120+
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32

Thread: 120+

  1. #1
    Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    46

    120+

    ειδα οτι ανοιξατε πολλα αντιστοιχα θεματα και ειπα να ανοιξω κι εγω ενα για εμας τις πολυ βαριες...
    και τα αγορακια 120+ καλοδεχουμενα.
    εγω ξεκινησα σημερα σοβαρα διατροφη και γυμναζομαι καθημερινα εκτος της κυριακης ισως και του σαββατου.μια φορα στους 2 μηνες καθομαι μερικες μερες χωρις γυμναστικη για να ξεκουρααστει το σωμα μου.εχω ηδη 3 μηνες τωρα που γυμναζομαι.και δε θα το σταματησω ποτε οσο με παιρνουν τα ποδια μου.ειναι εθισμος!!!οπως καποτε ημουν εθισμενη στο φαι και το γλυκο ετσι τωρα νιωθω αναγκη για αθληση.
    παιδια δοκιμαστε τη yoga οσοι δεν εχετε κανει ποτε.ειναι απιστευτη η αισθηση.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    14
    γεια σου qwert!

    στα 120 και εγω!

    καλο ξεκίνημα!

    ΥΓ πολυ καλο αυτο με τη γυμναστικη. εγω ξεκιναω αλλα μετα βαριεμαι πολυ γρηγορα. μαλλον δεν εχω βρει ακομη αυτο που μ ταιριαζει.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Θα συμφωνήσω για τη γιόγκα. Τέλειο, η απίστευτη χαλάρωση! Επίσης πολύ καλή γυμναστική είναι το πιλάτες. Γυμνάζεσαι, δε λαχανιάζεις, δεν ιδρώνεις. Παρόλα αυτά, γίνεται δουλειά. Για δοκιμάστε κι αυτό!
    Και μιλάει ένα άτομο, που όταν ακούει για άθληση αρρωσταίνει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    μπραβο παιδια, καλη καθοδο,
    ημουν η πρωτοπορος στα θεματα "κιλα+"
    πολυ χαιρομαι που σας αρεσε η ιδεα.
    ευχομαι σε λιγους μηνες να γραφετε στο 100+!
    κ εγω στο 70+ ουφ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    151
    Βρε παιδια να ρθω κι εγω στην παρεα σας?115,αντε να κατεβουμε!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ντινούλα, βλέπω πάνε τρία κιλάκια! Μπράβο!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    14
    σε ευχαριστούμε bad!! καλη καθοδο και με το καλο στο 70!!!

    ντινουλα βεβαιως να ρθεις στη παρεα μας, αν και σ ριχνω εγω τουλαχιστον καμια εφταρα κιλα!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    151
    Kαλησπερα κοριτσια,πως ειμαστε σημερα?Εγω ετσι κι ετσι..ακομα 115,γκρρρρρ

  9. #9
    Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    46
    Originally posted by ntinoula
    Kαλησπερα κοριτσια,πως ειμαστε σημερα?Εγω ετσι κι ετσι..ακομα 115,γκρρρρρ
    εγω κανω αυστηρα πιστη διατροφη και παω gym απο τη δευτερα,4η μερα δηλαδη σημερα και η ζυγαρια μου σημερα με εδειξε 2,5κιλα κατω.
    απο 130 παρα κατι με εδειξε 127,5!
    παντα κατεβαινουν με μεγαλες ταχυτητες οταν τρωω σωστα και γυμναζομαι,αλλα ποτε δεν κρατουσα...για ην ακριβεια ειναι ρεκορ αυτο το σημερινο το δικο μου,4η μερα χωρις καμια απολυτως παρασπονδια και! ηθικο ακμαιο!!!
    αντε να φυγει η πρωτη βδομαδα,να φυγει η δευτερη...η τριτη...
    να φτασω 100 να παρω ανασα!!!
    μετα δε με φοβαμαι.αν καταφερω και φτασω τα 100 μ αυτον τον τροπο,θα σημαινει οτι ξερω πλεον τον τροπο....κι οτι μπορω να φτασω οσα θελω!!!

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    ATHENS
    Posts
    82
    ενα μεγαααααααααααλο μπραβο qwert!

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    46
    Originally posted by nina11
    ενα μεγαααααααααααλο μπραβο qwert!
    na ksερες ποσο πολυ το εκτιμω και ποσο ενθαρρυντικο ειναι αυτο το ενθουσιωδες μπραβο απο καποιον αγνωστο ανθρωπο!!!
    να ξερες μονο

    ζυγιστηκα το πρωι και ειμαι 127.
    μειον 3 κιλα σε 5 μερες???παιρνω γυρω στις 1450- με 1500 τη μερα και κανω διαδρομο και οργανα στο gym.κ πινω και αρκετο νερο.
    δεν ειναι δυνατον να ειναι λιπος τα 3 κιλα σε 5 μερες παρ ολ αυτα δειχνει μειον 3 σε 5 μερες.


    θελει υπομονη βρε κοριτσια!!!με υπομονη και πιστο προγραμμα δεν ειναι στο χερι του.
    το θεμα ειναι που να τη βρω την υπομονη.
    κι επειδη σ αυτα τα κιλα δε μπορω να λειτουργησω κοινωνικα οπως θα θελα ,ειναι δυσκολες οι μερες.
    αλλα τοσα χρονια πως αντεχα να ειμαι χοντρη κ αρρωστημενα βουλημικη...και περναγαν οι μερες και περναγαν...ετσι θα περασουν οι γαμημενες και τωρα αλλα θα ναι προς το καλυτερο!
    θα τη βρω την υπομονη.-τελος.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    151
    Μπραβο σου qwert,κρατα γερα να κρατηθουμε και μεις να φτασουμε τα ρημαδια τα 100 οπως ειπες.Παντως μπραβο σου που κανεις γυμναστικη εντατικα.Καλο κατεβασμα και του χρονου τετοιο καιρο να ειμαστε κουκλες!(οχι οτι τωρα δεν ειμαστε !!):lol:

  13. #13
    Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    46
    Originally posted by ntinoula
    Μπραβο σου qwert,κρατα γερα να κρατηθουμε και μεις να φτασουμε τα ρημαδια τα 100 οπως ειπες.Παντως μπραβο σου που κανεις γυμναστικη εντατικα.Καλο κατεβασμα και του χρονου τετοιο καιρο να ειμαστε κουκλες!(οχι οτι τωρα δεν ειμαστε !!):lol:
    αυτο που με σκοτωνει ντινουλα ειναι το οτι δε μπορω να ντυθω.
    εχω μεγαλη τρελλα με το ντυσιμο,το στυλ γενικοτερα κ ειμαι κ ειδημων σ αυτο πως να στο πω(στο στυλ που γουσταρω εγω,σε καποιον αλλο ισως δεν αρεσει αλλα τι να κανουμε)και δε μπορω να το εφαρμοσω πανω μου λογω κιλων.
    αχ αντεεεεεεεεεεεεεεεεε να φτασω 100 90 80 70 να τελειωνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    να μπορω να με αναδειξω να αγαλλιασει η ψυχη μου

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    qwert σορρυ που ανακατευομαι αλλα αυτο με τις μερες ειναι οτι πιο σωστό ειπες.ετσι κ αλλιως περνανε που περνανε σκεψου οτι αν εσυ παραλληλα προσπαθείς καποια στιγμή θα φτάσεις τον στόχο σου.κ πιστεψε με περναει γρήγορα ο καιρος κ βδομαδα με τη βδομαδα θα νοιώθεις ολο κ καλύτερα.

  15. #15
    Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    46
    προσπαθω η αμοιρη σ αυτα τα κιλα να δωσω νοτες απο το γουστο κ την αισθητικη μου αλλα ποσο να μπορεσεις οταν εισαι 120+?υπαρχουν μεγαλοι περιορισμοι στα ρουχα κ τα παπουτσια που μπορεις να βαλεις και αρα και στα λοιπα αξεσουαρ.
    το κερατο μου!οταν ημουν 75 και 80 και 90 ενιωθα το ιδιο χοντρη και χειροτερα.αυτο ηταν το λαθος μου.και κανεις απο τους δικους μου δε με βοηθησε ποτε να καταλαβω οτι δεν ημουν.
    και να τα αποτελεσματα.
    δεν πειραζει!!!!!!!!!!!!!!!1κοιταμε μπροστα.
    ο,τι εγινε,εγινε!!!!!!!1 φρεσκα κουλουρια!!!!!!!!!!!!!απο δω και περα πως θα μας αντιμετωπισουμε εχει σημασια.
    εχω γινει τρομερα πιο σοφος κ ωριμος ανθρωπος μετα απο ολη αυτην τηνδεκαετη και κατι ιστορια με τη βουλημια κ το βαρος μου.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •