πανικός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3

Thread: πανικός

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    1

    πανικός

    Εδώ και 4 χρόνια ταλαιπωρούμαι από το άγχος.Πριν 5 μήνες πήγα σε ψυχίατρο και μου έδωσε seroxat.Το τελευταίο χρόνο έχω πάθει σοκ με τα μαλλιά μου.Εχω πάει 6 φορές σε δερματολόγο και παίρνω βιταμίνες.Εχω πυητυιρίδα και δεν φεύγει με τίποτα.Είχα 3 μέρες να λουστω γιατι ήμουν camping και σήμερα που λόυστικα έπεσαν πάνω από 100 τρίχες.Έχω πάθει σοκ...τι να κάνω???

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν μπορω να σου πω κατα ποσο ειναι βασιμοι οι φοβοι σου...θυμαμαι οταν ημουν νεαρος και εβλεπα να μου πεφτουν οι τριχες...ημουν 100% σιγουρος οτι ειχα κατι και οτι θα μεινω φαλακρος...κατι το οποιο τελικα δεν εγινε....δεν εμεινα φαλακρος δηλαδη τωρα το τι με βρηκε ειναι αλλο καπελλο.

    Επισης ειχα φιλους με την ιδια φοβια...οταν ειμασταν νεαροι και κατα περιεργο τροπο απο οσους ηξερα κανεις δεν εκανε φαλακρα!!!!
    Φυσικα μπορει να πεφτω και εξω...αλλα αυτο μπορουν να στο λυσουν μονο οι καταλληλοι γιατροι...ο δερματολογος τι λεει?
    Εχεις κληρονομικοτητα που ειναι κατα σου στην φαλακρα?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Η αλη8εια ειναι οτι με το αγχος πευτουν τα μαλια .Και γωτον τελευταιο καιρο που εχω πολυ αγχος εχω παρατηριση μεγαλη τριχοπτωση στο μαλι μου.Αλλα παλι καλα εχω πυκνα μαλια λετε να μεινω καραφλη?λολ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •