το (ψυχολογικό) πρόβλημά μου... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    το χω παρει πιο χαλαρα αλλα ελπιζω σε 2 μηνες το πολύ να χω ξεμπερδέψει!σε ευχαριστω πολύ παντως!

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    268
    900 gr κάτω σήμερα αν και το παράκανα με τα αναψυκτικά χθες.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    268
    καλησπέραα.........!

    ρε παιδιά έχει καμιά σας καμιά συμβουλή? βαρέθηκα να μου λένε όλοι ότι είμαι χοντρή! είμαι η μόνη που ξέρω με 7 κιλά κάτω από το ύψος(1.59) που δε δείχνω κανονική! όσο και να προσέχω, όσο γυμναστική και να κάνω, το σώμα μου μοιάζει να αρνείται πεισματικά να χάσει. και δε θα με πείραζε αν δεν άκουγα ό,τι ακούω! δε μπορώ να πάω σε διαιτολόγο και οι δικοί μου μου πρότειναν από μόνοι τους να πάω σε ινστιτούτο για τοιπκή θεραπεία...βλακεία, αφού έχω παντού:no: και αρνούμαι να μπω σε αυτή τη διαδικασία λες κι έχω 20 κιλά περιττά. κουράστηκα!

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    μηπως εχουν καταλαβει οτι ασχολεισαι υπερβολικα με αυτο και σου κανουν καζουρα?

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    268
    όχι καμια σχέση. αν χασω λίγο θα μου πουν άρχισες να γίνεσαι νορμαλ. ελεος!

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    αυγουστος
    Originally posted by fuxia
    23 χρονών, ύψος 1,62 και κιλά 58. Ίσως κάποιες να γελάσουν ή να θυμώσουν που ασχολούμε με τέτοια νούμερα. Κι όμως νιώθω τέλεια μόνο στα 50-51. Εχω 'λεπτό καλούπι' και φαίνομαι φούσκα σε αυτά τα κιλά. Πριν καν πω εγώ στον εαυτό μου ότι πρέπει να αδυνατίσω, με προλαμβαίνουν όλοι οι άλλοι. ''Δε σου πάει....ψιλοχάλια''.
    σημερα
    Originally posted by fuxia
    καλησπέραα.........!

    ρε παιδιά έχει καμιά σας καμιά συμβουλή? βαρέθηκα να μου λένε όλοι ότι είμαι χοντρή! είμαι η μόνη που ξέρω με 7 κιλά κάτω από το ύψος(1.59) που δε δείχνω κανονική! όσο και να προσέχω, όσο γυμναστική και να κάνω, το σώμα μου μοιάζει να αρνείται πεισματικά να χάσει.
    κοντινες βρε? :P

    σοβαρα τωρα, δε σε προβληματιζει οτι το σωμα σου δεν κατεβαζει κιλα? μηπως σου λεει κατι?
    οτι εισαι εκει που πρεπει ισως?
    ποσο εισαι, 52 κιλα?

    μηπως οι φιλοι σου σε πειραζουν βρε. γιατι να σε λενε χοντρη χωρις να εισαι, μονο για καζουρα θα το εκαναν. βρηκαν το κουμπι σου.

    για την ιστορια, βγαζεις BMI: 19.81 Normal Weight

    εισαι δηλαδη πολυ κοντα στο underweight...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    268
    :/ ντυμένη είμαι κανονική. με μαγιό φαίνεται ότι έχω πολύ λίπος.. και έχω και γεμάτο πρόσωπο! πάντως το θέμα της καζούρας δεν τίθεται καν-καλώς ή κακώς!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •