Τι σκέφτεσαι τώρα; - Page 377
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 377 of 387 FirstFirst ... 277327367375376377378379 ... LastLast
Results 5,641 to 5,655 of 5791
  1. #5641
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Το οτι εχεις την οικογενεια σου στο πλευρο σου ειναι το παν. Οσο για τις παρεες κλπ, αφου δεν τους εμπιστευεσαι ακομα μην εκθετεις οσα νιωθεις, θα εισαι ανησυχη μηπως μαθευτει.

  2. #5642
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Μμμ σκέφτομαι ότι. .. αν δεν κάνω κάτι εγώ για μένα κάνεις δε θα κάνει ως γνωστόν. Καιρός να κοιτάξω και το βάρος μου λίγο. . Έπιασε ταβάνι πάλι

  3. #5643
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Αυτός είναι ένας δρόμος που τον διανύουμε μόνοι και μόνες.... Δεν είναι εύκολος, αλλά υπάρχουν φορές που είναι ωραίος και μας ικανοποιεί και άλλες που είναι απαραίτητος.. Τώρα που μπορούμε ακόμα μόνες μας πρέπει να το παλέψουμε!!

  4. #5644
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Συμφωνώ, απορώ πραγματικα αλλα δεν θελω να εκφραστώ...

  5. #5645
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗ ΜΕΡΑ <3

  6. #5646
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Δεν νομιζω οτι ειναι αστείο, γιατι υπαρχουν τέτοιοι ανθρωποι, υπαρχουν κάποιοι που θέλουν αποκλειστικά ανορεξικές κοπέλες κ κάποιοι που θέλουν επίσης αποκλειστικά παχύσαρκος κοπέλες. Θεωρώ οτι ειναι εξίσου προβληματική αυτη η κατασταση. Εμενα προσωπικά μου προκαλεί εντύπωση το γεγονός οτι αυτες οι απόψεις δεν εκφράζονται απο ενα 20 χρονο αλλα απο ώριμους ανθρωπους, αυτη η ρηχότητα πρωτα πλήττει εμάς, δεν βρίσκουμε το ταίρι μας γιατι δεν υπαρχει με τετοιες προδιαγραφές.

  7. #5647
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    μα για αυτο αν δεις την απαντηση μου σε αυτον, ειπα δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω να τα παρω η να γελασω. Και επελεξα το τελευταιο. Εγω τετοιους ανθρωπους μονο τους λυπαμαι. Αν δεν ειναι τρολλαρισμα ειδικα, θα του αξιζε να ακουσει πολλα. Επιβεβαιωνεται οτι αυτη ειναι η κοινωνια μας, συνεχως ο ρατσισμος, η ρηχοτητα που λες και εσυ και η δηθενια. Και πως νομιζεις οτι τα νεα παιδια εχουν τοσα κομπλεξ? Οχι απλα επειδη βλεπουν τις πιο αδυνατες αλλα και επειδη ακουνε κριτικες, και απο τους μεγαλους, η κυριως απο τους μεγαλους. Πως μερικες κοπελες καταληγουν στην ανορεξια. Εγω εχω μια γνωστη που οι δικοι της την εκαναν σκουπιδι που ηταν μια ζωη νοσογονα παχυσαρκη και τωρα εχει παει στο αλλο ακρο και την επιβραβευουν. Τι περιμενουμε. Και τι νομιζεις σημαινει ωριμοτητα; Καμια σχεση με την ηλικια δεν εχει, δυστυχως για καποιους, ευτυχως για αλλους...

  8. #5648
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Πολυ ασχοληθήκαμε με το θεμα... Οι υπεύθυνοι του φορουμ θεωρώ θα κανουν αυτο που κρίνουν πως ειναι σωστό.

  9. #5649
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Nαι δεν ξανασχολιαζω αλλο. Αλλα τα ειπα ωραια εεεε ?

  10. #5650
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Κακώς ενοχλήθηκες τοσο, δεν νομιζω οτι ενδιαφερει κανεναν η καμια το αν θα εχει την αποδοχή του οποιου........ Όσες τις ενδιαφερει, καλα να πάθουν!

  11. #5651
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Δεν με ενδιαφερει το αν θα απερριπτε εμενα προσωπικα με ενοχλει γιατι η συμπεριφορα αυτη δειχνει ελλειψη σεβασμου προς ολους μας εδω μεσα. Και οχι απλα ελλειψη σεβασμου, αλλα εμμεσα προβαλλε αποψεις τις οποιες κοιταμε, η τουλαχιστον αν δεν κοιταμε ολοι θα επρεπε να κοιταμε ολοι, να προσπαθουμε να τις αντικρουουμε. Καποιος εν τελει, επρεπε, κατι να πει. Και ο καθενας εχει τον δικο του τροπο

  12. #5652
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Εγω θεωρώ οτι το γεγονός οτι το έγραψε στο θεμα της ανορεξίας δειχνει τον σκοπό του.. Αυτο κ τιποτε αλλο!! Purple τι γυμναστικη κανεις;

  13. #5653
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Εγω θεωρώ οτι το γεγονός οτι το έγραψε στο θεμα της ανορεξίας δειχνει τον σκοπό του.. Αυτο κ τιποτε αλλο!! Purple τι γυμναστικη κανεις;

  14. #5654
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Δεν εχει σημασια το λημμα της ανορεξιας. Γιατι και παλι ο σκοπος της υπαρξης του ειναι για τα ατομα που πασχουν απο ενα διατροφικο προβλημα. Ειναι τοσο ασχετο το ''προβλημα'' ο θεος να το κανει του ανθρωπου αυτου, δεν ειναι ο καταλληλος χωρος εδω, ειναι τραγελαφικο να γραφει εδω και να γινεται και λογικη συζητηση επι τουτου. Και οπως λεει ο Τασος, εδω δεν εχει πεσει delete, καποιος επρεπε να του μιλησει λιγο πιο αποτομα.
    Εχω κατεβασει προγραμμα ενδυναμωσης απο το internet , δεν το κανω ολοκληρο ακομα αλλα εχω βελτιωσει το χρονο μου. Ειναι 28 λεπτα προβλεπομενο, ξεκινησα απο 4, πηγα 7, πηγα 14, τωρα φτανω στα 21 λεπτα για τα ποδια και στα 28 για τα χερια και την πλατη. Λεγεται bikini body guide. Το παω αργα, αλλα βλεπω αλλαγη και στη μυικη μου μαζα και στη δυναμη κ στην αντοχη μου

  15. #5655
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    E ναι, ακριβως. Και οταν βλεπεις οτι το delete δεν επερχεται καν, εγω π ειμαι στην ηλικια των 20 θα μιλησω, οχι για να κανω συζητηση, αλλα για να τα εχω καλα με τον εαυτο μου, οτι τουλαχιστον με εναν τροπο προσπαθησα να βαλω καποιον στη θεση του. Αν δεν καταλαβαινει αυτος, δικο του προβλημα. Ξερω οτι εαν ημουν μεγαλυτερη ισως να μιλουσα διαφορετικα. Δεν θελω να παρεξηγηθει ο τροπος μου απο τα υπολοιπα μελη.. Θελω να πιστευω οτι καταλαβαινετε

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •