Τι σκέφτεσαι τώρα; - Page 287
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 287 of 387 FirstFirst ... 187237277285286287288289297337 ... LastLast
Results 4,291 to 4,305 of 5791
  1. #4291
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    το χθεσινο φιλι .... απο καποιον που ουτε καν το περιμενα ....
    επιανα κινησεις του που κανω και εγω σε καποιον που ενδιαφερομαι ... αλλα ποτε δεν πιστευα οτι θα μου εκανε ενα τετοιο τυπακι σαν αυτον καμακι ..

    και ξαφνικα εκει που ειπαμε καληνυχτα .. και εγω περιμενα σταυρωτο φιλι στο μαγουλο ... ξαφνικα το πρωτο ηταν μεταξυ στοματος και μαγουλου .. και το αλλο κατευθειαν στο στοχο ... χαχαχαχαχα

    και φευγω απο το μαγαζι ..με μια εκφραση που δεν μπροω να περιγραψω ... η φιλη μου ειχε πεσει κατω απ οτα γελια ...

    χαχαχα ...

    κοτια να δεις ...

  2. #4292
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    χαχαχα

    ναι ετσι γινεται συνηθως

    απο κει που δε το περιμενεις

    καλημερα ζωιτσα!

  3. #4293
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    και μου το ελεγες πριν καποια μυνηματα οτι εκει που δεν το περιμενεις ..

    χαχαχα..


    πρεπει να με ειχε σταμπαρει απο καιρο .. αλλα εγω ολο πηγαινα εκει με τον αλλον που σας εγραφα .. και φαινεται δεν ειχε ευκαιρεια να με προσεγγισει .. και τωρα αυτες τις μερες που πηγαινα μονο με την φιλη μου βρηκε την αφορμη ...

  4. #4294
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    :lol:

    ειδες:tumble:
    ο αντρας που ειναι αντρας και θελει να λεγεται αρσενικος
    αμα σε γουσταρει θα το δειξει και θα το πει
    οπως φανηκε αυτο το παιδι

    τωρα ο αλλος που επαιζε και τα αφηνε ολα μετεωρα,
    δε μου φανηκε ''αντρικια'' σταση αυτη

  5. #4295
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    42
    [quote]Originally posted by konina
    ????ποια ειναι τα τελευταια????

    μηπως εχω χασει επεισοδια όσο λειπω διακοπες??


    Ναι Κonina μου χάνεις επεισόδια χα,χα.ʼντε βρε παιδιά μπείτε να πούμε καμιά κουβέντα!Καλές διακοπές να έχετε όλοι σας και εγώ θα είμαι εδώ να σας περιμένω,κάτι σαν τσατοφύλακας ας πούμε,μιας και έχω 12 χρόνια να πάω διακοπές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:starhit:

  6. #4296
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    42
    Originally posted by zwhtsa
    το χθεσινο φιλι .... απο καποιον που ουτε καν το περιμενα ....
    επιανα κινησεις του που κανω και εγω σε καποιον που ενδιαφερομαι ... αλλα ποτε δεν πιστευα οτι θα μου εκανε ενα τετοιο τυπακι σαν αυτον καμακι ..

    και ξαφνικα εκει που ειπαμε καληνυχτα .. και εγω περιμενα σταυρωτο φιλι στο μαγουλο ... ξαφνικα το πρωτο ηταν μεταξυ στοματος και μαγουλου .. και το αλλο κατευθειαν στο στοχο ... χαχαχαχαχα

    και φευγω απο το μαγαζι ..με μια εκφραση που δεν μπροω να περιγραψω ... η φιλη μου ειχε πεσει κατω απ οτα γελια ...

    χαχαχα ...

    κοτια να δεις ...
    Είδες zwhtsa που σου τα λέγαμε,να το παλικάρι την έκανε την λεβεντιά!Και από εκεί που δεν το περίμενες!Αυτά είναι,ο τύπος είναι large,όχι σαν τον άλλον τον χλεχλέ.

  7. #4297
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Εγω μια φορα που το επιχειρησα παντως εφαγα τετοιο χαστουκι που ακομα κουδουνιζει το κεφαλι μου...

  8. #4298
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    σκεφτομαι αν εκανα καλα που εδωσα το πορτοφολι που βρηκα με τα 1800 ευρω εξω απο μεγαλο σουπερ-μαρκετ στον υπευθυνο η θα επρεπε να το παρω καπου αλλου

    τις καλησπερες μου στο γλυκο μου κουμπαρακι :love:

  9. #4299
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,639
    Originally posted by fae!_prits_
    Εγω μια φορα που το επιχειρησα παντως εφαγα τετοιο χαστουκι που ακομα κουδουνιζει το κεφαλι μου...
    Μην πτοήσε αντράκι μου! κάποιες σπαστικές έτσι έχουν κάνει τους αντρες να φοβούνται να την πέσουν και εμεις αναρωτιώμαστε " μα γιατί δεν μας την πέφτουν πια???" ΝΑ ΓΙΑΤΙ ! εσυ πάντως μην αλλαξεις τακτική συνέχισε και ελπίζω η επόμενη να πιασει στόχο.

  10. #4300
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    εμενα παντως ηταν τοσο ξαφνικο.. που για ωρες μετα δεν ειχα συνηδητοποιησει τι ειχε γινει .... !! :P

    αλλα ειχα χρονια να αισθανθω ετσι! και μου αρεσε ...
    επιτελους καποιος εδειξε πως του αρεσω και δεν δειλιασε να κανει το πρωτο βημα και οτι βγει ...

    βεβαια για να πω και την αμαρτια μου .. μου αρεσε το παιδι .. γι αυτο και δεν αντεδρασα .. αν ηταν καποιος που δεν γουσταρα δεν ξερω πως θα αντιδρουσα ...

  11. #4301
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    109
    Σκέφτομαι ότι μάλλον δεν θα πάω διακοπές από μαλ...α του λογιστή και τα έχω πάρει

  12. #4302
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Αυτή η διακοπή ρεύματος που γίνετε καθημερινά με έχει κουράσει υπερβολικά......

  13. #4303
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Originally posted by mitsokolo
    σκεφτομαι αν εκανα καλα που εδωσα το πορτοφολι που βρηκα με τα 1800 ευρω εξω απο μεγαλο σουπερ-μαρκετ στον υπευθυνο η θα επρεπε να το παρω καπου αλλου

    τις καλησπερες μου στο γλυκο μου κουμπαρακι :love:
    Νομιζω κουμπαρουλα οτι ο υπευθυνος θα πινει μοχιτο ολο το καλοκαιρι στην υγεια σου...

  14. #4304
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    Ααααα μη μου λες τετοια θα παω αυριο εκει να γθνει χαμος! :Ο

  15. #4305
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    ποσο θα ηθελα να αλλαξουν τα πραγματα απο σεμπτεμβρη .. και ξαφνικα να υπαρχουν κ παλι δουλειες..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •