκεψη , μια προσκληση..καταλαβαινεις..

    Στο σπιτι μου νουτελα μπαινει ενα μικρο βαζακι οταν πλησιαζει η περιοδος,και γενικα ο,τι γλυκα παιρνω, ειναι αυτη την περιοδο που ειμαι σε αναμονη..

    Ειναι αποφαση σθεναρη..κι εγω δεν το εχω παρει κατακαρδα ακομη...
    Παντα ελεγα πως η αποφαση ειναι το κλειδι!!! Κι ακομη το λεω και το βροντοφωναζω, αλλα καμια φορα, οι παλιορμονες παιζουν ασχημο παιχνιδι...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Δικαιολογίες.... Δικαιολογίες...
    Κοραλάκι μου, ποιος χρειάζεται το νερό σαν πρόφαση για να ορμήσει στο ψυγείο?
    Εμένα τα τρόφιμα μου γνέφουν από τα ντουλάπια μου, από τα ράφια του σούπερ μάρκετ, από παντού! Αν μου καρφωθεί στο μυαλό πχ μία σοκολάτα, δεν θα ησυχάσω αν δεν τη φάω. Μπορεί στο μεταξύ να φάω άπειρες άλλες βλακείες σαν υποκατάστατο, αλλά στο τέλος θα φάω και τη σοκολάτα. Σκοπός είναι να αποβάλουμε αυτά από το μυαλό μας. Χάθηκε ο κόσμος να μας γνέφει ένα σπανακόρυζο?
    Τώρα τελευταία, εδώ και έναν περίπου μήνα, μου κάνουν έντονα νοήματα με τα πτερυγιάκια τους και τις κεραίες τους τα ψάρια και τα θαλασσινά από τις ταβέρνες, από τα ουζερί. Θέλω γλώσσα ψητή με λαδολέμονο, θέλω κουτσομούρες τηγανιτές, θέλω γαρίδες, θέλω, θέλω.... Οτιδήποτε σε φρέσκο ψάρι και θαλασσινό. Αποκλείεται να καθαρίσω ψάρια, οπότε δεν τη γλιτώνω την ταβέρνα. Για κατεψυγμένα δεν το συζητώ. Ποτέ άλλοτε δεν έχω αναζητήσει ψάρι, δεν είναι το φόρτε μου. Απέκτησα εμμονή με τα ψάρια και είναι πολύ παράξενο. Κοιμάμαι και ξυπνάω με αυτή τη σκέψη. ʼρα έχει και χειρότερα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    χαχαχαχα αχ βρε αβα μου μεκανες κ γελασα, ασχημο βραδυ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •