Χωρισμός λόγω κιλών - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 118 of 118
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Εσυ για να διασκεδασεις δηλαδη κανεις αυτα εδω μεσα.Μαλιστα.Καλη συνεχεια κοριτσια.

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    θέατρο του παραλόγου... αντε γεια κι από εμένα...

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    έλα παρόλο που έχεις δίκιο στην όλη διαφωνία κατά την γνώμη που την εκφράζω πάντα χωρίς να ζητηθεί,οτι είστε γενικότερα τριο μπελκάντο είστε κ αυτό είναι προς τιμήν σας.αυτό είναι κ το νόημα του φόρουμ να βρίσκεις φίλους που να καταλαβαίνουν την προσπαθειά σου.

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    bouliana εχεις u2u εδω και ωρα.Δε θα το συνεχισω εδω.Ουτε θα απολογηθω γιατι ειμαι ευθικτη επειδη εχασα τον πατερα μου πριν 2 μηνες, ουτε θα απολογηθω επειδη συμπαθω καποια κοριτσια απο το φορουμ και οχι ολα τα χιλιαδες μελη που γραφουν εδω.Τελος.Αγνοηστε με απλα!

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    σου απάντησα ελπίζω να το πήρες. έναν αστειισμό έκανα,κ τίποτα άλλο!ούτε καν ειρωνία δεν ήταν

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    παιδια ειμαι μεσα στο τριο????ειμαι????χιχιχιχιχιχι

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Originally posted by click
    Aλικη, τοσες μερες ολο το θεμα ειναι το ποσο ασχολειται ο συντροφος σου με το τι λενε οι αλλοι και πως συμπεριφερεται εξαιτιας αυτων που του λενε.
    Στο πρωτο σου ποστ ανεφερες οτι αποφασισες να κανεις επεμβαση.
    Μηπως θα επρεπε και αυτο να απασχολει πολυ το μυαλο σου? Δηλαδη κατι που αποφασισες να κανεις ΓΙΑ ΣΕΝΑ! Για το καλο σου, για την υγεια σου, για τις αλλαγες που θελεις να δεις και να ζησεις.
    Εχεις ξεκινησει τις διαδικασιες?
    Να βρεις νοσοκομειο, γιατρο, εχεις κανει εξετασεις?
    Εχεις ενημερωθει για τις συνεπειες? Την αποθεραπεια?
    Καποιο διατροφικο πλανο ισως?

    Για το θεμα του συντροφου σου δεν εχω να πω τιποτα, με καλυψε πληρως ο parlats, δεν αφησε τιποτα να πεσει κατω.

    Κοιτα λιγο και την ΑΛικη σε παρακαλω! Και αυτη εχει αναγκη απο προσοχη και φροντιδα!
    Να δουμε λιγο και τα δικα της θεματα? Τι λες? :wink1:
    Όντως ας σταματήσουμε κι εμείς, τα πράγματα είναι ολοφάνερα, ο parlats τα είπε όλα χωρίς περιστροφές και συμφωνώ μαζί του.
    Κι εσύ Αλικάκι θα πρέπει να δείς τον εαυτό σου, γιατί κάτι μου λέει οτι βλέπεις προς λάθος κατεύθυνση.
    Το θέμα των άσχημων επιρροών θα ε π ρ ε π ε να έχει ήδη λήξει για τον σύντροφο σου, όχι ακόμη να ψάχνεται.

  8. #113
    Ξέρεις είναι πραγματικά σαν μια τόσο παιδική σκηνή που όλοι μας έχουμε δεί . Ένα αγοράκι παίζει με ένα κοριτσάκι και ενώ είναι καλά, έρχονται οι γονείς του το μαλώνουν γιατί κάνουν παρέα και το παίρνουν μαζί τους μέσα στα κλάματα χωρίς να μπορεί να αντιδράσει.
    Αν με ρωτούσατε πριν μια εβδομάδα θα σας έλεγα οτι όλο αυτο που περνάω τώρα δεν είναι δυνατό να συμβεί. Τον εμπιστεύτηκα πολύ.Λάθος...

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    κοριτσια μερικες φορες δεν ειμαστε καθολου σοβαρες!

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Αλικάκι έχεις u2u

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    769
    Originally posted by Ava
    Αναστατώθηκα πάλι... Παλιές μνήμες, καταλαβαίνετε.
    χαχαχαχα!!!!!!!!!
    εννοείται ότι καταλαβαίνουμε!
    εδώ να δεις αναστάτωση!!!

  12. #117
    Originally posted by Ανδρέας Ζ.
    Νομίζω ότι η ελευθερία του λόγου (που είναι αμφίδρομη με την ελευθερία της σκέψης) κρύβει πολλούς κινδύνους - αυτά που λέμε πρέπει να είναι πάντα πολιτικά ορθά , ευγενικά, μην τυχόν διαταράξουν τα λιμνάζοντα νερά και συμβεί καμία ανατροπή των απόψεων του συνομιλητή μας - ιδιαίτερα όταν θέλουμε να τον βοηθήσουμε ουσιαστικά πρέπει να του λέμε σε όλα ναι και να κατηγορούμε τους άλλους, τους Βαρβάρους κατά τον Καβάφη. Μόνο έτσι προχωρούμε , γινόμαστε καλύτεροι , αν τύχει κάποιος και μας πει και κάτι που να παροτρύνει την δική μας αλλαγή στην αντιμετώπιση των καταστάσεων , αν τολμήσει κανείς να μας κάνει επικοδομητική κριτική είναι τουλάχιστον κακόβουλος.
    Μάλιστα... πόσα κιλά είπαμε ότι χρειάζεσαι να χάσεις; Τι είδους διατροφική διαταραχή έχεις ή είχες;
    Για ποιο λόγο είσαι σε αυτό το φόρουμ; Για να μας παρέχεις τις πολύτιμες γνώσεις σου περί διατροφής και διαπροσωπικών σχέσεων (όπως στην παραπάνω απάντησή σου) μέσω ίντερνετ, σπαταλώντας το χρόνο σου χωρίς να περιμένεις κανένα αντάλαγμα; Για να βρεις υποψήφιους πελάτες; Ή για να <τσιμπήσεις> κανένα γκομενάκι;

    Όσον αφορά το τόπικ.. συμφωνώ απόλυτα με τη bomo! :thumbup:

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    d3w κατα καιρους εχουν μπει διαφοροι .. που χωρις να λενε τι προβλημα εχει σχολιαζαν τα παντα..

    θυμαμαι ενας μας κατεκρινε για τις μπαρες δημητριακων που τρωγαμε..

    καποιος αλλος μονο που δεν μας εβριζε που τρωγαμε.. μας ελεγε ανικανες που δεν μπορουσαμε να το βουλωσουμε και τρωγαμε τοσο... stargaze καπως ετσι τον ελεγαν..


    ε αντιστοιχος ειναι και αυτος τωρα..
    απλα αδιαφορια! δεν υπαρχει λογος να ασχολουμαστε μαζι του, απο την στιγη που δεν εχει και καποιο προβλημα διατροφης...

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •