Η ψυχολογια της διαιτας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 31 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 462
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    α να προσθεσω,
    εφαγα καθιστη ολες τις φορες,
    ενιωσα κορεσμο,
    ειχα συγκεντρωθει στο φαγητο!
    επισης να μου δωσω κ συγχαρητηρι απου σημερα ειμαι -400γρ!
    θα μου πειτε με τοσο φαι δεν ειναι δυνατο,
    αλλα κ η κοιλια μου αντι να πεταει εξω εχει μαζευτει.
    νομιζω τελικα οτι οταν τρωμε παρα πολυ κ στεναχωριομαστε δε μμας παχαινει το φαγητο αλλα η υπερμετρη στεναχωρια...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    bad μου καλή, μπράβο σου για την απώλεια , μα πανω απολα μπραβο για τη καλη ψυχολογια !!!
    Εγώ δεν εχω αρχισει τιποτε γιατι εχω πολλα τρεξιματα κ δεν εχω βρει χρονο να διαβασω με την ησυχια μου... τη τριτη φευγω για Κίνα και καταλαβαίνεις... εχθες με πηρε ο υπνος στο καναπε διαβάζοντας...
    θα λειψω 12 μερες... τωρα τι θα φάω εκει δε ξέρω... η μαλλον δε θέλω να το σκεφτομαι ..χιχιχι πιστευω παντως οτι θα χασω βαρος σε αυτες τις διακοπες :P

  3. #18
    Originally posted by badgirl11

    νομιζω τελικα οτι οταν τρωμε παρα πολυ κ στεναχωριομαστε δε μμας παχαινει το φαγητο αλλα η υπερμετρη στεναχωρια...
    Αχ bad μου μεγαλη κουβεντα αυτη που ειπες, κι εγω αρχιζω να πιστευω πως φταιει και η στεναχωρια και οι τυψεις που παχαινουμε...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    forget... ναξερες ποσα κοινα εχουμε!!!!! απιστευτο!!!

  5. #20
    Αληθεια ria μου? Ειναι πολυ παρηγορητικο να ξερεις οτι υπαρχουν ανθρωποι εκει εξω που σε καταλαβαινουν και νιωθουν περιπου οπως κι εσυ.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    ακριβως ιδιο τικερακι.... ιδια κιλα... ιδιο στοχο....
    θα τα καταφερουμε λες?

  7. #22
    Ετσι θελω να πιστευω! Πως θα ερθουν και για μας καλυτερες μερες. Αυτο τουλαχιστον προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    ενα χρονο αυτο προσπαθω... να πεισω τον εαυτο μου....

  9. #24
    Αχ, δεν πειθεται με τιποτα ομως ο ατιμος ε? Μια απ τα ιδια...Μη σου πω και παραπανω απο χρονο, βασικα απο τοτε που εμεινα εγκυος στην κορη μου εχω χασει τον εαυτο μου διατροφικα. Και η κορη μου αυριο γινεται δυο...Bad εσυ μην πτοεισαι απο αυτο, εγω ειμαι κακο παραδειγμα.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    να σου ζησει!!!!!
    μπαντ και στα δικα σου!!!!!
    ο γιος μου ειναι 2,5

  11. #26
    Μανουλα κι εσυ ε? Να το χαιρεσαι το σπορακι σου. Εχω κι ενα αγορακι 4 μηνων, εχει κατι θεματακια με την υγεια του κι αυτο ειναι που με εχει ριξει τοσο.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    σε νιωθω απολυτα... να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!!! κι εμεις εχουμε σοβαρο θεματακι με την υγεια του μικρου....
    τιποτα δεν ειμαι τυχαιο.... αλλα ξερεις κατι? τα παιδια μας μας θελουν ζωντανες κεφατες ομορφες... θελουν κι αυτα να αντλουν δυναμη απο εμας...
    κι εγω νιωθω τοοοοοοσο αδυναμη γμτ

  13. #28
    Το ιδιο αισθανομαι κι εγω... Μερικες φορες χανω καθε ελπιδα και κουραγιο να αντιμετωπισω την καθε μερα, και νιωθω, πως να στο πω, λιγη για τα παιδια μου. Μετα που να μπεις στην ψυχολογια της διαιτας... Περαστικα να ειναι ευχομαι, και μετα θα χασουμε και τα κιλα και ολα θα γινουν.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    η ψυχολογια της διαιτας..... παω να διαβασω
    περαστικα κ αγυριστα κ σε εσας κουκλα μου... ολα θα πανε καλα ναι.... το πιστευω. φιλια και ελπιζω να τα λεμε , με ψυχολογια αισιοδοξη ανεβασμενη και φυσικα διαιτας

  15. #30
    Καλο διαβασμα! εδω θα ειμαστε, να εμψυχωνουμε η μια την αλλη και να μας βαζουμε στη σωστη ψυχολογια...

Page 2 of 31 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •