Οι γονείς του δεν με θέλουν επειδή είμαι υπέρβαρη - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    283
    ...γεια σου αλικη!!!!!!!
    δεν ξερω τελικα πως χωρισατε και τι προεβαλε ο φιλος σου ως δικαιολογια....απλα θα ηθελα να σου πω.. οτι εφοσον προφανως δεν ''ειχε τα κοτσια'' να σε υποστηριξει....πρεπει να φανεις δυνατη και ψυχραιμη και να κοιταξεις μπροστα...
    σου μιλαει μια ομοιοπαθουσα.....ουτε οι δικοι του γονεις με θελουν...αλλα τους εχει γραψει στα α..:roll:....α του....
    τους ξεκαθαρισε οτι δεν με νοιαζει αν την θελετε ή οχι....
    αν δεν με υποστηριζε να εισαι σιγουρη οτι θα τον εγκατελειπα οσο και να ποναγε!!
    ψηλα το κεφαλι κοριτσι μου!!!!!!

    σου αξιζει κατι καλυτερο απο αυτο!!!!!!!!

  2. #47
    Katelhxa sto gegonos oti eixe provlima o idios , o perigyros htan apla h aformh kai mou to proevale gia na mhn asxolhthw me ton idio.
    Dedomenou oti ta exw kala me ton eafto mou gia to pws tous symperiferthhka, eilikrina enw arxika me peiraxe h antidrash tous kai ta osa mou metefere, twra aisthanomai oti kalytera pou egine stous 8 mhnes kai den to proxwrhsa parakatw, axizw kalyterh symperifora!

  3. #48
    Βέβαια οφείλω να ομολογήσω οτι κάθε χωρισμός πονάει... ακομη κι αν έχει ισχυρά επιχειρήματα , υπήρξαν και πολύ καλές στιγμές.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Αλικάκι είμαι πολύ υπερήφανη για σένα που έχεις το σθένος και αντιμετωπίζεις κατάματα την αλήθεια.

    Να είσαι καλά κούκλα μου , να είσαι πάντα ο υπέροχος εαυτός σου γιατί μόνο αυτός μπορεί να σε προστατεύσει αποτελεσματικά.

    Πολλά φιλάκια

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •