Τι σκέφτεσαι τώρα; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 387 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 31 to 45 of 5791
  1. #31
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Όντως είναι καλή η αγκαλιά αρκει να μην τη θεωρούμε δεδομένη όταν είμαστε μέσα σε σχέση...χάνει την αξία της μετά δεν την υπολογίζεις τόσο, ασε που μετά από καιρό δεν ξέρεις αν γίνεται και από συνήθεια....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    εγω ομως την ειχα αυτη την αγκαλια μεχρι πολυ προσφατα και τωρα πλεον ξερω οτι δεν θα την εχω ξανα...

    τη συγκεκριμενη αγκαλια...και θα μου λειψει...πρεπει να φυγει για μεγαλο διαστημα και αποφασισα πως ειναι καλυτερα ετσι

  3. #33
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Κι εγω το ίδιο είχα κάνει παλαιότερα...Σε όλων των ειδων τις σχέσεις φιλίες, έρωτες δεν μπορώ τα μισά πράγματα. Ίσως γι'αυτό συνέχεια κάτι μου λείπει...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    343
    Originally posted by zwhtsa

    ισως και φταιει και το ζωδιο μου .. γνησιος υδροχοος ... και ζωδιο και ωροσκοπο!!
    ....και εγώ υδροχόος είμαι ζωήτσα και προβληματίζομαι...αν όντος εγώ θέλω την ελευθερία μου ή με έκαναν τα ζώδια να το πιστεύω αυτό! Διότι κακά τα ψέματα κανείς δε θέλει να είναι μόνος του!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    κοιτα δεν θελω να ειμαι μονη, νομιζω κανεις δεν το θελει. απλως δεν μου αρεσει να με κατεπιεζουν οπως δεν το κανω ουτε εγω στους αλλους!

    ισως γι αυτο να φαινομαι απομακρη καποιες στιγμες..
    δεν θα σου ζητησω την αγκαλια ας πουμε... ( γι αυτο και σιχαινομαι οταν βλεπω της γυναικες που τριβοντε σαν γατες και κανουν τα ψευτοναζακια..) οταν θελει να με αγκαλιασει θα το κανει... οπως το ιδιο θα κανω και εγω..

    γενικα δεν μου αρεσει να κανω πραγματα που δεν αισθανομαι ουτε να προσποιουμαι ..
    οταν ειμαι χαρουμενη ειμαι χαρουμενη .. και οταν εχω νευριασει με κατι το δειχνω παλι ...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    343
    Σε καταλαβαίνω ούτε εμάνα μ'αρέσουν ζευγάρια που είναι μες τα μέλια και μετά από 1 μήνα δε μιλιούνται...
    τι ηλικία έχεις ζωήτσα?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    27 ειμαι

  8. #38
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Πειραιας
    Posts
    74
    Μόλις έφαγα μια ντομάτα γεμιστή και 4 φέτες ψωμί του τόστ με βούτυρο (μετά το βραδινό!!)

  9. #39
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Το κακό είναι οτι και σε σχέση να είσαι πάλι μπορεί κάποιες φορές να νιώθεις μόνη. ....Αν δεν έχεις σχέση τουλάχιστον το παίρνεις απόφαση και χαίρεσαι τα καλά του να είσαι μόνη!!!! Και δεν είναι λίγα!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    δεν πειραζει.. αυριο ειναι μια καινουρια μερα

  11. #41
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Originally posted by Vallia
    Μόλις έφαγα μια ντομάτα γεμιστή και 4 φέτες ψωμί του τόστ με βούτυρο (μετά το βραδινό!!)
    Ψωμάκι με βούτυρο Ε???? Και είδα και μια διαφήμιση λίγο πρίν....
    Κι αν είναι και ζεστό το ψωμί!!!!

    χθές έφαγα simple burger σαλάτα....θα το πληρώσω με 2 μέρες μόνο σαλάτες!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    343
    χμμμ καλή ηλικία!!!
    Εγώ 23 και όλοι μου λένε ότι πρέπει να βρώ κάποιον κτλ. λες και αμα είμαι με κάποιον θα ολοκληρωθώ σαν άνθρωπος!! Πόσο δίκαιο έχει τελικά η Βανδή με το "Κορίτσι πράμα"!!
    Απο την άλλη είναι και κάποιες γνωστές μου οι οποίες είναι στα μέσα της 3ης δεκαετίας και μου λένε ότι και αυτές όταν ήταν στην ηλικία μας ήταν χαλαρές και σχεδόν αδιάφορες όσον αφορά αυτό το θέμα και στο τέλος κατέληξαν να φτάνουν 40 και να συνειδητοποιούν ότι άφησαν τα χρόνια να περάσουν χωρίς να δράσουν τον καιρό που έπρεπε!! και ότι όσο μεγαλώνουν είναι ακόμα πιο δύσκολο να μοιραστούν τη ζωή τους, την καθημερινότητα τους με κάποιο άλλο άτομο!!! και αφού τα άκουσα αυτά έχω ψιλοφρικάρει διότι όπως πάω μάλλον κάπως έτσι θα καταλήξω...

  13. #43
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Πειραιας
    Posts
    74
    Originally posted by fotini29
    ....θα το πληρώσω με 2 μέρες μόνο σαλάτες!
    αυτό θα κανω κι εγώ fotini, σαλάτες μόνο τις επόμενες 2 μέρες!!! Μια βδομάδα τώρα προσπαθώ να πέσω κάτω από το 100 και δε μπορώ γμτ!!!!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    συμφωνω πως οσο περναν τα χρονια τοσες ιδιοτροπιες εχουμε γιατι συνιθιζουμε να ζουμε μονες..


    δεν μπορω να πω πως ειμαι χαλαρη.. θελω να βρω καποιον.. αλλα εδω ειναι το θεμα.. οχι οποιονδηποτε...

    δεν με καλυπτει να κανω μια σχεση απλα για να εχω διπλα μου καποιον....

    να δω ποτε θα τον βρω αυτον που θα μου κανει το κλικ ... παντως εχουν δικιο .. οσο ειμαστε μικρες κανουμε πιο ευκολα σχεσεις γιατι δεν μας νοιαζουν και πολλα.... απο ενα σημειο και μετα κοιταμε διαφορετικα τα πραγματα...

  15. #45
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    45
    Εγω είμαι αδιάθετη οπότε νομίζω οτι έτσι κι αλλιώς δεν θα έλεπα ιδιαίτερη διαφορά, χωρίς να είμαι και σίγουρη όμως..
    Αλλά δεν θέλω να το γκρινιάζω ευχαριστήθηκα τη χθεσινή αμάρτία και σήμερα + αυριο μόνο σαλάτα....Όλα έχουν ένα τίμημα!

Page 3 of 387 FirstFirst 123451353103 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •