Τι σκέφτεσαι τώρα; - Page 379
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 379 of 387 FirstFirst ... 279329369377378379380381 ... LastLast
Results 5,671 to 5,685 of 5791
  1. #5671
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Σκεφτομαι ποσο ομορφο ειναι να συμβουλευουμε/υποστηριζουμε ο ενας τον αλλον κι εδω και στη ζωη μας γενικοτερα.

    Μονο με θετικη σκεψη και αγαπη στο συνανθρωπο ομορφαινει η ζωη και η καθημερινοτητα και αγαλιαζουν οι ψυχες!

    Καλημερα παιζακιαααααα!!!!! Have a beautiful day <3

  2. #5672
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Αυριο Δευτερα... πρωινο ξυπνημα κ δουλεια, ελπιζω να μην αργησει το σκ!!

  3. #5673
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Αφρατουλινι ειπες μεγαλη κουβεντα. Να εχουμε εμεις αγαπη να προσφερουμε και να δεχομαστε αρνητικα σχολια βλεμματα η ρατσισμο η υπεροπτικεα συμπεριφορες ανεξαρτήτως του ποσα κιλα εχουμε. Και μετα η παγιδα ειναι να γινουμε και εμεις ετσι. Γιατι κακα τα ψεματα οταν ο σλλος εχει κακια εσυ δεν θα του δειξεις αγαπη, αλλα χωρις να το θελεις γινεσαι ψυχρος. Καπως ετσι εχει γινει η κοινωνια μας και αν ολοι καταλαβαιναν οτι η αγαπη ειναι το κλειδι στα παντα, θα ημασταν αλλιως, και σαν ανθρωποι και σαν χωρα, σε ολα τα επιπεδα!!! I totally agree with you❤

  4. #5674
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    purple μου συμφωνω! Οσο για τα σχολια...σιγουρα δεν γινομαι επιθετικη ή εχθρικη οταν μου τα λενε, προσπαθω να ειμαι νορμαλ . Τωρα το τι περναει στο ντουκου και το τι με πληγωνει, ειναι αλλο πακετο...

  5. #5675
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    σκευτομαι που αλλου να στειλω βιογραφικό ! :P

  6. #5676
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Μα αυτο λεω, και επιθετικος να μην γινεσαι, που ισως καποιες φορες μπορει να γινουμε, δεν το αποκλειω, σου δημιουργουν μια ψυχρα απεναντι τους οι ''καλοθελητες'' οπως τους ειπαμε πριν. Και αρα το νοημα της αγαπης χανεται. Και παει καπως ντομινο και ολοι μας εχουμε παραπονα απο τους αλλους και γενικα, χανουμε τον δρομο της αγαπης. Ξερω, ειμαι πολυ ονειροπολα και ιδεαλιστρια ας το πω, ονειρευομαι το ανεφικτο, αλλα ξερεις τι, αν ο καθενας κοιτουσε τα δικα του θεματα και στοχευε στην αυτοβελτιωση του, θα ημασταν ολοι καλυτερα. Γιατι εμεις θελουμε να χασουμε κιλα, και πολλες φορες πεφτουμε στην παγιδα να μην το θελουμε 100% για τον εαυτο μας αλλα και για τους αλλους, για εκεινους που μας κατακρινουν, για εκεινους που αποθεωνουν τα προτυπα...Και αυτο ισχυει σε πολλα επιπεδα, απο τις επιδοσεις στο σχολειο, μεχρι το ποσο θα δουλεψει καποιος για να βγαλει λεφτα, μεχρι το ποιον θα παντρευτει, ολα τα ματια του κοσμου.. Πιανω πολλα θεματα, αλλα κοιτα να δεις πως συνδεονται ολα. Ολα ειναι μερος γενικοτερων προβληματων γυρω μας!

  7. #5677
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    ετσι ειναι!!! Δεν εισαι ονειροπολα. Πραγματικα η αγαπη ειναι το μονο πραγμα για το οποιο αξιζει να ζουμε . Μονο αυτη πρεπει να επιδιωκουμε. Αυτοβελτιωση, αγαπη προς τον συνανθρωπο και να εκτιμουμε καθε μας ημερα σε αυτον τον πλανητη!

  8. #5678
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Σκεψου ποσο ωραιο ειναι το φθινοπωρο <3 φουτερακια, μακρια παντελονια, ζεστα παπουτσια, κασκολακια (νταξει αυτα λιγο πιο μετα) κανενα μπουφανακι, σκουρο κραγιον το βραδυ, χειμερινο , βολτα με τα φυλλα πεσμενα κατω, αισθηση ζεστασιας, δεν ξερω, ειναι η αγαπημενη μου εποχη!

  9. #5679
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    καθε εποχη εχει την ομορφια της <3

  10. #5680
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Κ εμενα μου αρεσει το φθινοπωρο, ειδικα η ζεστασια που σου προκαλει μια κουβερτουλα το βραδυ, η καλυτερη αισθηση...

  11. #5681
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Σκέφτομαι οτι πρεπει να ειμαστε χαρούμενοι στο τωρα...και οχι μονο οοοοταν καταφερουμε να κάνουμε, να αποκτήσουμε ή να αποτυχουμε κατι. Οι στοχοι εχουν μεγαλη σημασια αλλα και η προσπαθεια μετράει...και το ταξιδι μεχρι τον στόχο μετραει... Οπως εγραφε και σε ενα αγαπημενο μου βιβλιο..."στοχεψε στο φεγγαρι. Ακομα κι αν αποτυχεις θα βρεθείς αναμεσα στα αστέρια."

    Καληνύχτα αστερακια!

  12. #5682
    Member
    Join Date
    May 2016
    Posts
    43
    Σκέφτομαι πώς μπορώ και αφήνομαι και παίρνω κιλά, δίχως να κάνω τίποτα για να χάσω. Γιατί δεν έχω την δύναμη να αλλάξω, τι είναι αυτό που με κρατάει; Θέλω να γίνω χαρούμενη, να αρχίσω να με αγαπάω πραγματικά.

  13. #5683
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    299
    Νοσταλγική διάθεση.

    Σκέφτομαι πως κάποια μέλη χάθηκαν από το φόρουμ, και θα ήθελα να μάθω αν είναι καλά...

    maria030, sparrow, Aphelia, tomorrow,

    Κορίτσια, αν το δείτε, δώστε ένα σημείο ζωής,
    ακόμα και αν είναι μια-δυο λέξεις...

    Ακόμα και η smart, η mariamos και η ela, που κάποια στιγμή εμφανίστηκαν και δυστυχώς από τότε δεν έχουμε νέα τους...

    Όπου και αν είστε όλες, ελπίζω να προσέχετε και να περνάτε όμορφα. Σας στέλνω πολλά φιλιά και την αγάπη μου! <3

  14. #5684
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    386
    Και η ailouros!!! Και εγω το σκεφτομουν αυτες τις μερες, πλακα πλακα!

  15. #5685
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Πραγματικα κ εμενα μου λειπουν καποιοι.. η κοκκινοσκουφιτσα πολυ πολυ, η κλαιρη, η rain.. κοριτσια αν τα βλεπετε στειλτε να μας πειτε τι κανετε!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •