Bodyscape Χαλανδρι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389

    Bodyscape Χαλανδρι

    Υπαρχει καποιος π ειναι κατοικος Χαλανδριου και εχει παει στο Βodyscape? Ξερετε γενικως απο τιμες και το κυριοτερο αν ο κοσμος που ειναι μεσα σε βοηθαει?

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    ATHENS
    Posts
    82
    λοιπον , ειχα ρωτησει πριν 2 χρονια και μου ειπαν οτι ειναι υποχρωτικο να πληρωσω ετησια συνδρομη ειτε μετρητ ειτε μσω πιστωτικησ καρτασ , εαν θημαμαι καλα γυρω στα 580 ευρω.αυτο κυριωσ με ααποθαρρυνε απο το να γραφτω ...δηλαδη δν μνπορεισ να δοκιμασεισ 1 μηνα να δεισ αν σου ταιριαζει..
    Παντωσ εχει απο ολα και οργανα και προγραμματα και πισινα και εαν θημαμαι καλα μεγαλη.εγω για φετοσ επειδη εκεισε το γυμναστηριο που πηγαινα σκεφτομαι το δαισ,

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    Originally posted by nina11
    λοιπον , ειχα ρωτησει πριν 2 χρονια και μου ειπαν οτι ειναι υποχρωτικο να πληρωσω ετησια συνδρομη ειτε μετρητ ειτε μσω πιστωτικησ καρτασ , εαν θημαμαι καλα γυρω στα 580 ευρω.αυτο κυριωσ με ααποθαρρυνε απο το να γραφτω ...δηλαδη δν μνπορεισ να δοκιμασεισ 1 μηνα να δεισ αν σου ταιριαζει..
    Παντωσ εχει απο ολα και οργανα και προγραμματα και πισινα και εαν θημαμαι καλα μεγαλη.εγω για φετοσ επειδη εκεισε το γυμναστηριο που πηγαινα σκεφτομαι το δαισ,
    +1000000 συμφωνώ απόλυτα ... κι εγώ είχα πάει να ρωτήσω και σκέφτηκα το ίδιο ακριβώς.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    ρε παιδια εμενα δεν μ ειπαν κατι για ετησια συνδρομη μονο... μ ειπαν ενας μηνας 85 ευρω.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    ATHENS
    Posts
    82
    μηπωσ δε σου ειπΑν οτι 85 ευρω το μηνα μεσω πιστωτικησ και με υποχρεωτικο συμβολαιο για 1 χρονο?
    μηπωσ ξερεισ κανενα αλλο καλο γυμναστηριο στο χαλανδρι?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    To New Yorkers διπλα στο γηπεδο. Οχι μ ειπαν 85 ο μηνας και με το χρονιαιο παει 65 ο μηνας

  7. #7
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    ATHENS
    Posts
    82
    α! Τοτε το εχουν αλλαξει.
    πωσ σουφανηκε?
    το nev yorkers to ξερω πανε πολλοι γνωστοι μου.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    E πως να μ φανει! Παλατι! Και η γυμναστρια μ στα Curves μ ειπε οτι οι ταξεις τους ειναι εκπληκτικες... και οτι γενικως αξιζει τα λεφτα του!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    472
    ναι ε??
    εγώ πάντως λέω να το δοκιμάσω ,....
    και να ρωτήσω στα 65 είναι όλα μέσα και η πισίνα ..??
    για τα bodyscape λέω?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    ναι ειναι... αλλα εγω λεω να παω ενα μηνα με 85 να κοψω κινηση... σασα στειλε μ u2u που μενεις/...

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    ATHENS
    Posts
    82
    αμα παντωσ ειναι ετσι αξιζει!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    ναι νινα εχω και το χαρτι που μ τα εχουν γραψει αναλυτικα...

  13. #13
    Εμένα πάντως με ψήνει πολύ το aqua aerobic.. :yes::yes:180 ευρώ το τρίμηνο το έχουν, σχετικά καλά. Πρέπει να ψάξω τα λεωφορεία που περνάν από εκεί μήπως βολεύει κάποιο.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •