Τι σκέφτεσαι τώρα; - Page 337
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 337 of 387 FirstFirst ... 237287327335336337338339347 ... LastLast
Results 5,041 to 5,055 of 5791
  1. #5041
    Scarllet_D σου εύχομαι πραγματικά καλή επιτυχία! :thumbup:
    Σύντομα θα γίνεις μοντέλο, αλλά να μην ξεχάσεις το φόρουμ!
    Να περνάς να μας χαιρετάς!
    Η επέμβαση αυτή είναι ένα πολύ καλό εργαλείο, που σε συνδυασμό με ισοροπημένη διατροφή και δουλειά με τα ενδότερά σου θέματα, θα σε κάνει να αισθανθείς σαν να έχεις ξαναγεννηθεί! :wink1:

  2. #5042
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    491
    ποσα κιλα εισαι και θες να κανεις επεμβαση? δεν ειναι επικυνδυνη?

  3. #5043
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Χειρουργηθηκε σημερα! Ολες οι επεμβασεις ειναι επικυνδυνες, αφου "επεμβαινουν" στο σωμα και τη φυσιολογικη λειτουργια του.......

  4. #5044
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    ακόμα και την χολή να πας να βγάλεις υπογράφεις για ένα ποσοστό επικινδυνότητας,δεν είναι επικίνδυνη η σληβ γιατί "επεμβαινεις" στο σώμα κ στην φσυιολογική λειτουργία,που αν το καλοσκεφτείς η φυσιολογική λειτουργία παραμένει ίδια καθώς απλά μικραίνουν το στομάχι κόβοντας το ξεχειλωμένο κομμάτι!!!!

  5. #5045
    Καλημέρα!

    Συμφωνώ απόλυτα με το aggeloydaki και με τον Tassos67i !
    Πάλι καλά που έχει προχωρήσει η επιστήμη έτσι!

    Παρόλο που πιστεύω ότι κάποιος πρέπει να εξαντλεί κάθε προσπάθεια πριν φτάσει στο χειρουργείο, αν τελικά το χρειαστεί, πρέπει να το κάνει. Και ευτυχώς υπάρχουν πολύ εξελιγμένες μέθοδοι όπως η sleeve που έχουν σχεδόν μηδαμινές παρενέργειες! (Και όχι όπως ο δακτύλιος που είχε πολύ αρνητικές συνέπειες.)

    Απλά πρέπει να ξέρουμε ότι οι επεμβάσεις αυτές δεν είναι μαγικό χάπι. Όταν τις κάνουμε, πάλι πρέπει να προσέχουμε την διατροφή μας και να βελτιώνουμε την ψυχολογία μας. Απλά με την επέμβαση όλα αυτά παίρνουν ένα γερό boost-άρισμα και σε βοηθούν πολύ να αλλάξεις την ζωή σου. Αν κάποιος τα γνωρίζει όλα αυτά και είναι συνειδητοποιημένος, τότε μόνο καλό μπορεί να του κάνει μια τέτοια επέμβαση.

    Από εκεί και πέρα, θεωρώ αδιανόητο κάποιοι αφ' υψηλού να κατακρίνουν αυτές τις επεμβάσεις που έχουν σώσει άπειρο κόσμο μέχρι σήμερα. Είναι σαν να έχει κάποιος 7 μέρες συνεχόμενο υψηλό πυρετό και να είναι άρρωστος και πολύ καταβεβλημένος, να παίρνει αντιβίωση για να γίνει καλά, και κάποιος που ακολουθεί ομοιοπαθητική στη ζωή του να του λέει: "Η αντιβίωση είναι καταστροφική και επεμβαίνει στην φυσιολογική λειτουργία του οργανισμού".

  6. #5046
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Καλησπερα! Σκαρλετακι καποιο νεο? ευχομαι να εισαι καλα :blush:

  7. #5047
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    243
    Σκεφτομαι οτι αρχισα ασχημα τη μερα μου (εκτος απο τα κλασικα γαλα+κορν φλεικς) με 1/2 σοκολατα break λευκη με σταφιδες και ξηρους καρπους+1 σοκολατενιο μελομακαρονο
    Ελπιζω να προλαβω να παω για περπατημα πριν τη δουλεια...
    Θα το χασω μεσα στις γιορτες και κριμα στην προσπαθεια μου...

  8. #5048
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Παίδες βγήκα απο το νοσοκομείο. Δυσκολες οι πρώτες μέρες καθως μέχρι και τα παυσίπονα μου προκαλούσαν εμετούς....κάνω όσο γίνεται υπομονη και περιμένω τις καλύτερες μέρες να έρθουν!

  9. #5049
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    :love: :love: :love: συντομα θα εισαι καλα κουκλα μου! Να προσεχεις, σε σκεφτομαι πολυ πολυ!

  10. #5050
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Originally posted by sarah1989
    Σκεφτομαι οτι αρχισα ασχημα τη μερα μου (εκτος απο τα κλασικα γαλα+κορν φλεικς) με 1/2 σοκολατα break λευκη με σταφιδες και ξηρους καρπους+1 σοκολατενιο μελομακαρονο
    Ελπιζω να προλαβω να παω για περπατημα πριν τη δουλεια...
    Θα το χασω μεσα στις γιορτες και κριμα στην προσπαθεια μου...
    κι γω σημερα νιωθω να χανω τον ελεγχο, μου στραβωσαν ολα και δε μπορεσα να φαω αυτα που ειχα προγραμματισει. Κατεληξα σε ντελιβερι. Νομιζω αν κοντρολαρω το βραδυνο και δε μεινω νηστικη θα πανε ολα καλα, κι αυριο καλυτερα. Ειναι αυτη η σιχαμενη δευτερη μερα της επαναφορας που ποτε δεν επανερχομαι και τη φοβαμαι πολυ

  11. #5051
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Σε ευχαριστώ πολύ Τζουτζούκα ^_^

  12. #5052
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    :love: πρεπει να φυγω, οι σκεψεις μου μαζι σου!

  13. #5053
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Να σαι καλα! Πολυ με συγκινεις

  14. #5054
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    243
    αντε, καλη αναρρωση!!!

  15. #5055
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά
    Προσπαθώ να έχω υπομονή! ξερω πως ειναι απαραίτητο συστατικό για την επιτυχία!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •