Online συναντηση...ολων των μελων.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Online συναντηση...ολων των μελων.

    Επειδη ειμαι αρκετα παλιος στο φορουμ...μου λειπουνε μερικα ατομα που μπαινανε παλια και δεν εχουμε νεα τους εδω και παρα πολλους μηνες-χρονια.

    Δεν θελω να αναφερω ονοματα γιατι ειναι πολλοι και δεν θελω να αδικησω κανεναν.

    Επειδη ισως να μπαινουν ως περαστικοι μια φορα το μηνα και εαν για να ριχνουν μια ματια και δεν κανουν καν log-in και φευγουν...να δωσουμε μια ωρα για συναντηση και να βρεθουμε ολοι online τι λετε?

    Μια Κυριακη καλυτερα που ειναι και σχετικα \"νεκρη\" μερα...τωρα βεβαια το καλοκαιρι οχι και τοσο υπαρχουν και οι διακοπες τελοσπαντων....πρεπει να περασουν μερικοι μηνες μιας και καποιοι μπορει να μπαινουν πραγματι πολυ αραια.


    Να προτεινω μια μερα.... 7 Σεπτεμβριου και ωρα 10:00 το βραδυ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Κιπακο μου..για να το δουνε αυτο..πρεπει το θεμα αυτο να ειναι καθημερινα..στα σημερινα μυνηματα..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Σαφως και για αυτο οταν δεν ειμαι online ας το σηκωνει καποιος γραφοντας κατι...εκτος αν ο Νικος μπορει να το κανει stick.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    23
    καλό φίλε μου μ,αρέσει η ιδέα σου τη θα κανουμε ώμος όση είναι μακριά από Αθήνα?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι δεν εννοω φυσικη συναντηση...απλως να βρεθουμε ολοι στο φορουμ και να πουμε τα νεα μας...να κανουμε chat,να διασκεδασουμε αυτα
    Ενα pc με internet,ενα internet cafe στην αναγκη και \"οπου γης και πατρης\".
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    Και γιατί να μην συναντηθούμε και live !!!???
    Δεν είναι κακό ... ))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Πολύ καλή ιδέα κηπάκο !



  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Ωραία ιδέα ! Να γνωρίσω και εγω τους πιο παλιούς !

    Μπορούμε να μπούμε και ολοι στο chat που μπήκαμε την προηγούμενη φορά keep .

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Γεια σου alexloukoumaki,liber,kleiw...ναι kleiw μπορουμε να το κανουμε αυτο...για να δουμε
    Πραγματικα θα ηθελα να μαθω νεα απο μερικους παλιους...απο μερικους που με πρωτοκαλοσωρισαν σε αυτο το φορουμ...απ\'ολους.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Λειτουργεί το chat ?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    http://www.e-psychology.gr/forum/viewthread.php?tid=3182

    Δες το παραπανω νημα liber...αν καταφερουμε και συντονιστουμε μαζευομαστε εκει...


    UPPPPPPPPPP!!!!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Κηπ μου, μόλις μπήκα, με πέταξε - ασχετο -, και μετά έκανα περιήγηση σε όλες τις χώρες του κόσμου... δεν υπάρχει κάτι πιο πρακτικόν ?




  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Up...liber δεν ξερω το βρισκω ικανοποιητικο γιατι φτιαχνεις ενα δωματιο το κοινοποιεις στους αλλους και δεν μπαινουν αγνωστοι συνηθως να λενε τα δικα τους.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    UP
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    up

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •