Γεια σας παιδιά
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4

    Γεια σας παιδιά

    Πριν από εννιά μήνες περίπου,είχα ποστάρει εδώ γράφοντας πόσο σιχάθηκα την 11 χρόνων βουλιμία μου κτλ και ήθελα να σας πω ότι από τότε το εφάρμοσα και τέρμα πια.Αυτό που με βοήθησε πολύ ήταν τα ποστ σας που διάβαζα και εκνευρίστηκα πολύ με τη βουλιμία την οποία και προσωποποίησα.Όποτε πήγαινα να ξεφύγω στις αρχες,θυμόμουνα τα ποστ όπου κυριαρχούσε η λέξη κατάθλιψη και έδινα 2 λεπτά στον εαυτό μου να σκεφτεί αυτά που έχετε γράψει και πόσα άτομα θα ήταν ακριβώς στην ίδια θέση με εμένα εκείνη τη στιγμή.Και τσαντιζόμουν που αυτή η βουλιμία μας έκανε ότι ήθελε και μας κατεστρεφε την υγεια.Ήθελα να σας πω να κρατάτε γερά και να μη μασάτε τίποτα(όχι στην κυριολεξία), ακόμα και αν το νούμερο των προσπαθειών ξεπέρασε το 1004234774874189748019.¨).Γράψτε ότι σας στεναχωρεί και σας σπρώχνει προς τα εκεί στα @@ σας και απομακρυνθείτε από τους ανθρώπους που σας στεναχωρούν.Η ζωή ειναι απλή,άι σιχτίρ βουλιμία και αν τολμήσεις και πλησιάσεις θα σε αφήσω ανάπηρη.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    769
    Πολυ παρηγορο το ποστ σου....
    ενα μεγαλο μπραβο!!!!!!!!!!σου αξιζει....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Συγχαρητήρια για την ωραία σου πορεία,αλλά και την πρωτοβουλία σου να μεταφέρεις τα συμπεράσματα από τις εμπειρίες σου σε άλλα άτομα ώστε να βοηθηθούν.Καλή συνέχεια εύχομαι.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4
    Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές,ανταποδίδω και ελπίζω να δώσετε στον εαυτό σας τις κατάλληλες συνθήκες ώστε να αντιμετωπίσετε τη βουλιμία όσο πιο ανώδυνα γίνεται.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •