Για γονεις με ΔΠΤ - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 110 of 110
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    243
    click γεια σου...

    ειμαι νεο μελος αλλα το ποσο με αγγιξε το θεμα σου απο την πρωτη σελιδα δεν φανταζεσαι... βρηκα πολλα κοινα μαλλον για αυτο... καπου αναμεσα στις δικες σου γραμμες βρηκα κομματια και απο μενα...

    Μην λες ομως πως δεν πετυχες τιποτα για καποιους ησουν παραδειγμα μεσα σ αυτους και γω... κι ας μην ημουν τοτε μελος του φορουμ απλα σας διαβαζα κ εσενα και αλλα παιδια και καταφερες και συ και αλλοι να γινεται για μενα ο δρομος οτι καποιοι τα καταφεραν ... και ετσι να ακολουθησω και γω το δικο σας παραδειγμα....

    Οσο για την αγαπη κλικακο μου, η αγαπη ειναι δυσκολο πραγμα... και ακομα δυσκολοτερο να βρεις εκεινον τον ανθρωπο που θα καταλαβει το παρελθον σου, που θα δεχτει και θα ακουσει αυτα που αφησες πισω σου, που θα τολμησει να μπει στην θεση σου και πανω απο ολα που θα ειναι διπλα σου γιατι δεν μπορει να φανταστει την ζωη του, επειδη αγαπα τον ευατο του χωρις εσενα... Θα μου πεις ουτοπικο... ναι, ξερω ειναι... αλλα αυτος που δεν μπορει να δεχτει το παρελθον μας πως θα χτισει μαζι μας το μελλον μας?

    Ειμαστε ανθρωποι και πεφτουμε και σηκονομαστε και ξαναπεφτουμε και ξανασηκονομαστε... Παρε φορα λοιπον κλικακι μου παρε δυναμη απο εσενα και ελα να σηκοθουμε....

    υ.γ: Εσυ και ο Φιλιπαρας εισασταν τα δικα μου παραδειγματα και βαλατε μεγαλα λιθαρακια για να πετυχω και γω το δικο μου θαυμα... και σας ευχαριστω... Για αυτο κλικακο μου σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια και δυναμη ....

    Η ζωη δεν ειναι μια μερα... αν μια μερα δεν ειναι καλη... δεν σημαινει πως την επομενη δεν μπορει να ερθει η ανοιξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    σ'ευχαριστω παρα πολυ για το μηνυμα σου κοριτσι μου
    αποτι βλεπω η πορεια σου ειναι θαυμασια και χαιρομαι παρα πολυ γι'αυτο.
    αληθεια ο φιλιππαρας πού να ειναι? αυτος κι αν ειναι εξαιρετικο παραδειγμα στο φορουμ!!!

    προσπαθω να παρω φορα αληθεια προσπαθω. ενταξει ειμαι θα σηκωθω παλι. και την επομενη φορα θα κοιταξω η επιλογη μου να μην ειναι τοσο κραυγαλεα ακαταλληλη. μεγαλωνω. πρεπει να μεγαλωσω και να με προστατευω γιατι κανεις αλλος δε θα το κανει.

    τα φιλια μου!

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    243
    Να εισαι καλα κλικ....

    Η πορεια ειναι καλη ναι... μα ακομα παλευω με τη διατροφικη μου διαταραχη... επεισοδιακη υπερφαγια... την ελεγχω αρκετα πλεον... αρα ειμαι σε καλο δρομο για να τα διατηρησω τωρα....

    Με τον Φιλιπαρα δεν εχει τυχη να μιλησω δεν ξερω που ειναι... εγινα μελος αφου εχασα τα κιλα μου... καθολη την πορεια μου απλα παρακολουθουσα και υστερα θελησα να πω ενα ευχαριστω και να βοηθησω και γω αν μπορω καποιον αλλο με την σειρα μου... για αυτο σου λεω πως για καποιους αλλους οπως εγω ησασταν το κινητρο να πιστεψω οτι μπορω... Τα καταφεραμε με την διατροφη θα τα καταφερουμε και στα υπολοιπα κλικακι.... Ροδα ειναι και γυριζει... ποναει καμια φορα... ειναι κουραστικο... αλλα γυριζει... επικεντρωνομαστε στα θετικα... και μονο σ αυτα... τα υπολοιπα δεν εχουν ουσια κοριτσακι...

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Εη.... ποσα χρονια περασαν, ποση αθωοτητα τοτε..?
    Για να δω για να δω τι συμβαινει εδω 4 χρονια μετα?:eureka: Εχουμε νεες εντονες παρουσιες? Για τις απουσιες γνωριζω ηδη:crazy:

  5. #110
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    5
    Γεια σου. Σε διαβασα τυχαια...ποσα κοινα.... Πως εισαι πλέον;;;

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •