Τι σκέφτεσαι τώρα; - Page 376
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 376 of 387 FirstFirst ... 276326366374375376377378386 ... LastLast
Results 5,626 to 5,640 of 5791
  1. #5626
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Originally posted by ailouros
    Πώς στο καλό να το πάρω απόφαση; τι χρειάζομαι;

    :sniffle:
    τι θελεις να παρεις αποφαση? Κινητρο.
    Κατι που θα σε σπρωξει να κανεις ενα βηματακι προς αυτο που θες, κατι που δε θα σε απογοητευσει αν ολοι σε αφησουν. Κατι που θα ειναι για σενα. Ενα κινητρο λοιπον απο τον εαυτο σου για τον εαυτο σου. Λιγη αγαπη αρκει. Για ολα. Αγαπησε εσενα. Ολα τα αλλα θα ερθουν. Αγαπησε σε οπως εισαι.

  2. #5627
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    :sniffle: συγκινήθηκα.
    σε ευχαριστώ!

    είστε υπέροχη παρέα εδώ :love:

  3. #5628
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    <3 <3 <3 κι εγω συγκινηθηκα μωρε σημερα εδω και στο διπλα θεμα με την περπλ!
    Τελικα εσυ εισαι αντρας παιδι μου η κοπελα? Αιλουρος λεει και μπερδευομαι, ειδα διπλα σε ειπαν αιλουριτα?

  4. #5629
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    χαχαχαχαχαχαχα :bigsmile:

    είμαι κορίτσι η αιλουρίτα :love:
    χαχαχα απλά έχω αδυναμία στα γατουλάκια και γενικά στα ζώα και στη φύση!

    πραγματικά απολαμβάνω την παρέα σας εδώ! Αισθάνομαι ο,τι υπάρχουν πράγματι άνθρωποι με ψυχή και συναισθήματα
    που ο καθένας έχει τον δικό του δύσκολο δρόμο να διανύσει αλλά και ο ένας να σπρώχνει τον άλλον μπροστά στον στόχο του.

  5. #5630
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Originally posted by ailouros
    χαχαχαχαχαχαχα :bigsmile:

    είμαι κορίτσι η αιλουρίτα :love:
    χαχαχα απλά έχω αδυναμία στα γατουλάκια και γενικά στα ζώα και στη φύση!

    πραγματικά απολαμβάνω την παρέα σας εδώ! Αισθάνομαι ο,τι υπάρχουν πράγματι άνθρωποι με ψυχή και συναισθήματα
    που ο καθένας έχει τον δικό του δύσκολο δρόμο να διανύσει αλλά και ο ένας να σπρώχνει τον άλλον μπροστά στον στόχο του.
    :thumbup::thumbup:
    μια χαρα, κι εγω τα αγαπω πολυ, σε σημειο που δεν τα τρωω, κανενα ζωο η ζωικο παραγωγο, ουτε τα φοραω, ουτε τα πειραζω κτλ κτλ αλλα δεν ειμαι ο τυπος που θα τα εχω σπιτι κτλ
    Θελω το καλο τους αλλα δεν τα θελω και πανω μου χεχε
    Μερικοι νομιζουν αμα εισαι βιγκαν οτι εισαι ξερεις αυτοκολλητος με τα ζωακια, ε καμμια σχεση δεν ειμαστε ετσι ολοι!
    Ειδικα με τις γατες εχω ενα θεμα γιατι αμα απολαμβανουν τα χαδια μου χωνουν τα νυχακια τους στα ποδαρακια μου και πιανω τα συννεφα, ετσι αποφευγω τις στενες επαφες, συν οτι με τρελαινουν οι τριχες χαχαχαχ

  6. #5631
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Αιλουρε αφου αγαπας τοσο τη φυση και τα ζωα ριξε μια ματια εδω αν θες (αν δε γνωριζεις τον ορισμο)
    φιλια
    https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91...B3%CE%AF%CE%B1

  7. #5632
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    χαχαχαχα αυτό που χαιδεύεις τις γάτες και ξαφνικά σου κάνουν επίθεση το έχουν όλες!!
    και οι δικές μου τέτοια κάνουν :P
    ευχαριστώ MissButterfly!

  8. #5633
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Σκεφτομαι οτι η ζωη ειναι εκει εξω, εδω και τωρα και εγω ειμαι προσκολλημένη στο παρελθον, αρνουμενη να προχωρήσω επειδη, για πρωτη φορα στη ζωη μου,φοβαμαι την εξελιξη...

  9. #5634
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Δεν χρειάζεται να σκεφτόμαστε και πολύ το μέλλον... Αρκεί να σκεφτόμαστε το σήμερα, όλοι ανησυχούμε.. Αλλά δεν βγαινει κάπου αυτό.

  10. #5635
    Junior Member
    Join Date
    May 2016
    Posts
    19
    Καλησπέρα,
    σκέφτομαι ότι θα ήθελα όλοι οι φίλοι μου και εγώ να ξαναβρούμε τα χαμογελά μας και τη ξενοιασιά μας. Είμαι ένας άνθρωπος που χαμογελάει και γελάει όλη την ώρα όχι γιατί είμαι χαζοχαρούμενη αλλά γιατί θέλω να βγάζω θετική ενέργεια στους άλλους και να τους φτιάχνω το κέφι. Εδώ και ένα μήνα όχι μόνο δεν χαμογελάω αλλά περνάω τρελή κατάθλιψη. Αγωνιώ για τη δουλειά μου ,για το μέλλον μου γενικά, έχω χάσει τα κινητρά μου για οτιδήποτε. Απορώ πως συνεχίζω και κάνω δίαιτα. Όλοι ανησυχούν για μένα γιατί δεν με έχουν ξαναδεί έτσι αλλά τίποτα κενό....... Δεν μπορώ να σας το περιγράψω... Συγνώμη αν σας στεναχώρησα και σας χάλασα το κέφι.

  11. #5636
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Μελενια μου πιστευεις οτι υπαρχει καποιος που δεν αγωνια για την δουλεια κ το μελλον του; κανενας.. αλλα αγωνιζομαστε κ αισιοδοξουμε.

  12. #5637
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    Dulcinea, μπορείς να πιάσεις έναν έναν κάθε φορά να πείς αυτά που αισθάνεσαι.
    ή βρές ένα άτομο, μέσα απο την παρέα σου να το πείς.. δεν νομίζω να σε αφήσουν έτσι!

    κάντο απλά για τον εαυτό σου, βγάλ'το απο μέσα σου!

  13. #5638
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Δεν ειμαι σκουπιδοτενεκες :grind:

  14. #5639
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Originally posted by Tassos67i
    Originally posted by Μελένια42
    ..Εδώ και ένα μήνα όχι μόνο δεν χαμογελάω αλλά περνάω τρελή κατάθλιψη. Αγωνιώ για τη δουλειά μου ,για το μέλλον μου γενικά, έχω χάσει τα κινητρά μου για οτιδήποτε. Απορώ πως συνεχίζω και κάνω δίαιτα...
    Αν σε παρηγορεί, δεν είσαι το μόνο άτομο που νοιώθει έτσι και μάλιστα για παρόμοιους λόγους.
    Εγώ είμαι έτσι από το 2010.
    Και το τελευταίο τρίμηνο έχω πάρει τον κατήφορο και σωματικά. Έκανα ένα κατεβατό εξετάσεις κι κάποιες πολύ εξειδικευμένες για να καταλήξω ότι το υπόβαθρο είναι καθαρά ψυχολογικό.
    Τουλάχιστον σε εμένα φαΐ και συναίσθημα ευτυχώς έχουν πάρει διαζύγιο.
    μαζι σας, με τη διαφορα οτι σεμενα φαι και συναισθημα (ακομα) πανε μαζι καποιες φορες.
    Επισης εχω οντως καταθλιψη. Κλινικη καταθλιψη. παρολ΄'αυτα την αντιμετωπιζω και χαμογελαω και συνεχιζω. Και οταν μπορω κανω και διαιτα. Βοηθα πολυ στη διαθεση. Και το αναποδο.

    Το '10 ηταν απιστευτη χρονια αλλαξαν ολα...

  15. #5640
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    Dulcinea το έχεις συζητήσει με την μητέρα σου σοβαρα;

    έχεις ζητήσει την βοήθειά της; πιστεύω είναι ο μόνος άνθρωπος που σίγουρα δεν θα πάει να σε κοτσομπολέψει αλλού, ούτε να ρουφιανέψει.

    Σίγουρα θα νιώθει υπεύθυνη για σένα και δεν θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο.

    εμένα η μητέρα μου είναι πλέον η καλήτερη φίλη γιατί δεν έχει λόγο να τα πεί και πουθενά αλλού.

    MissButterfly, έχεις τα όμορφα χρωματιστά φτεράκια σου, μη το ξεχνάς.. μπορείς να πετάξεις μπροστά!
    ό,τι έγινε το '10 δεν έχει σημασία πιά.. έχει γίνει παρελθόν.

    είχα και εγώ κατάθλιψη παλιά.. και μεγάλη προσκόλληση στο παρελθόν..

    για να το ξεπεράσω, με βοήθισε η ζωγραφική.. ότι μισούσα,ότι με στεναχωρούσε το έβγαζα εκεί μέχρι που μου βγήκε και σε καλό.

    δοκίμασέ το και ας μην το έχεις, ούτε εγώ το είχα.. δοκίμασε πράγματα για να διασκεδάσεις λίγο την πεταλουδοψυχούλα σου :love::love:

    σας στέλνω αγαπουλίνια και φιλάκια και αγκαλιές! :roll:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •