120+ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: 120+

  1. #31
    Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    46
    ava οπως το πες!να βλεπεις την κιτσαρια κ τη λαικαντζα να το παιζει γκομενα και να φριττεις.καλα κανει η γυναικα,ποσο μαλλον αν εχει τα φυσικα προσοντα κι ο καθενας μπορει να βαλει ο,τι θελει κι εγω να διασκεδαζω .το θεμα ειναι οτι παρα τη δημοκρατικη και χωραταντζιδικη και καλοπροαιρετη φυση μου, η αισθητικη μου σνομπαρει κατα βαθος,δε μπορω να την ελεξγχω.
    ευχομαι να τα βαλεις ρε αυτα που θες κ να νιωθεις θεα.και να ξερεις οτι θα εισαι διπλα θεα απο μια αλλη με τα ιδια αλλα ανεκαθεν κορμαρα γιατι εσυ βιωνοντας τον πονο της παχυσαρκιας στανταρ θα εισαι κ εσωτερικα θεα.ενας ανιρωπος που εχασε τον ελεγχο,πονεσε και βρηκε τη δυναμη να επανελθει ειναι σοφος κ εκ βαθρων δυνατος με τη βουλα.
    . Όχι γιατί δεν έχεις γούστο ή χρήματα,
    αλλο σημειο φωτια αυτο που λες!να χεις το γουστο να χεις και τα λεφτα και να καθεσαι να τα κοιτας!!!επειδη ειχες καλο στον εγκεφαλο τοσα χρονια!!αχ!στο διαολο αυτες οι καταστασεις.παω γι αλλα.

    Γι' αυτό και σιωπώ και ζητώ μόνο απλά πράγματα, χωρίς περίεργες στάμπες, ντραπέ, αλυσιδάκια, στρασάκια και φρουφρού.
    αβα συμφωνω οτι τα ρουχα για χοντρους ειναι χαλια γι αυτο και γενικως δεν ψωνιζω απο μαγαζια με ρουχα για χοντρους.γι αυτο και δεν εχω πολλα ρουχα γενικως.εννοω που φοραω.γιατι οσα δε φοραω,ρουχα απ τα παλια, εχω ενα σωρο.

    ποτε δε θα φοραγα ρουχα με αλυσιδιτσες η χρυσα ασημενια λογκο κλπ αηδιες.
    αλλα να ξερεις οτι κανεις ενα λαθος οταν λες επιλεγω το σκετο το απλο για να μην κανω μπαμ.τα περιεργα σχεδια στις μπλουζες η τα φλοραλ η καποια εμπριμε μπορουν να ειναι απιστευτα στυλατα και σικ και γλυκα ή εναλλακτικα κομματια.αρκει να σαι τυχερη να τα βρεις σε μεγαλες γραμμες.
    δυστυχως δε μπορω να σου περιγραψω με λογια τι εννοω.αυτο η το βλεπεις η δεν το βλεπεις.και μεσω γραπτου λογου δεν παιζει να το δεις.οπως και πολλες απλες σκετες μπλουζες θα μπορουσαν να ειναι τραγικες και να μη τις φοραγες ουτε να σε πληρωναν.

    θεωρω οτι οσο ειμαι χοντρη αυτα που περιγραφω πανω εξυπηρετουν.γιατι χανεται το βλεμμα μεσα στο σχεδιο ενω με ενα μονοχρωμο απο πανω μεχρι κατω,θες-δε θες δειχνεις ακριβως το σχημα σου και τον ογκο σου.
    εννοειται οτι θα βαλεις μια φλοραλ μπλουζα πχ θα παιξεις μονοχρωμο απο κατω.αλλιως θα σαι καραγκιοζης.και εσυ κι η οποιαδηποτε 50κιλη που θα το φοραγε.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    151
    Καλημερα κοριτσακια της ομαδας!Πως παει η προσπαθεια?Εγω ομολογω πως τις τελευταιες μερες γουρουνιαζω και δεν εχω χασει δραμι.Απο χθες εχω συνελθει παλι.Τι κανετε?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •