Πως τα πήγαμε στις διακοπές;;;; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    άσε ρε justify papa , γα...ηκε ο δίας. την πρώτη εβδομάδα το ξέσκισα,κ ρακέτες κ βουτιές κ ήλιος κ κραιπάλες κ χωρός κ τλ τκλ,κ την δεύτερη εβδομάδα στο πρώτο μισό σερνόμουν με γαστρεντερίτιδες κ hangover αλλά συνέχισα κ στο τέλος τις εβδομάδας από εκεί που την έβγαζα με πιλάφια κ φρυγανιές μετά δοκίμασα όλη την κερκυραική κουζίνα κ πως φτιάχνουν κ αυτοί οι μυτόνγκες το μοχίτο. όσο για τους μυτόνγκες έχω να δηλώσω οτι οι κερκυραίοι είναι πολύ ωραία αγόρια κ ας προεξέχει σε όλους(ΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΜΩΣ) ο μύτος.εμένα μου αρέσει.φάτε μάτια ψάρια όμως.πφφφ.το επόμενο καλοκαίρι θα χωρίσω πριν πάω διακοπές(λυσσάρα)
    συγχαρητήρια παπα είμαι σίγουρη οτι κ με το ανάλογο μαύρισμα που θαχεις κάνεις ,συν το σφίξιμο από ρακέτες θα σαι τώρα μια θεά.απίστευτο αποτέλεσμα προσφέρει το μαύρισμα στο κορμί.κεγώ που πάχινα νιώθω σφρυγιλή παρόλα αυτά.εσύ που αδυνάτισες κιόλας θα φυσάς.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    αχ πάπα αρ γιου φρομ χάμο?γιατί εγώ είμαι από πάνω. εσύ μπιζελι? συμβιβάζομαι για μια συνάντηση στη λαρσα εκεί σε μια πλατεία ,για ρακετοτουρνουα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    Athina
    Posts
    345
    Εγώ πάλι βρισκομαι στη μέση..Αθήνα δυστυχώς..οπότε να προτείνω Πλατεία Συνταγματος,κι αντί για τη θάλασσα θα κάνουμε βουτιές στα συντριβάνια, χαχα..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    κ η αθήνα εκεί χαμο είναι.χιχιχιχιχιχ!πλάκα κάνω.εγώ είμαι θεσ/νικη.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    Athina
    Posts
    345
    χαμός πες καλύτερα!Θεσσαλονίκη, τι ωραία και τι ωραίο φαγητό...σλουρπ!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    149
    Originally posted by bouliana
    άσε ρε justify papa , γα...ηκε ο δίας. την πρώτη εβδομάδα το ξέσκισα,κ ρακέτες κ βουτιές κ ήλιος κ κραιπάλες κ χωρός κ τλ τκλ,κ την δεύτερη εβδομάδα στο πρώτο μισό σερνόμουν με γαστρεντερίτιδες κ hangover αλλά συνέχισα κ στο τέλος τις εβδομάδας από εκεί που την έβγαζα με πιλάφια κ φρυγανιές μετά δοκίμασα όλη την κερκυραική κουζίνα κ πως φτιάχνουν κ αυτοί οι μυτόνγκες το μοχίτο. όσο για τους μυτόνγκες έχω να δηλώσω οτι οι κερκυραίοι είναι πολύ ωραία αγόρια κ ας προεξέχει σε όλους(ΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΜΩΣ) ο μύτος.εμένα μου αρέσει.φάτε μάτια ψάρια όμως.πφφφ.το επόμενο καλοκαίρι θα χωρίσω πριν πάω διακοπές(λυσσάρα)
    συγχαρητήρια παπα είμαι σίγουρη οτι κ με το ανάλογο μαύρισμα που θαχεις κάνεις ,συν το σφίξιμο από ρακέτες θα σαι τώρα μια θεά.απίστευτο αποτέλεσμα προσφέρει το μαύρισμα στο κορμί.κεγώ που πάχινα νιώθω σφρυγιλή παρόλα αυτά.εσύ που αδυνάτισες κιόλας θα φυσάς.
    ΧΑΧαχαχαχαΑΧΧΑΑΧΧΧαΧΑχΑΧΑ ΧαχαΧΑχΧΑΧΑααααΑΑΑ!!! και γαμώ τις διακοπές, απ' όλα είχανε :thumbup: Ο μύτος μού αρέσει κι εμένα [λένε και διάφορα σχετικά με τον μύτο αλλά θα κάνω ότι δεν ξέρω]

    Μια μανία σε έχει πιάσει να μου λες για το φοβερό μου μαύρισμα σε όλα τα θρεντς αγνοώντας ότι μου πατάς τον κάλο: μιλάμε αν δεις τον σουρεαλισμό του μαυρίσματός μου και ΤΙ ΚΟΠΟ πρέπει να κάνω για να αποκτήσω αυτό το ντεγκραντέ χάλι επιπέδου ρόμπας, θα καταλάβεις τι εννοώ. Στους ώμους έχω επιτύχει τον σκουρότερο τόνο για τα δικά μου δεδομένα [ξανθομπαμπούρι γαρ] λόγω ρακέτας. Στήθος, λίγο πιο ανοιχτό. Κοιλιά ΑΣΠΡΗ. Μπούτι λίγο πιο σκουρέ. Γάμπα: Από μπροστά κρεμ ντε κακάο, από πίσω γάλα. Πλάτη κοκκινόμαυρη [έγκαυμα], πάνω μέρος πωπού καφετουλί, κάτω ζαχαρουλί. Μπούτι από πίσω, ριγέ με πουά.

    Και μη φανταστείς ότι αδυνάτισα, λίγο πιο άνετα αισθάνομαι τα ρούχα, άντε από 63,8 τελευταία μέτρηση να έχω χάσει μισό με οχτακόσια το πολύ. Σήμερα αδιαθέτησα, αύριο λέω να ζυγιστώ.


    ΥΓ: Εκεί χάμω είμαι ρε γαμώτο! Τόσο μακριά σε έχω; Κατεβαίνεις καθόλου προς τα χάμω; Γιατί αν περιμένεις από μένα...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    xaxaxaxa!καταρχάς έχω να λέω για μαύρισμα γιατί είμαι κεγώ πολύ ασπρουλιάρα κ μαυρίζω έτσι όπως εσύ,αλλά φέτος κατάφερα να μαυρίσω κ είμαι πολύ περήφανη που πρώτη φορά έγινα μελανουράκι (καλά μην φανταστείς τώρα καμιά σοκολατένια απόχρωση ,απλά για ένα ενιαίο κρεμ ντε κακαο. δεν ξέρω αν άξιζε που έπαθα ηλίαση κ τσιρλιπιπι βέβαια. κ μην υποτιμας οτι έχασες κ από πάνω στις διακοπές γιατί είναι μεγάλη υπόθεση και σου αξίζουν πολλά μπράβω.

    ε μπιζελι εγώ που είμαι μόνιμως κάτοικος θεσ/νικης την έχω βαρεθεί. κ όταν έρχομαι αθήνα νιώθω οτι βγήκα επιτέλους απτο καβούκι μου. έχω όμως καιρό ναρθω.ακριβώς ένα χρόνο.κάποτε ερχόμουν πιο συχνά κ γύριζα ιδιαίτερα στον πειραιά,που έπινα τα ούζα μου εκεί,αλλά με πλήγωσαν κ έχω αραιώσει τις επισκέψεις μου(θεσ/νικιοσ μου την έφερε μη νομίζετε οτι κατηγορώ τα αγόρια σας)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    Athina
    Posts
    345
    Originally posted by bouliana

    ε μπιζελι εγώ που είμαι μόνιμως κάτοικος θεσ/νικης την έχω βαρεθεί. κ όταν έρχομαι αθήνα νιώθω οτι βγήκα επιτέλους απτο καβούκι μου. έχω όμως καιρό ναρθω.ακριβώς ένα χρόνο.κάποτε ερχόμουν πιο συχνά κ γύριζα ιδιαίτερα στον πειραιά,που έπινα τα ούζα μου εκεί,αλλά με πλήγωσαν κ έχω αραιώσει τις επισκέψεις μου(θεσ/νικιοσ μου την έφερε μη νομίζετε οτι κατηγορώ τα αγόρια σας)
    Σίγουρα, ό,τι έχεις το βαριέσαι κι ο,τι δεν έχεις μοιάζει πάντα πιο ωραίο..Όσο για τα αγόρια τι Θεσ/κιος τι Αθηναίος μια απτα ίδια είναι..αλλά ο Πειραιάς συνεχίζει να έχει ωραία ούζα οπότε να τον ξαναεπισκεφτείς!Εγώ είχα έρθει πέρσι το χειμώνα στη Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να ξανάρθω σίγουρα φέτος αν τα καταφέρω.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    87
    Ax κορίτσια ζηλεύω με τις ρακέτες, πηρα κι εγώ φέτος για να έχω το αγόρι απασχολημένο, να μην μου βαριέται, αλλα δεν το'χουμε το άθλημα, όλο μπαλάκια κυνηγούσαμε, κι όσο του έλεγα έλα να γίνουμε καλύτεροι τόσο βαριόταν....
    Θέλω κι εγώ ρακέτες...
    κι έτσι για να αθληθώ λιγουλάκι κολυμπουσα περα δωθε, γιατι φοβάμαι και το μεγάλο βάθος!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    lenapapa πάντως στις ρακέτες όσο χειρότερος είσαι τόσο περισσότερο γυμνάζεσαι.!εγώ μια ζωή έχω από 2 μπαλάκια στα χέρια μου,κ δύο ο συμπαίκτης μου,κ όποτε πέφτουν αφήνω τους άλλους να τρέχουν.οπότε με ρακέτες δε γυμνάζομαι μόνο διασκεδάζω.χιχιχιχιχι

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Location
    Athina
    Posts
    345
    Δε χρειάζεται τέχνη στις ρακέτες lena μου, το πιο σημαντικό είναι να το διασκεδάζεις και προσωπικά την περισσότερη ώρα κυνηγάω το μπαλάκι που μόνο στη ρακέτα δε θέλει να πάει το άτιμο.Και όντως ισχύει αυτό που λέει η bouliana, όσο κυνηγάς το μπαλάκι τόσο γυμνάζεσαι.Πολύ καλή ιδέα είναι και το βόλλευ στη θάλασσα, εμείς ειδικά όταν είμαστε μεγάλη παρέα πάντα παίρνουμε και μια μπαλίτσα μαζί μας!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    87
    Originally posted by bouliana
    lenapapa πάντως στις ρακέτες όσο χειρότερος είσαι τόσο περισσότερο γυμνάζεσαι.!εγώ μια ζωή έχω από 2 μπαλάκια στα χέρια μου,κ δύο ο συμπαίκτης μου,κ όποτε πέφτουν αφήνω τους άλλους να τρέχουν.οπότε με ρακέτες δε γυμνάζομαι μόνο διασκεδάζω.χιχιχιχιχι
    αυτό προσπαθούσα να του πω, αλλά βαριόταν...
    να οργανώσουμε τουρνουά κοριτσια!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    κ εμένα ο δικός μου προφασίζεται συνέχεια μια την μυρμηγκιά του ,μια κάποιο πιάσιμο,κτλ κτλ αλλά έχω ένα φίλο που μπορεί να παίζει χωρίς σταματημό κ με όλους,γιατί το χειρότερο πρόβλημα σε μια παρέα είναι οτι ξεκινάνε δύο να παίζουν, ο ένας θα κουραστεί, θα τον αντικαταστήσει κάποιος άλλος κ ούτω κάθε εξής. ο τελευταίος είναι αυτός που παίζει κ λιγότερο πάντα. γιαυτό εγώ πετάγομαι κάπου στη μέση.αφήνω τους εφετζίδες στην αρχή,κ μετά έρχεται η σειρά μου.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Έγινε το θαύμα! Έχασα τρία κιλά!
    Πώς? Με συντροφιά μωρών. Βλέπετε, οι φίλοι μου έχουν δύο παιδάκια, που μόλις καθόμασταν να φάμε ή να πιούμε ή και τα δύο μαζί, άρχιζαν "μαμά νυστάζω, μαμά τσίσα, μαμά δεν ξέρω τι θέλω, μαμά θέλω τις μπάτσες μου", κλπ, κλπ. Επειδή είναι άτομα μετρημένα και δεν ήθελαν τα παιδιά τους να ενοχλούν τους γύρω, τα τρώγαμε και τα πίναμε όλα μισά.
    Γι' αυτό επιστρατεύστε τα παιδιά σας ή αν δεν έχετε, δανειστείτε. Εγώ πάντως ζήτησα από τη φίλη μου να μου "δανείσει" τη δίχρονη κορούλα της. Μακάρι να γινόταν αυτό, θα γινόμουν κορμί στο άψε σβήσε!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    χαχαχα κι εγώ με τα τρία πιτσιρίκια μου κατάφερα και έμεινα σταθερή στο στόχο μου, δηλαδή 65 κιλά ούτε έχασα ούτε πήρα κάτι.
    Τα σταθεροποίησα και τώρα βούρ για τα επόμενα 5 , όποτε θέλουν ας φύγουν, διατροφή και γυμναστικη και θα δώ και το 60 κάποια στιγμή

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •