Τι σκέφτεσαι τώρα; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 387 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 5791
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    ναι τώρα θα πάω για καθαρισμό προσώπου για να με εκδικηθώ που πήρα τρία κιλά.χιχιχι!ε να μην πηγαίνω στη αισθητικό κ κάθε εβδομάδα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by mitsokolo
    Originally posted by zwhtsa
    μαγνητικη?? γιατι ??? μακαρι να πανε ολα καλα!!!

    ευχαριστω πολυ ! το ελπιζω και γω ζωητσα μου.. ταλαιπωρουμαι εδω και ενα μηνα με σωματικες αδυναμιες μουδιασματα στο κεφαλι στα ακρα κλπ.
    ~~~~~~positive vibes~~~~~~~για την συντοπιτισσα!:starhit:

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    mitsokolo χαράς το κουράγιο σου να κάνεις μαγνητική ξέρω οτι είναι πολύ εξαντλητικός για τα νεύρα ο θόρυβος που κάνει το μηχάνιμα.είμαι σίγουρη οτι όλα καλά θαχουν πάει!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    ειναι αυτο ακριβως που χρειαζομουν! χεχε! ευχαριστωωωωωωωωωωωω :grin:

  5. #20
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Πειραιας
    Posts
    74

    Σκέφτομαι...

    ...αν θα παω για περπάτημα σήμερα!!! :yes:

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    184
    ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΕΝΔΩΣΩ ΣΕ ΟΤΙ ΓΛΥΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

  7. #22
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Εγω που τώρα τελευταία εχω σκαλώσει με το θέμα του φαγητού σκέφτομαι οτι αν χάσω κάνα κιλό μπορεί να γίνω και καλύτερος άνθρωπος. Αν μη τι άλλο λιγότερο κομπλεξική, με περισσότερη αυτοπεποίθηση κλπ κλπ κλπ

    Και κάποια άλλη το είπε νωρίτερα: Συνδέουμε σχεδόν τα πάντα με τα κιλά μας ε?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν εισαι καλυτερος ανθρωπος? με βαση ποια στανταρ κριτικαρεις ετσι αυστηρα τον εαυτο σου?πιστευω οτι το κομπλεξ ι το εχει ενας ανθρωπος η οχι.... :eureka:

  9. #24
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Κάποιος έχει ξεκινήσει ένα τοπικ "Γιατί θέλω να χάσω κιλά" και κατόπιν όλοι συμπληρώσαν τα δικά τους, μου φάνηκε πολύ καλό σαν ιδέα. Και πολύ χρήσιμο, φυσικά κάποια απο αυτά που γράφτηκαν ενοχλούν και εμένα στη ζωή μου εφόσον έχω περιττά κιλά. Συνεπώς αν χάσω βάρος θα νιώθω καλύτερα με τον εαυτό μου. Οπότε αμέσως αμέσως κάποια προβλήματα, κόμπλεξ, έννοιες, κολλήματα ή όπως κι αν τα ονομάσω θα πάψουν να υπάρχουν...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    ισως ειναι και δικαιολογιες...

    οσο ημουν 119 κιλα .. ηθελα να χασω .. απο την αλλη επειδη ημουν μονη μου ηθελα να με πλησιασει καποιος, να δει την ζωητσα και οχι την εξωτερικη εμφανιση, ετσι σαμποταρα απο μονη μου τον εαυτο μου,..

    πως ηταν δυνατον αν δεν με αγαπησω εγω πρωτα να με αγαπησει καποιος αλλος?

    το σωμα μου ειχε γινει σκουπιδοντεκες ... φορουσα οτι απλα εβρισκα στο νουμερο μου και δεν με ενοιαζε τπτ..



    τωρα ειμαι σε καλο σταδιο... αρχιζω να με φροντιζω να βαζω κρεμουλες, και οπως λεει και το περιοδικο να ειμαι οπως θα ημουν και αν βρισκομουν σε καποια σχεση..

    βεβαια να μου πειτε και τωρα μονη ειμαι παλι.... χαχαχαα .. αλλα οκ ..... το παλευω που θα παει

  11. #26
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Φυσικά και μπορεί να είναι δικαιολογίες. Δεν είμαι σίγουρη για τίποτα, αλλά κι έτσι να είναι εξακολουθεί να είναι λόγος για να συνεχίσω να προσπαθώ.
    Μου δίνει το κίνητρο όπως και η λίστα που ανέφερα προηγουμένως. Μέχρι πριν 1 μήνα ήμουν σε απόλυτη νιρβάνα, δεν έκανα απολύτως καμία προσπάθεια. Ενω τώρα προσπαθώ λέω να κάνω και μια δική μου λίστα να τη διαβάζω καθημερινά, να μην ξεχνιέμαι και παίρνω αέρα...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    σκεφτομαι οτι τελικα ποναει και το μαζι και οσο και το χωρια...αλλα καλυτερα χωρια

    καιρος να κοιταξω και εγω εμενα...:fake sniffle:

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    να σου πω... κατι .. ολο γκρινιαζω που ειμαι μονη.. θελω να γνωρισω καποιον...
    απο την αλλη μου αρεσει που εχω το χωρο μου, το σπιτακι μου, την ηρεμια μου, βγαινω οποτε θελω, με οποια παρεα θελω, οπου θελω...

    αυτο το πραγμα που βλεπω να ειναι καποια ζευγαρια αυτοκολητα εγω δεν προκειτε να το αντεξω μου φαινεται..

    ισως εχουν δικιο που λενε πως οσο μεγαλωνουμε εχουμε παραξενιες...
    πιστευω πως ουτε για υπν οδεν θα μπορω.... χαχαχα.. εχω συνηθησει να κοιμαμε μονη μου στο κρεβατακι μου!!!!να εχω τις απλες μου ....

    ισως και φταιει και το ζωδιο μου .. γνησιος υδροχοος ... και ζωδιο και ωροσκοπο!!

  14. #29
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Καλά είναι και τα δυο, τα θέλουμε όλα οι άνθρωποι..Τέλειο το να μην έχεις να δώσεις λόγο σε κανέναν αλλά και μια αγκαλιά διαθεσιμη?
    Ελευθερία μέσα στη σχέση! (Σε νορμάλ όρια βέβαια)

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    αυτη η γ@$)!%η αγκαλια μου λειπει ...
    να χωθω στην αγκαλια καποιου που με νοιαζεται και με αγαπαει...το χαιδεμα των μαλιων ...πφφ

Page 2 of 387 FirstFirst 12341252102 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •